dom na sprzedaż
2 kwi 2026

Dom Warszawa Wawer, Międzylesie rynek pierwotny ul.

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 13:20
2 040 000 zł 156 m2
2 040 000 zł 156 m2 13 077 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 156 m2
Cena za metr 13 077 zł/m2
Typ domu Szeregowce
ID oferty K37500403

Opis

Estate Nieruchomości
OFERTA SPRZEDAŻY - KAMERALNE OSIEDLE W STANIE DEWELOPERSKIM | WAWER / MIĘDZYLESIE

Estate Nieruchomości prezentuje nową, kameralną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych części Warszawy - w Wawrze, w rejonie Międzylesia. 

OPIS INWESTYCJI

Inwestycja realizowana jest na działkach o łącznej powierzchni 1207 m² i obejmuje budowę 2 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej, o trzech kondygnacjach naziemnych. Łącznie powstaną 4 niezależne lokale mieszkalne, każdy z własnym garażem oraz przestronnym ogrodem.

Osiedle przylega bezpośrednio do ściany lasu, który stanowi naturalne przedłużenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. To lokalizacja zapewniająca ciszę, prywatność i wyjątkowe warunki do życia, przy jednoczesnym szybkim dostępie do infrastruktury miejskiej.

POWIERZCHNIA I UKŁAD:

Parter:

Salon z aneksem kuchennym - 32,7 m²

Hol + wiatrołap - ok. 12 m²

WC z kotłownią - 3,25 m²

Garaż w bryle budynku - 17,9 m²

Piętro:

Sypialnia główna z łazienką i garderobą - 15 m² + 6 m² + 5 m²

Dwie sypialnie - 15 m² oraz 15,2 m²

Łazienka - ok. 5 m²

Hol - 4,65 m²

Poddasze:

Otwarta przestrzeń użytkowa - 27 m² (po podłodze znacznie więcej) - idealna na gabinet, pokój rekreacyjny lub dodatkową sypialnię.

STANDARD DEVELOPERSKI:

Budynki w technologii murowanej z elementami żelbetowymi

Ściany konstrukcyjne z pustaków ceramicznych POROTHERM 19

Stropy żelbetowe monolityczne (20 cm)