• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Lublin

(112)
  • Mieszkanie Lublin Śródmieście ul.

    Lublin » Śródmieście

    • 520 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,4m2, znajdujące się bardzo blisko centrum przy ulicy Jana Sapiehy.Mieszkanie składa się z:- przestronnego salonu z balkonem, - prz...

  • Mieszkanie Lublin Wieniawa ul. Aleje Racławickie

    Lublin » Wieniawa » ul. Aleje

    • 2 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem mieszkanie przy Alejach Racławickich 33, w samym centrum Lublina.Doskonała komunikacja z całym miastem.Dostępne od zaraz.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z windą, bu...

  • Mieszkanie Lublin Bronowice ul.

    Lublin » Bronowice

    • 319 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2.Nieruchomość znajduje się przy ul. Krańcowej w Lublinie.Obecny stan mieszkania kwalifikuje je do generalnego remontu....

  • Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna ul.

    Lublin » Kalinowszczyzna

    • 390 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,2 m2.Lokal znajduje się na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku przy ul. Tumidajskiego w Lublinie.W skład mieszkania wchodzi...

  • Mieszkanie Lublin Bazylianówka ul.

    Lublin

    • 455 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie 62,5 m2  Lublin Bazylianówka 449000 tys. CENA DO NEGOCJACJI !!!Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC.W pobliżu :Galeria Olimp, supermarkety,...

  • Mieszkanie Lublin ul.

    Lublin

    • 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania piękne mieszkanie  59,5 m2 gotowe do zamieszkania od zaraz.Osiedle ma niespełna 6 lat. Nowe budownictwo, cicha i spokojna okolica, place zabaw. Cena do negocjacji.Duż...

  • Mieszkanie Lublin Lsm ul.

    Lublin

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w Lublinie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Rury/LSM, świetnie skomunikowanej z resztą miasta. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych po...

  • Lublin,sprzedam mieszkanie 3 pokoje, przy Zana, ul.Pana Balcera,...

    Lublin

    • 574 430 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do największych atutów mieszkania należy doskonała lokalizacja- osiedle LSM/Rury. Bezpośrednie sąsiedztwo urzędów i sądów, centrum finansowego mieszczącego większość znanych banków...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lublin,sprzedam mieszkanie 3 pokoje, przy Zana, ul.Pana Balcera,O...

    Lublin

    • 574 430 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie
    Mieszkanie

    Lublin

    • 470 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie pow.52 m ul lwowska 470 tys.3 pokoje ,balkon .piwnica.czynsz 1000/4 osoby.okna wschód/południe własnościowe.

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Grottgera
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Grottgera

    Lublin

    • 699 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 72 m2 w zadbanej kamienicy Balkon Śródmieście - ul. Grottgera Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, w sercu Lublina, a jednocześnie z potencjałem do stworzenia...

  • wynajme mieszkanie

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    wynajme mieszkanie 3 pokojowe umeblowane , balkon i taras moga byc trzy studentki, cena najmu 2400 zł + opłaty licznikowe.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Lubartów ul. Romana Jeziora

    Lubartów » ul. Romana

    • 325 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane w bliźniaku, 2-rodzinnym, w bardzo spokojnej cichej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych.Dom wybudowany na początku lat 80-ch.W skł...

  • Mieszkanie Bychawa ul.

    Bychawa

    • 350 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,80m2 w Bychawie.Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi (jeden pokój z balkonem) kuchni, łazienki, oddzielnej toale...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubartów

    • 650 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łęczna

    • 355 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Nowe 3 pokoje 63m2 z garderobą Świdnik
    1 / 11
    Nowe 3 pokoje 63m2 z garderobą Świdnik

    Świdnik

    • 469 999 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe 3 pokoje 63m2 z garderobą Świdnik
    Nowe 3 pokoje 63m2 z garderobą Świdnik

    Świdnik

    • 499 999 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Nałęczów, ul. Partyzantów

    Nałęczów » ul. Partyzantów

    • 450 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie, Nałęczów,ul. Partyzantów, 3 pokoje, 59m2, Opis mieszkania: - piętro 3/3- powierzchnia mieszkania: 58,7 m2- salon 20m2 - pok0je 10-12m2- kuchnia widna i oddzielna- łazi...

  • Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Bełżyce

    Bełżyce » ul. Wilczyńskiego

    • 469 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bełżyce - prawie 70m² mieszkania mieszczącego 3 przestronne pokojeMieszkanie na trzecim piętrze bloku położonego blisko centrum - idealne zarówno dla rodziny chcącej mieszkać w cen...

  • Blisko Nałęczowa, 3 pokoje z garażem i działką.

    Niezabitów

    • 270 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ** Oferta tylko w Biurze KNC City **** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **NIEZABITÓW gm.Poniatowa: polecam do zakupu mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m² zlo...

  • 1 / 4
    Nowe mieszkania w okolicach Wólki pod Lublinem

    Wólka

    • 453 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko Lublina?Poznaj naszą najnowszą inwestycję - kameralne osiedle mieszkań deweloperskich w okol...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 6
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 487 193 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe mieszkanie, 3 pokoje + aneks kuchenny, stan deweloperski, 61,67 m2, Łęczna BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! Mieszkanie, w którego skład wchodzi: salon z aneksem ku...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 4
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 436 575 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PROWI...

  • 3 pokoje, po remoncie z garażem blisko Park Zdroj.

    Nałęczów » ul. Lasockiego

    • 663 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ** TWOJE MIEJSCE DO ZAMIESZKANIA W MIASTECZKU UZDROWISKOWYM ** ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **Nałęczów: polecam do zakupu ładnie położone, atrakcyjn...

  • Mieszkanie po generalnym remoncie - Lubartów
    1 / 9
    Mieszkanie po generalnym remoncie - Lubartów

    Lubartów

    • 460 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 62,8 m2, po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna z osprzętem, wymieniona instalacja wod- kan., nowe pomalowane tynki...

  • Mieszkanie Świdnik, Racławicka
    1 / 6
    Mieszkanie Świdnik, Racławicka

    Świdnik

    • 375 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 52,23 m² | balkon | piwnica | Świdnik - os. Słoneczne Na sprzedaż jasne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,23 m², położone na 3. piętrze w niskim, czte...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 7
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 466 732 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PRO...

  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 15
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 274 950 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowa przestronna kawalerka 36,66 m2 na nowoczesnym osiedlu w doskonałej lokalizacji idealna dla pary lub pod wynajem. Oferuję nowe mieszkanie M1 o powierzchni 36,66 m2. Mieszk...

  • Nałęczów - 3 pokoje - gotowe do wejścia

    Nałęczów » ul. Lasockiego

    • 663 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 63,50m2. położone na pierwszym piętrze w centrum Nałęczowa - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz malowni...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 9
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 459 859 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Polesie Park w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY !...

  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 10
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 528 037 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe 3-pokojowe mieszkanie 59,33 m2 z tarasem (30 m2) idealne dla rodziny. Oferuję nowe mieszkanie M3 o powierzchni 59,33 m2. Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu zlokalizowane n...

  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 10
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 423 835 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe mieszkanie - 3 pokoje + aneks kuchenny, balkon + taras, Łęczna, Bobrowniki. WGN CENTRUM SPRZEDAŻY ! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC Salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 10
    Mieszkanie Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 427 311 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Nowe 3-pokojowe mieszkanie 54,09 m2 na nowoczesnym osiedlu w doskonałej lokalizacji idealne dla rodziny. Oferuję nowe mieszkanie M3 o powierzchni 54,09 m2. Mieszkanie na nowoc...

  • 72,2 m² | 3 niezależne pokoje |Lubartów, ul. 1 Maja

    Lubartów

    • 590 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie – 72,2 m² | Lubartów, ul. 1 Maja Cena: 590 000 zł – możliwość negocjacji Na sprzedaż wyjątkowe, komforto...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubartów

    • 434 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Duże mieszkanie 65m 3pok. Lubartów ul. Popiełuszki

    Lubartów » ul. Popiełuszki

    • 630 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 65 m2 W LUBARTOWIE NA UL. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI MEDIA Z SIECI MIEJSKIEJ ( OGRZEWANIE, WODA )MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z ODDZIELNĄ DUŻA KUCHNIĄDO LOKALU PRZYNALEZNA PIWNIC...