• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Lublin

(112)
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie

    Lublin

    • 495 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 3 pokojowe słoneczne mieszkanie na Czechowie przy ul. Żelazowej Woli 14 z piwnicą. Powierzchnia 61m2.widok z okien na zieleń i domki jednorodzinne. Lokal znajduje się na3...

  • Mieszkanie Lublin, Witolda Chodźki
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin, Witolda Chodźki

    Lublin

    • 1 200 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA WYNAJEM: MIESZKANIE 72 M LUB 3 OSOBNE POKOJE TUŻ OBOK UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO ORAZ AKADEMII WINCENTEGO POLA W LUBLINIE - Cena: 1200 zł/mc za pokój - 3 bardzo duże pokoje prywatn...

  • Mieszkanie Lublin Czechów
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Czechów

    Lublin

    • 930 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62,73 m, położone na 4 piętrze nowoczesnego, 9-piętrowego apartamentowca przy ulicy Północnej. Lokal jest wykończony w wysokim standa...

  • Sprzedam bezpośredni
    1 / 8
    Sprzedam bezpośredni

    Lublin

    • 584 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie dwupoziomowe. Dwa balkony. Dwie toalety. Świetna lokalizacja, Dobrze skomunikowane Do centrum 10 min. Blisko Uniwersytet Medyczny. Szpitale.

  • Mieszkanie sprzedaż Lublin Czuby / 60 m2 / 3 pokoje
    1 / 14
    Mieszkanie sprzedaż Lublin Czuby / 60 m2 / 3 pokoje

    Lublin

    • 665 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina – na spokojnych i zielonych...

  • Mieszkanie Lublin Czechów, Zakopiańska
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Czechów, Zakopiańska

    Lublin

    • 599 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,8 m2 zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Zakopiańskiej. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,4 m2. Skład nier...

  • SPRZEDAM MIESZKANIE 61 M2 3 POKOJE
    1 / 8
    SPRZEDAM MIESZKANIE 61 M2 3 POKOJE

    Lublin

    • 465 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Witam .Posiadam do sprzedania notarialnie K.W. mieszkanie 3 pokoje ustawne oddzielne 60.08 m2 oddzielnie WC oraz łazienka dwa przedpokoje balkon piwnica 3 szafy wnekowe do odświ...

  • 3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!
    1 / 12
    3 pokoje, osobna kuchnia | 48 m² Lublin | Okazja!

    Lublin

    • 440 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

     Słoneczne 3 Pokoje w Zielonej Części Lublina – Gotowe do Wejścia! Szukasz mieszkania, które łączy miejską wygodę z kameralnym klimatem? Ta oferta na kameralnym osiedlu w południo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Zamieszkaj w nowym mieszkaniu.
    1 / 3
    Zamieszkaj w nowym mieszkaniu.

    Lublin

    • 778 853 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 818 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w stanie deweloperskim to możliwość swobodnej, elastycznej aranżacji indywidualnej przestrzeni . To znakomite miejsce do życia .Mieszkania znajdują się daleko od hałaśli...

  • Mieszkanie Lublin Helenów, Nałęczowska
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Helenów, Nałęczowska

    Lublin

    • 845 900 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 626 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż świeżo wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,69 m² z oddzielną kuchnią i garderobą, położone w nowoczesnym budynku z 2025 r. przy ul. Nałęczowskiej. Lokal jest ur...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 698 389 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 65,27m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Felin, Królowej Jadwigi
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Felin, Królowej Jadwigi

    Lublin

    • 597 012 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe, Felin, Lublin - w stanie deweloperskim BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC! LOKALIZACJA: - Dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja - W pobliżu Parku Fe...

  • Mieszkanie Lublin Felin, Felin
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Felin, Felin

    Lublin

    • 585 086 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 002 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Lublin Wieniawa, Racławicka
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin Wieniawa, Racławicka

    Lublin

    • 615 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż - doskonała inwestycja Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,58 m2, położone na 3. piętrze w kameralnym...

  • Mieszkanie Lublin Felin, Felin
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Felin, Felin

    Lublin

    • 584 908 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, Felin, Lublin - w stanie deweloperskim BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC! LOKALIZACJA: - Dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 735 732 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie - funkcjonalność i komfort w zasięgu ręki! Oferujemy Ci nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, który doskonale odpowiada na potrzeby współczesnego ży...

  • Mieszkanie Lublin Felin, Felin
    1 / 5
    Mieszkanie Lublin Felin, Felin

    Lublin

    • 580 903 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Lublin Felin, Felin
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Felin, Felin

    Lublin

    • 569 155 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3-pokojowe M4, Felin, Lublin - stan deweloperski BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC! LOKALIZACJA: - Dzielnica Felin - prestiżowa lokalizacja - W pobliżu Parku Feli...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin
    Mieszkanie Lublin Sławin, Sławin

    Lublin

    • 717 114 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 67,02m2, 3 pokoje, Sławin, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 10
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 624 324 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 53,59 m2, 3 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz PROWIZJI oraz PODATK...