• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Legionowo +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Legionowem

(304)
  • Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2
    1 / 9
    Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2

    Radzymin

    • 899 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom / segment na sprzedaż – bezpośrednio od dewelopera (C5/2) Cena: 899 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali w naszej najnowszej inwestycji – kameralnego...

  • Dom Kobyłka

    Kobyłka

    • 2 080 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 14 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni użytkowej 145 m2 wybudowany w latach 30, dom dwu kondygnacyjny parter plus piętro. Dom do remontu, wymurowany z cegły dach pokryty bl...

  • 200m od szkoły Centrum Łomianek działka, dom,garaż

    Łomianki » ul. Szkolna

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osoba prowadząca Rafał [tel]Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji .Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem , osobnym budynkiem gospodarczym z garażem i dużym ogrodem...

  • Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji
    Piękny nowy wykończony segment w super lokalizacji

    Ząbki

    • 1 149 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 969 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam bezpośrednio niedawno wykończony w standardzie premium 96 metrowy segment w doskonałej lokalizacji. Segm...

  • Dom Jabłonna rynek pierwotny ul.

    Jabłonna

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Butikowe domy premium w zielonej Jabłonnie.Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia mają w sobie spokój, światło i obietnicę dobrego życia.W Jabłonnie powstaje kameralna inwestyc...

  • Dom Kępa Kiełpińska gm. Łomianki,
    Dom Kępa Kiełpińska gm. Łomianki,

    Kępa Kiełpińska

    • 1 395 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się w Kępie Kielpińskiej na obrzeżach Łomianek. Jest to wwspałe miejsce dla ludzi tęskniących za spokojem, naturą, dla których pr...

  • Dom Nowy Dwór Mazowiecki
    1 / 15
    Dom Nowy Dwór Mazowiecki

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 3 999 900 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni użytkowej 750m2 posadowiony na 1000 metrowej działce blisko jednego z  centrów handlowych Nowego Dworu. Obecnie w budynku na powierzchni ok 600m2 prowadzona jest...

  • Dom Radzymin rynek pierwotny ul. Weteranów

    Radzymin » ul. Weteranów

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DOM + BIZNES  Gotowa inwestycja, dochodowy zakład
    1 / 16
    DOM + BIZNES Gotowa inwestycja, dochodowy zakład

    Marki

    • 3 200 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 11 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM + BIZNES DO PRZEJĘCIA INWESTYCJA W MARKACH  Dom z ogrodem + w pełni wyposażony budynek usługowy  Możliwość przejęcia prosperującego zakładu garmażeryjnego z bazą klientów ...

  • Dom Serock
    1 / 15
    Dom Serock

    Serock

    • 1 420 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 8 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWY I PARTEROWY I GOTOWY DO ZAMIESZKANIA I WOLNOSTOJĄCY I KOMFORTOWY I ROK BUDOWY 2024 I 3 SYPIALNIE I 2 ŁAZIENKI I 3 TARASY I GARAŻ I DZIAŁKA I SPOKOJNA OKOLICA I KAMERALNA ZABUD...

  • Urokliwy dom pod Radzyminem
    1 / 15
    Urokliwy dom pod Radzyminem

    Ruda

    • 699 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przytulnego, kameralnego domu położonego w spokojnej miejscowości Ruda, w pobliżu Radzymin. Nieruchomość idealna dla osób poszukujący...

  • Dom Boża Wola gm. Baranów,
    1 / 9
    Dom Boża Wola gm. Baranów,

    Boża Wola

    • 780 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 047 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w stanie surowym w Bożej Woli ! Działka 2274 m2 ! 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Ogłoszenie zawiera wizualizacje poglądowe przedstawiające przykładową koncepcję wykończenia i za...

  • Działka budowlana o pw. 11604 m2.
    1 / 5
    Działka budowlana o pw. 11604 m2.

    Ruda

    • 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu o powierzchni ok 50 m2. Pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka. Częściowo ogrodzona działka budowlana o pow. 11604 m2. (szerokość działki ok 17 m) Dojazd drogą asfalt...

  • OSTATNI Dom RABAT do 30 000PLN ODBIÓR CZERWIEC 2026r
    1 / 14
    OSTATNI Dom RABAT do 30 000PLN ODBIÓR CZERWIEC 2026r

    Serock

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 386m2...

  • Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV
    1 / 16
    Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV

    Nieporęt

    • 990 000 zł cena
    • 288 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny z częścią usługową, 7 pokoi, instalacja PV, sala z witryną, podpiwniczenie. Doskonała lokalizacja, Osiedle Głogi położone między ul. Jana Kazimierza a Kanałkie...

  • Dom z basenem w Łomiankach, 5 pokoi, działka 799m2
    1 / 16
    Dom z basenem w Łomiankach, 5 pokoi, działka 799m2

    Łomianki

    • 2 500 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 8 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z basenem na sprzedaż – Łomianki, ul. Dolna Na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny z basenem i sauną, położony w spokojnej i prestiżowej części Łomianek przy ul. Dolnej. Nie...

  • Dom Zielonka ul. Saperów

    Zielonka » ul. Saperów

    • 1 699 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 10 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom wolnostojący w Zielonce z dużą narożną działką 658 m², oferujący rzadko spotykaną elastyczność użytkową - może pełnić funkcję komfortowego domu rodzinnego, nierucho...

  • Dom Zielonka, Saperów
    Dom Zielonka, Saperów

    Zielonka

    • 1 699 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom modułowy 35m2 + taras i pergola 16,13m2 !! DOSTĘPNY \
    1 / 2
    Dom modułowy 35m2 + taras i pergola 16,13m2 !! DOSTĘPNY \

    Ząbki

    • 89 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 2 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM MODUŁOWY 35 m² Z TARASEM I PERGOLĄ! W cenie: Ocieplony dom modułowy Classico z zaimpregnowaną elewacją drewnianą. Taras i pergola o powierzchni zabudowy 16,13 m² zadaszone...

  • Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy
    1 / 10
    Dla rodziny lub firmy, szybki dojazd do Warszawy

    Zielonka

    • 1 890 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 7 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam Państwu nowoczesny dom w stanie deweloperskim w Zielonce. Nieruchomość jest doskonałym rozwiązaniem dla rodziny lub firmy poszukującej komfortowego i przestronnego mie...