• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Lublin

(112)
  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 753 922 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 70,46m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin, felin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin, felin

    Lublin

    • 582 772 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, 65,48m2, Dzielnica Felin Powierzchnia mieszkania: 65,48m2 Liczba pokoi: 3+ aneks kuchenny Balkon: tak + loggia Ogrzewanie:...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 717 114 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 67,02m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Felin, Felin
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Felin, Felin

    Lublin

    • 583 929 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, Felin, Lublin - w stanie deweloperskim BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC! LOKALIZACJA: - Dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja...

  • Mieszkanie Lublin Felin, Królowej Jadwigi
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Felin, Królowej Jadwigi

    Lublin

    • 559 454 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe, Felin, Lublin - w stanie deweloperskim BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC! LOKALIZACJA: - Dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja - W pobliżu Parku Fe...

  • Mieszkanie Lublin, centrum
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin, centrum

    Lublin

    • 537 300 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Jasne i przestronne mieszkanie 54 m2, w centrum po remoncie, w klimatycznej kamienicy! Lokal położony w samym sercu miasta, tuż przy Placu Litewskim i reprezentacyjn...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 735 732 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 68,76m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 708 875 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 66,25m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • wynajmę mieszkanie 3-pokojowe ul Gospodarcza {Tatary}
    1 / 16
    wynajmę mieszkanie 3-pokojowe ul Gospodarcza {Tatary}

    Lublin

    • 2 400 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie przy ul Gospodarczej {Tatary}. Mieszkanie po remoncie , nowe meble ,pralka, kuchnia z wyposażeniem. Dobra lokalizacja: 5 minut od przystanku gdz...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Karmelicka

    Lublin

    • 1 027 140 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 19 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament Nr 33: 54,06 m²  III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Karmelicka to jedna z tych ulic, które rozumieją tylko Ci, którzy wiedzą, czym jest prawdziwe centrum...

  • 61 m² pełne światła z pięknym widokiem na Lublin
    1 / 16
    61 m² pełne światła z pięknym widokiem na Lublin

    Lublin

    • 550 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 9 017 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    61 m² pełne światła | Panorama Lublina | ul. Paganiniego | Czechów | Świetna lokalizacja Zobacz spacer 3D i umów się na prezentację: [url] Na 61 m² zaprojektowano funkcjonalną, jas...

  • Do wynajęcia mieszkanie
    1 / 6
    Do wynajęcia mieszkanie

    Lublin

    • 1 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia interesujące mieszkanie, zadbane i zabezpieczone (rolety przeciwwłamaniowe) o powierzchni 60 m2 z balkonem od strony południowej, w bloku na parterze w Lublinie. Skład...

  • Nowe mieszkania okolice , Zalew Zemborzycki
    1 / 6
    Nowe mieszkania okolice , Zalew Zemborzycki

    Lublin

    • 595 588 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy nowoczesne mieszkania zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Lublin. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego oraz...

  • Nowe mieszkania z systemem smart home
    1 / 4
    Nowe mieszkania z systemem smart home

    Lublin

    • 534 400 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Sławin, Bukszpanowa

    Lublin

    • 645 781 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim przy ul. Bukszpanowej. Mieszkanie ma 53,86 m2 i znajduje się na 3 piętrze. Dodatkowo mieszkanie posiada duży balkon okalaj...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Koncertowa
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Czechów, Koncertowa

    Lublin

    • 3 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 64 m² z dużym balkonem 8 m² - komfort i przestrzeń Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1 piętrze w budynku z...

  • Mieszkanie Lublin Rury, Pana Balcera
    1 / 10
    Mieszkanie Lublin Rury, Pana Balcera

    Lublin

    • 987 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 14 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 12 piętro

    Zamieszkaj w luksusowym apartamencie z widokiem na panoramę Lublina i zachody słońca w prestiżowym budynku Metropolitan Park. Najważniejsze cechy nieruchomości: • Prestiżowa lokal...

  • Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Wyścigowa
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Dziesiąta, Wyścigowa

    Lublin

    • 750 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem 30 m² | 2020 r. | parter | winda | Lublin, ul. Wyścigowa Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w bloku z komfortem „j...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Wrotków

    Lublin

    • 694 194 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe 3 pokoje z oddzielną kuchnią 65,49 m2 Lublin Wrotków 0% PCC Podstawowe parametry oferty: * Lokalizacja: Lublin, dzielnica Wrotków - nowoczesne osiedle. * Powierzch...

  • Gotowe do wejścia M3 z garażem - Centrum Lublina

    Lublin » ul. Gminna

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Widne, niewymagające żadnej inwestycji 3 pokojowe mieszkanie w samym sercu Lublina. Możliwość dokupienia garażu.OFERTA TYLKO W BIURZE KNC CITY LUBLIN!!Oferuję Państwu przepiękne m...