• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Legionowem

(304)
  • Parterowy, 600m do Zalewu Zegrzyńskiego, odebrany!
    1 / 10
    Parterowy, 600m do Zalewu Zegrzyńskiego, odebrany!

    Serock

    • 985 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 6 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy, 600m od Zalewu Zegrzyńskiego, działka 900m2!!! Nieruchomość położona 4km od ścisłego centrum Serocka, w podobnej odległości przedszkole i szkoła, w odległości 3km przyc...

  • Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd
    1 / 4
    Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd

    Sieraków

    • 816 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż połówkę bliźniaka położoną w Sierakowie przy ul. Sienkiewicza pod Warszawą. Cała inwestycja składa się z dwóch budynków, w każdym po 2 lokale mieszkalne na pr...

  • Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie
    1 / 12
    Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie

    Łomianki

    • 2 500 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony w wysokim standardzie i przygotowany do natychmiastowego zamieszkania. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o...

  • Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec
    1 / 9
    Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec

    Teodorów

    • 749 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Dom Kąty Węgierskie ul.

    Kąty Węgierskie

    • 850 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej zaledwie 10 minut od Zalewu Zegrzyńskiego. Na całość składa się działka - powierzchni 111...

  • Nowoczesny dom idealny dla rodziny lux
    1 / 16
    Nowoczesny dom idealny dla rodziny lux

    Marki

    • 5 300 000 zł cena
    • 441 m2 powierzchnia
    • 12 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny, przestronny dom w Markach koło Warszawy – idealny dla rodziny Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w Markach pod Wa...

  • SEGMENT NA SPRZEDAŻ
    1 / 10
    SEGMENT NA SPRZEDAŻ

    Kobyłka

    • 1 170 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment środkowy w Kobyłce przy ulicy Natolińskiej 160 m powierzchni całkowitej z tego 108m powierzchni użytkowej . 1 KM DO PKP , 15 MIN PKP do Warszawy Wileńskiej . Segment z 2019...

  • DOMEK LETNISKOWY LENA
    1 / 16
    DOMEK LETNISKOWY LENA

    Lipków

    • 50 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Sprzedam domek letniskowy 6,0x6,0m z antresolą ( LENA EXPO ). Dane techniczne Grubość ściany 44 mm Rozmiar zewnętrzny 600x600 cm Wysokość ściany bocznej 2,8 m Wysokość...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży
    1 / 10
    Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży

    Cegielnia

    • 490 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tani w utrzymaniu, dom na sprzedaż! Szukasz domu, który łączy wygodę, oszczędność i ekologiczne rozwiązania? Mamy coś wyjątkowego! Cegielnia 3A, gm. Brudzeń Duży Dom...

  • Dom na Rembelszczyźnie w pięknym otoczeniu natury
    1 / 15
    Dom na Rembelszczyźnie w pięknym otoczeniu natury

    Rembelszczyzna

    • 1 150 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży, pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 118m2, znajdującego się na przepięknie zaprojektowanym kameralnym, nowym osiedlu, z działką o...

  • Dom Marki Struga

    Marki

    • 1 329 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | Na sprzedaż komfortowy, 3-poziomowy segment położony w Markach, na osiedlu Błękitna . Nieruchomość ma 137,9 m² i została zaprojektowana tak, aby zapewnić wygodę z...

  • Gotowy nowy dom wolnostojący pod Warszawą
    1 / 11
    Gotowy nowy dom wolnostojący pod Warszawą

    Nowy Dziekanów

    • 960 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM WOLNOSTOJĄCY - kończymy budowę lada moment. MOŻLIWOŚĆ także WYKOŃCZENIA POD KLUCZ ZAPRASZAMY - DOM Z GARAŻEM, W ZIELONYM MIEJSCU - zakup bezpośrednio - bez podatku PCC i prowi...

  • promocyjna cena skrajnego domu
    1 / 7
    promocyjna cena skrajnego domu

    Kiełpin

    • 1 198 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TERAZ - PROMOCYJNA CENA DOMU SKRAJNEGO !!! Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością o szczegóły. Wybraliśmy dwa typy domów. Każdy...

  • Blisko szkoły ,dom, oddzielny garaż,duża działka .

    Łomianki » ul. Szkolna

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osoba prowadząca Rafał [tel]Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji .Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem , osobnym budynkiem gospodarczym z garażem i dużym ogrodem...

  • Dom bliźniak na dużej działce
    1 / 7
    Dom bliźniak na dużej działce

    Kiełpin

    • 1 350 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością o szczegóły. Wybraliśmy dwa typy domów. Każdy to 5 lub 6 pokoi. Do tego garaż i miejsce p...

  • Dom Radzymin ul. Żeromskiego Stefana

    Radzymin » ul. Żeromskiego

    • 5 800 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajmu dom (1/2 bliźniaka) w Radzyminie. Budynek usytuowany jest pośród zabudowy mieszkalnej, usługowo-produkcyjnej. Budynek dwukondygnacyjny (parter i piętro) w trakcie...

  • Dom Kiełpin ul. Bukowa

    Kiełpin » ul. Bukowa

    • 2 341 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w zielonej i spokojnej części Kiełpina (gmina Łomianki), zaledwie 15 km od centrum Warszawy.Nieruchomość id...

  • Dom Jabłonna
    1 / 16
    Dom Jabłonna

    Jabłonna

    • 2 890 000 zł cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość -  nowoczesny dom jednorodzinny z funkcjonalnym lokalem usługowym. Idealna propozycja zarówno do komfortowego zamieszkania, jak i prowadzenia wła...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 3
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 973 500 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - na obrzeżach Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości