• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Legionowem

(304)
  • wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana
    wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana

    Łomianki

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 90 m² z ogrodem Łomianki Blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 90 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych części Łomianek w bezpośred...

  • Dom Hornówek gm. Izabelin, .
    1 / 14
    Dom Hornówek gm. Izabelin, .

    Hornówek

    • 3 200 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu ekskluzywną posiadłość położoną w Hornówku, na działce o powierzchni 1450 m2, wybudowaną w 2009 roku. Wzdłuż całego ogrodzenia posadzone są tuje (ok. 2 m wyso...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin
    1 / 15
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin

    Izabelin C

    • 7 950 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 10 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Rezydencję położoną w sercu Izabelina C. Dom wolnostojący z działką o powierzchni 2868 m2, powierzchnia domu 750m2. Nieruchomość znajduje się przy jednej z reprezentac...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, gm. Izabelin
    1 / 10
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, gm. Izabelin

    Izabelin C

    • 1 750 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Klimatyczny dom w Izabelinie C połączenie nowoczesności z tradycją, doskonała lokalizacja bogata infrastruktura Izabelina oraz Kampinoski Park Narodowy dostępne podczas krótkiego...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C
    1 / 10
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, Izabelin C

    Izabelin C

    • 2 800 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 5 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż okazały dom w Izabelinie C, na dużej działce o powierzchni 2443 m2. Ta nieruchomość sprawdzi się jako dom mieszkalny dla rodziny, ale też ze względu na bliskość i dobr...

  • Dom Izabelin C gm. Izabelin, .
    1 / 12
    Dom Izabelin C gm. Izabelin, .

    Izabelin C

    • 1 990 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 15 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Izabelinie C. Dom o powierzchni całkowitej 183 m2, budynek z 2006 roku. Działka o powierzchni 1200 m2 w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Pa...

  • Dom Jachranka gm. Serock,
    Dom Jachranka gm. Serock,

    Jachranka

    • 975 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w cichym spokojnym miejscu w otoczeniu przyrody - ta oferta spełnia takie oczekiwania. Na sprzedaż uroczy domek z dużym garażem wybudowany w technologii kanadyjskiej....

  • OFERTA DEWELOPERSKA, ZĄBKI BLISKO M1

    Ząbki

    • 1 186 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% prowizji, - GOTOWA INWESTYCJA Segment skrajny nr 6 - W CENIE 2 M-CA POSTOJOWE Kameralna inwestycja składająca się z 6 segmentów położona w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Łomianki, Brzegowa
    Dom Łomianki, Brzegowa

    Łomianki

    • 995 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony przy ul. Brzegowej w Łomiankach Dolnych, na działce o powierzchni 500 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzin...

  • Dom Łomianki rynek pierwotny ul. Brzegowa

    Łomianki » ul. Brzegowa

    • 995 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Łomianki, Centralne
    Dom Łomianki, Centralne

    Łomianki

    • 1 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OSTATNI SEGMENT SKRAJNY ŁOMIANKI CENTRALNE IDEALNA LOKALIZACJA -  PEŁNA INFRASTRUKTURA I ZIELEŃ METRO MŁOCINY - 10 MIN. BEZ PROWIZJI i PCC Segment skrajny, ogrodzona posesja z wł...

  • Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona okolica.
    Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona oko...

    Marki

    • 1 299 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marki k/Warszawy. Do sprzedaży komfortowy dom typu bliźniak o pow. 147m2 z działką 306m2. Dom położony jest na terenie zamkniętego osiedla w kameralnej części Marek, tuż przy les...

  • Nowoczesny Dom Wolnostojący, Blizne Łaszczyńskiego

    Blizne Łaszczyńskiego » ul. Graniczna

    • 3 500 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 15 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż | Nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący wykończony w podwyższonym standardz...

  • Domek z basenem za wałem Bugu przy plaży Arciechów

    Arciechów

    • 539 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna na wyłączność w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Lokalizacja: Arciechów, ul. Kapitańska, nr działki 129/4. Na sprz...

  • DOM W SEROCKU DO  275 m²
    DOM W SEROCKU DO 275 m²

    Serock

    • 790 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 2 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM SEROCK 275 m² IDEALNY POD FLIP Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 275 m², położony w atrakcyjnej lokalizacji w Sero...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Borowa Góra

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobre Oferty Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 749 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 797 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stanisławów Pierwszy

    • 1 849 999 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 1 150 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości