• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Śródmieście

(771)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 800 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: stanowisko w coworkingu na 6 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 889 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 7 piętrze w nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nieru...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 2 100 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 2 900 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 363 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 6 080 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 1 900 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 3 300 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 4 piętrze eleganckiego biurowca, w okolicach ul. Tamka na warszawskim Powiślu. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 53 650 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane 37-osobowe biuro, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchom...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 1 150 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: dedykowane biurko w coworkingu w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Waryńskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Waryńskiego

    • 17 820 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.297 m2 na parterze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 7 440 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 6 osób w Centrum Warszawy, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nier...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 9 920 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 8 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 9 920 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 8 osób w Centrum Warszawy, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 9 920 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 13 640 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 11 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nie...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Jana I Jędrzeja Śniadeckich

    Warszawa » Śródmieście » ul. Śniadeckich

    • 1 120 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 23 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,52 m2 usytuowane na 1. piętrze budynku, mieszczącego się tuż przy Politechnice Warszawskiej oraz I linii metra, na warszawskim Śródmieściu....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 38 630 € cena
    • 1 485 m2 powierzchnia
    • 27 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1485,78 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 24 700 € cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 950 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 13 780 € cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 530 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4