• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Śródmieście

(771)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 10 800 € cena
    • 432 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 432 m2 na 7 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel. [tel], m...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowogrodzka

    • 16 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 416 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 9 osób na 4 piętrze w kameralnej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Jazdy Polskiej

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Jazdy Polskiej

    • 33 750 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 302 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 25 osób na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika. poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Jazdy Polskiej

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Jazdy Polskiej

    • 5 400 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika. poleca Agencja Nieruchomo...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Jazdy Polskiej

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Jazdy Polskiej

    • 13 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 10 osób na 12 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Hoża

    Warszawa » Śródmieście » ul. Hoża

    • 11 435 € cena
    • 586 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.586,43 m2 na 7 piętrze kameralnego biurowca w samym centrum Warszawy, w okolicach ul. Hożej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 11 797 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.120,38 m2 na 8 piętrze w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy w okolicach Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

• 12 522 € cena
    • 417 m2 powierzchnia
    • 31 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.417,41 m2 na 29 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

• 5 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

• 12 554 € cena
    • 512 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa -Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.512,44 m2 na 5 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 13 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 6 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 1 921 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,37 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 2 076 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.116,61 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 1 540 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    blisko stacji Metro Świętokrzyska -------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,40 m2 na 5 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okol...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 1 906 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,25 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 3 473 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,78 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Waryńskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Waryńskiego

    • 1 320 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    blisko stacji Metro Politechnika --------------------------------------------------- Warszawa- Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 22 m2 na 3 piętrze budynku biurowe...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Waryńskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Waryńskiego

    • 1 020 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.17 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 3 350 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,50 m2 na 2 piętrze w biurowcu, w samym centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Bankowy

    Warszawa » Śródmieście » pl. Bankowy

    • 2 963 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow.49,39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...