• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa Śródmieście

(771)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 3 720 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w OKOLICACH Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 600 € cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 134 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-6 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 4 560 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 10 450 € cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 550 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Bankowy

    Warszawa » Śródmieście » pl. Bankowy

    • 904 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 15,07 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 6 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Jazdy Polskiej

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Jazdy Polskiej

    • 4 050 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 12 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika. poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 6 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 462 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 9 300 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Jazdy Polskiej

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Jazdy Polskiej

    • 8 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 12 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika. poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 3 720 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Królewska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Królewska

    • 7 200 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 424 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 4 piętrze w historycznym budynku biurowym w okolicach warszawskiego Traktu Królewskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 500 € cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 116 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 9 492 € cena
    • 452 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.452m2 na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 600 € cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 115 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w OKOLICACH Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 4 500 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób, na 1 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 500 € cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 116 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 3 800 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowogrodzka

    • 5 600 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 374 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób, na 2 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Nowogrodzkiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 6 600 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nierucho...