• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Legionowem

(304)
  • Dom Kobyłka ul.

    Kobyłka

    • 1 399 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!To jedna z najbardziej efektywnych kosztowo nieruchomości w tej części aglomeracji. Budynek z 2017 roku, który łączy duży met...

  • Dom Łomianki ul. Modrzewiowa

    Łomianki » ul. Modrzewiowa

    • 2 350 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 8 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w zielonych Łomiankach | duża zalesiona działka | potencjał inwestycyjny |Łomianki, ul. ModrzewiowaCena: 2 350 000 złNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 286,...

  • Dom Łomianki ul.

    Łomianki

    • 1 085 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segment o pow. 155 m² w zabudowie szeregowej, położony w centralnej części Łomianek, na działce 257 m². Funkcjonalny dom z 3 kondygnacjami, dużym garażem i ogrodemRozkł...

  • Piękny domek Łomianki-Sadowa czeka na nowych właścicieli
    1 / 15
    Piękny domek Łomianki-Sadowa czeka na nowych właścicieli

    Sadowa

    • 2 370 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 8 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży oferujemy piękny, reprezentacyjny, wolnostojący dom w Sadowej tuż za Łomiankami, niedaleko Kampinoskiego Parku Narodowego. Posiadamy aktualny operat szacunkowy (z dni...

  • Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka
    Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka

    Kobyłka

    • 1 299 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom/segment w zabudowie szeregowej usytuowany w Kobyłce przy ulicy Fałata (boczna ulica Ręczajskiej) - 20 km od Warszawy. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi do życia...

  • wolnostojący Łomianki, ul. Skrzetuskiego
    wolnostojący Łomianki, ul. Skrzetuskiego

    Łomianki

    • 1 095 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy z duszą w sercu Łomianek idealny dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 127 m², położony na pięknej, zielonej działce o powierzchni 712 m²...

  • Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku
    Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku

    Kobyłka

    • 1 178 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta idealna dla miłośników natury, ciszy i spokoju, a jednocześnie szybkiego dostępu do Warszawy. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom z fotowoltaiką, położony w zielonym i k...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia
    Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia

    Kiełpin

    • 1 230 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Ten dom w zabudowie bliźniaczej położony jest zaledwie  20 km od PKiN w Warszawie, w Kiełpinie koło Łomianek.  Salon z wyjściem na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Klimatyczny dom wśród lasów - Ruda
    1 / 13
    Klimatyczny dom wśród lasów - Ruda

    Ruda

    • 570 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina Bojanów Szukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie r...

  • Unikatowy dom do remontu w Serocku, linia brzegowa
    Unikatowy dom do remontu w Serocku, linia brzegowa

    Serock

    • 1 700 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Świetnie położony dom, w centrum miasta a jednocześnie na końcu cichej uliczki tuż nad wodami zbiegu rzek Narwi i Bugu. Przedstawiam Państwu dom do remontu położony w nie powtarza...

  • Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)
    Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)

    Skrzeszew

    • 949 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m² + 30 m²) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym desig...

  • Centrum dom 240 m2 Idealna Lokalizacja!
    Centrum dom 240 m2 Idealna Lokalizacja!

    Łomianki

    • 2 100 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 8 714 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy bliźniak 240 m² - serce Łomianek, ul. Kusocińskiego. Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 240 m², trzy kondygnacje, plus część gospodarcza i garaż. Położony w samym centr...

  • Dom56m²,Działka263m²,DużyGaraż,AtrakcyjnaLokalizacja,NowaCena
    Dom56m²,Działka263m²,DużyGaraż,AtrakcyjnaLokalizacja,NowaCena

    Ząbki

    • 1 049 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 56 m² znajdujący się przy ul. Piłsudskiego w Ząbkach. Nieruchomość została wybudowana w 1967r. i skład...

  • Dom Truskaw gm. Izabelin, Truskaw
    1 / 2
    Dom Truskaw gm. Izabelin, Truskaw

    Truskaw

    • 1 500 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapowiedź oferty domu w Truskawiu, więcej zdjęć i informacji już za kilka dni. Dom znajduje się w Truskawiu na działce o powierzchni 1700 m2. Budynek na parterze częściowo wykoń...

  • Dom Izabelin-Dziekanówek ul. Lasek Brzozowy

    Izabelin-Dziekanówek » ul. Lasek Brzozowy

    • 1 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 225 m², położony w kameralnej części Izabelina-Dziekanówka, gm. Czosnów, powiat nowodworski, woj. mazowi...

  • Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy
    1 / 16
    Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy

    Chotomów

    • 1 370 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej miejscowości Chotomów. To prawdziwa perełka na rynku, oferująca doskonały stosunek jakości do ceny. Wolnostojący dom poło...

  • Dom Jabłonna
    1 / 11
    Dom Jabłonna

    Jabłonna

    • 1 000 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kontakt telefoniczny: [tel] Nowoczesny dom 119 m² okolice Warszawy – 30 min do centrum | Jabłonna ul. Piaskowa | dom pod Warszawą | Szukasz komfortowego domu w spokojnej, zielonej...

  • Dom Serock
    Dom Serock

    Serock

    • 2 250 000 zł cena
    • 541 m2 powierzchnia
    • 4 159 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości składająca się z  budynku mieszkalno - usługowego  posadowionego na działce o powierzchni 1598m2. Nieruchomość zlokalizowana jest  na osiedlu domów jednorodzinnych al...

  • Sprzedam dom z działką 1300 m2 miejscowość Ruda Radzymin
    1 / 12
    Sprzedam dom z działką 1300 m2 miejscowość Ruda Radzymin

    Ruda

    • 630 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni 150 m2 z działką 1300 m2 Status działki całoroczna budowlana Dom w miejscowości Ruda koło Radzymina niedaleko zalewu Zegrzyńskiego Jest gaz...

  • Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO
    Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO

    Stare Babice

    • 2 270 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 9 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom z przyłączem do wszystkich mediów z bezpośrednim dostępem do asfaltowej i oświetlonej drogi gminnej. Wybudowa...