• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Śródmieście

(771)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 4 470 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    blisko stacji Metro Świętokrzyska -------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44,70 m2 na 1 piętrze budynku biurowego, w centrum Warszawy,...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Pańska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pańska

    • 4 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie po właśnie skończonym generalnym remoncie. Lokal będzie umeblowany. Wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie przy ul. Pańs...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 5 527 € cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 36 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 154,73 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Filtrowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Filtrowa

    • 9 428 € cena
    • 593 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 593 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 25 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Apartament 142 m z panoramicznym widokiem, werandą 28 m oraz loggię o powierzchni 3,65 m.przy Parku Mirowskim. Przestronne, doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie, położ...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 34 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 14-15 osób w Centrum Warszawy, w odrestaurowanej kamienicy biurowej w okolicach ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 15 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 482 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 7-osobowe umeblowane biuro na 4 piętrze klasycznej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w OKOLICACH ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 13 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 4 piętrze klasycznej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 8 800 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 489 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 4 piętrze klasycznej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w OKOLICACH ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 268 € cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 194 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej i Wilczej, poleca Prop...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 6 600 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 3-osobowe umeblowane biuro na 4 piętrze klasycznej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 36 800 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 505 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 14-16 osób w Centrum Warszawy, w odrestaurowanej kamienicy biurowej w okolicach ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 44 770 € cena
    • 2 420 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2420 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Al. Solidarności, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 11 655 € cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.630 m2 na 3 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach Al. Solidarności, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 3 654 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.56,22 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 5 672 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.87,27 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 14 247 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.219,19 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 2 336 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,95m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nieruchomo...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 2 023 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,81m2 na 2 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Marszałkowskiej, niedaleko stacji Metro Centrum. poleca...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 1 020 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17 m2 na 6 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...