• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Śródmieście

(771)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Jazdy Polskiej

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Jazdy Polskiej

    • 20 250 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 15 osób na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika. poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Jazdy Polskiej

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Jazdy Polskiej

    • 51 300 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 38 osób na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika. poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 5 642 € cena
    • 305 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.305 m2 na 3 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach Al. Solidarności, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 21 160 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 211,60 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 70 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań na 4 osoby w Śródmieściu, na 10 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Jazdy Polskiej

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Jazdy Polskiej

    • 5 624 € cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 296 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach ul. Waryńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 2 700 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-osobowe umeblowane biuro na 8 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 12 025 € cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.650 m2 na 4 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach Al. Solidarności, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Bielańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Bielańska

    • 2 695 € cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.107,80 m2 na parterze biurowca w okolicach ul. Bielańskiej, na warszawskim Śródmieściu, poleca Property Office (tel. [tel]; m...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 2 175 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 23 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 94,1 m², zlokalizowany w sercu Warszawy, w renomowanym apartamentowcu Babka Tower. Mieszkanie of...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 949 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu do wynajęcia w Centrum, na 11 piętrze nowoczesnym biurowcu w Śródmieściu, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 3 040 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane dla 2 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Konstytucji

    Warszawa » Śródmieście » pl. Konstytucji

    • 6 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 50 m2 na 5 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej niedaleko Placu Konstytucji, na warszawskim Śródmieściu poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Konstytucji

    Warszawa » Śródmieście » pl. Konstytucji

    • 17 030 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszaw - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 131 m2 na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej niedaleko Placu Konstytucji, na warszawskim Śródmieściu poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Polna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Polna

    • 16 053 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 142 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu, niedaleko Placu Politechniki, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 6 080 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Polna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Polna

    • 12 435 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 110 m2 w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu, niedaleko Placu Politechniki, poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Solidarności

    • 969 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji me...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Aleja Jana Pawła Ii

    Warszawa » Śródmieście » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 629 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, ŚródmieścieNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m², zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana Paw...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Królewska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Królewska

    • 14 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 4 piętrze w historycznym budynku biurowym w okolicach warszawskiego Traktu Królewskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prop...