• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Lublin

(112)
  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 706 414 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-12, balkon: 4,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 629 257 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-4, balkon: 7,30 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na s...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 704 595 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-11, balkon: 8,20 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 733 057 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-7, balkon: 5,30 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na s...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 747 834 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-2, balkon: 9,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na s...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 764 067 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-1, balkon: 20,50 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 778 853 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 818 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-19, balkon: 4,30 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 694 446 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal:: M-6, balkon: 15,80 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 662 284 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-19, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, gotowe 2 kameralne budynki - Sławin

    Lublin » Sławin » ul. Chabrowa

    • 650 730 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal:: M-13, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Króla Rogera
    Mieszkanie Lublin Czechów, Króla Rogera

    Lublin

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Przestronne mieszkanie dla rodziny | 3 pokoje | Balkon | Czechów Lublin, ul. Króla Rogera 550 000 zł   Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 65,...

  • Mieszkanie Lublin Węglinek, Jemiołuszki
    Mieszkanie Lublin Węglinek, Jemiołuszki

    Lublin

    • 1 095 490 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 11 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    *** N O W E  O S I E D L E ***  KLUCZE NA JUŻ! EKO PARK JEMIOŁUSZKI ul. Jemiołuszki, Węglinek, Lublin *Apartamenty oddawane w stanie deweloperskim, przedstawione wizualizacje są...

  • 3 pokoje – ul. Wschodnia, Serce Lublina

    Lublin » Śródmieście » ul. Wschodnia

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 Pokoje z panoramą i potencjałem – ul. Wschodnia, Serce Lublina Szukasz nieruchomości, która łączy puls miasta z domowym spokojem? Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni...

  • Lublin, Mieszkanie, 3 pokoje, 48,1 m2, ul. Rymwida

    Lublin » Rury » ul. Rymwida

    • 378 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Lublin, Mieszkanie, 3 pokoje, 48,1 m2, ul. Rymwida, LSM, Rury, Osiedle MickiewiczaOpis mieszkania: - piętro: 10/10- powierzchnia mieszkania: 48,1 m2- salon, kuchnia, łazienka z i t...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś
    1 / 3
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta Wieś, Dziesiąta Wieś

    Lublin

    • 496 850 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, 52,30m2, Dzielnica Dziesiąta Lokalizacja: nowo wybudowane osiedle. Powierzchnia mieszkania: 52,30m2 Piętro: parter Liczba...

  • 3-pokojowe mieszkanie | Konstantynów| Nałęczowska
    1 / 11
    3-pokojowe mieszkanie | Konstantynów| Nałęczowska

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone w nowoczesnej inwestycji "Nowa Nałęczowska" przy ul. Nałęczowskiej 20 w Lublinie. Lokal usytuowany jest w now...

  • Mieszkanie Lublin Szerokie,
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Szerokie,

    Lublin

    • 687 888 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,44  m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: Pokój dzienny  o pow. 18,13 m2 z wyjści...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 723 106 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie - funkcjonalność i komfort w zasięgu ręki! Oferujemy Ci nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnego ży...

  • Mieszkanie 48m- 3 pokoje
    1 / 6
    Mieszkanie 48m- 3 pokoje

    Lublin

    • 445 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 48m w skład wchodzą 3 niezależne z korytarza pokoje, widna kuchnia, balkon i łazienka. Okna plastikowe, łazienka wyremontowana z kabiną prysznicową. Ogrzewan...

  • Wynajme pokoje w mieszkaniu na LSM
    1 / 6
    Wynajme pokoje w mieszkaniu na LSM

    Lublin

    • 780 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam .Wynajmę 3pokojowe ,samodzielne, mieszkanie na LSM.ul.p.Wołodyjowskiego 9, na 2piętrze. Pokoje wyposażone w łóżko, szafę ,i stolik z lampką. Mieszkanie dla trójki studentek/ó...