• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Śródmieście

(771)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 9 488 € cena
    • 499 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.499,40 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 10 638 € cena
    • 559 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 559,90 m2 na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym w samym Centrum Warszawy, w okolicach ul. Chałubińskiego. poleca Agencj...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 438 € cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.23,10 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 4 125 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Waryńskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Waryńskiego

    • 1 260 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.21 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 16 250 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia:7-pokojowy lokal biurowy o pow.130 m2 na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 3 250 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 1 062 € cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 62,48 m2 na 46 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego PKP. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Grzybowska

    • 25 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Apartament 142 m z panoramicznym widokiem, werandą 28 m oraz loggię o powierzchni 3,65 m.przy Parku Mirowskim. Przestronne, doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie, położ...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 750 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie w sercu Powiśla!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- świetnia propozycja zarówno dla inwestora (bliskość Uniwersytetu Warszawskiego),...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 7 950 € cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 318 m2 na24 piętrze w eleganckim budynku biurowym w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej poleca Agencja Ni...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 23 540 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 211,60 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 10 950 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 94,52 m2 na parterze eleganckiej kamienicy biurowej w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej. poleca Agencj...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 12 400 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    dla fryzjera, kosmetyczki, itp ------------------ Warszawa - do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 110 m2 na parterze kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ulic Ma...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Ujazdowska

    Warszawa » Śródmieście » al. Ujazdowska

    • 12 500 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 164,73 m2 znajdujący się w eleganckiej kamienicy biurowej w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Ujazdowskich. poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 1 560 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    blisko stacji Metro Świętokrzyska -------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,60 m2 na 2 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okol...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 2 380 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 23,80 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 17 500 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 165 m2 na 1 piętrze warszawskiej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ulic Marszałkowskiej i Hożej, poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 41 790 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-gastronomiczny o pow. 210 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 10 314 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.158,68 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office...