• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stare Buczyce
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy w zabudowie szeregowej szeregowce Kobyłka

(2)
  • SEGMENT NA SPRZEDAŻ
    1 / 10
    SEGMENT NA SPRZEDAŻ

    Kobyłka

    • 1 170 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment środkowy w Kobyłce przy ulicy Natolińskiej 160 m powierzchni całkowitej z tego 108m powierzchni użytkowej . 1 KM DO PKP , 15 MIN PKP do Warszawy Wileńskiej . Segment z 2019...

  • Dom Kobyłka ul. Wesoła

    Kobyłka » ul. Wesoła

    • 1 249 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż skrajny, przestronny segment o powierzchni ok. 150 m² położony w cichej i zielonej części Kobyłka. Nieruchomość oferuje prywatny ogród 257m², funkcjonalny układ pomiesz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Piękny dom typu segment w najlepszej części Białołęki

    Warszawa

    • 1 580 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferuję do sprzedania nowoczesny pięciopokojowy dom typu segment, który jest zlokalizowany na bliskiej Białołęce tzw. Choszczówce. Zielona Choszczówka to bardzo piękne osiedle do...

  • Dom Warszawa Wesoła rynek pierwotny

    Warszawa » Wesoła

    • 1 199 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 368 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferujemy w przedsprzedaży atrakcyjne domy w zabudowie szeregowe o pow.128,04m2 w nowo powstającej inwestycji Wesoła Forest View. Przedmiotem oferty są segmenty A2 i C1. Segmen...

  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin ul. Zapłocie

    Warszawa » Wilanów » ul. Zapłocie

    • 10 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment skrajny w stanie surowym Parter: salon 26,1m2, jadalnia 17,4m2, wc 2,2m2, hall 7,6m2 kuchnia 8,6m2, sień 3,0m2,kotłownia 6,1m2 garaż 17,1m2. Poddasze: pokój 15,3m2, pokój...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Indyjska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Indyjska

    • 5 600 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    [i]Do wynajęcia segment 150 m2 z ogródkiem 140 m2 w zacisznym, zielonym zakątku Saskiej Kępy przy ul. Indyjskiej. [/i] [i]Okolica z doskonałą komunikacją i infrastrukturą. Przysta...

  • Dom Warszawa Wilanów, Powsin ul. Zapłocie

    Warszawa » Wilanów » ul. Zapłocie

    • 10 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Segment skrajny do wykończenia 10 min samochodem do al. Wilanowskiej Parter: salon 26,1m2, jadalnia 17.4m2, wc 2,2m2, hall 7,6m2, kuchnia 8.6m2, sień 3,0m2, kotłownia 6,1m2, garaż...

  • Warszawa Wawer

    Warszawa

    • 1 300 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 6 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    BEZPOŚREDNIO wysoki standard Polecam dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Warszawie w dzielnicy Wawer przy ul. Klimontowskiej 17 o pow. całkowitej 203,24 m kw. Dom oddany d...

  • Dom Warszawa Ursynów

    Warszawa » Ursynów

    • 9 500 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    English description below Dom o powierzchni 186 m2 w cichej i zielonej okolicy Ursynowa przy skarpie ursynowskiej. Bardzo przestronny, rozkładowy dom z dużą ilością światła n...

  • Dom Warszawa Mokotów, Sadyba

    Warszawa » Mokotów

    • 16 500 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Piękny, praktyczny dom w zabudowie bliźniaczej tuż koło Sadyba Best Mall na warszawskiej Sadybie. [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] Prestige Nieruchomości prezentuje piękny dom na...

  • Dom Warszawa Mokotów, Sadyba

    Warszawa » Mokotów

    • 12 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Prestige Real Estate poleca odremontowany i nowocześnie wykończony dom w sercu zielonej Sadyby. Dom oferowany jest do wynajęcia na cele mieszkalne. Doskonała komunikacja...

  • Dom Warszawa Praga-Południe

    Warszawa » Praga-Południe

    • 8 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom na wynajem - Saska Kępa, Warszawa Piętrowy dom o powierzchni 150 m po kapitalnym remoncie - w pełni umeblowany Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaż...

  • Dom Warszawa Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 20 000 zł cena
    • 392 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    [PL/EN] Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, idealnie zlokalizowany w pobliżu renomowanych szkół brytyjskiej i francuskiej. Ta przestronna nieruchomość o prze...

  • PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - segment w JABŁONN...

    Jabłonna

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PROMOCJA BUDYNEK 4 LOKAL 1 → 999 000 zł → tylko 6095.55 zł/m² Segmenty oddane do użytkowania → Już w sprzedaży Stan deweloperski → Gotowe do aranżacji i zamieszkania 3 ko...

  • Osiedle leśną Dolina NOWY ETAP
    1 / 11
    Osiedle leśną Dolina NOWY ETAP

    Warszawa

    • 519 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWY ETAP 9 BUDYNKÓW Segment mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 93,96 mkw w standardzie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 67,54 mkw. Powierzchnia ogrodu:...

  • Nowa inwestycja szeregowa na Wawrze Stan developerski
    1 / 8
    Nowa inwestycja szeregowa na Wawrze Stan developerski

    Warszawa

    • 1 289 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 8 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość: - segment środkowy, o powierzchni ok. 145 m2 - lokal mieszkalny z udziałem w gruncie o pow. działki ok. 83 m2. - Stan deweloperski (do wyk...

  • Dom Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 785 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej czę...

  • Dom Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 809 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - JABŁONNA
    1 / 16
    PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - JABŁONNA

    Jabłonna

    • 1 099 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PROMOCJA BUDYNEK 4 LOKAL 1 → 999 000 zł → tylko 6095.55 zł/m² Segmenty oddane do użytkowania → Już w sprzedaży Stan deweloperski → Gotowe do aranżacji i zamieszkania 3 kondyg...

  • Dom Warszawa Praga,-Południe ul. Dąbrowiecka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Dąbrowiecka

    • 14 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom z ogrodem na wynajem | 160 m² | Saska Kępa, ul. Dąbrowiecka 3Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego domu o powierzchni 160 m², poło...

  • Dom Warszawa Wawer, Falenica rynek pierwotny ul. Przylaszczkowa

    Warszawa » Wawer » ul. Przylaszczkowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 7 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny segment środkowy 139 m² z ogrodem - Warszawa Wawer,Na sprzedaż funkcjonalny segment środkowy położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warszawie. W otoczeniu lasów, z...

  • Dom Warszawa Wawer, Falenica rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 219 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 8 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny segment narożny 139 m² z dużym ogrodem - Warszawa Wawer.Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny segment narożny z dużym ogrodem, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny ul.

    Warszawa

    • 1 845 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestronny Dom w Międzylesiu - 156 m², Blisko Lasu, BEZ PCC!Oferujemy na sprzedaż 4 segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony w spokojnej okolicy Międzylesia....

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 660 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 10 038 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej inwestycji na Wawrze. Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze, z prostą i symetryczną...

  • Dom Warszawa Mokotów, Wierzbno ul. Ikara

    Warszawa » Mokotów » ul. Ikara

    • 5 900 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajmu dom (1/2 bliźniaka) na cele mieszkalne, i/lub na biuro Mokotów. Budynek z 1960 roku (pomieszczenia świeżo odnowione), położony w doskonałej lokalizacji, dobrze skomun...

  • Sprzedam Segment Narożny Warszawa - Wawer
    1 / 12
    Sprzedam Segment Narożny Warszawa - Wawer

    Warszawa

    • 1 790 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 10 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestronny segment narożny z ogrodem, 2 tarasami, garażem, klimatyzacją i fotowoltaiką | Warszawa Wawer, ul. Jeziorowa Na sprzedaż komfortowy i bardzo funkcjonalny segment narożn...

  • Dom Warszawa Ursynów ul. Zygmunta Pawlaczyka

    Warszawa » Ursynów » ul. Pawlaczyka

    • 2 900 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 11 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferuję na sprzedaż segment środkowy zlokalizowany na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 252,32 mkw. wraz z 150m2 ogrodem  położona na zamkniętym osiedlu p...

  • Dom Warszawa Wawer, Międzylesie rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 040 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 13 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Estate NieruchomościOFERTA SPRZEDAŻY - KAMERALNE OSIEDLE W STANIE DEWELOPERSKIM | WAWER / MIĘDZYLESIEEstate Nieruchomości prezentuje nową, kameralną inwestycję mieszkaniową zlokali...

  • Dom Warszawa Targówek ul. Oliwska

    Warszawa » Targówek » ul. Oliwska

    • 9 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej. Dom...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segmenty o pow. 114m2 + ogródki ok 200m2.Nowa inwestycja usytuowana w warszawskim Wawrze. Dogodna lokalizacja  sprawia, że dojazd do kluczowych tras dojazdowych m.in. d...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 268 153 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 13 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segment o pow. 94m2 w nowej inwestycji na terenie Warszawy w dzielnicy Wawer rejon Aleksandrów. Segment idealny dla rodziny z dziećmi lub pary. PARTER: salon z kuchnią,...