• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Mieszkanie Kraków, Morelowa
    Mieszkanie Kraków, Morelowa

    Kraków

    • 2 950 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na 1 piętrze o pow. 56,77 m2, na cichym spokojnym osiedlu. Dzielnica Zwierzyniec (Wola Justowska) ul. Morelowa. Mieszkanie składa się z dwóch poko...

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Myślenice

    • 935 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!
    1 / 15
    Niepołomice 3 pokoje kredyt z dopłatami rządowymi!

    Niepołomice

    • 599 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Tomaszkowice

    • 950 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 996 450 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 274 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 991 450 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zielonki

    • 1 800 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 999 950 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 17 323 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. netto ok. 260m 2 i pow. brutto 300m 2 usytuowany na IV piętrze w jednym z reprezentacyjnych budynków biurowych klasy A w okolicy Ronda Ofiar Katynia....

  • Działka Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 499 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka budowlana o pow. 14a , położona w Krakowie, Dzielnica Swoszowice, Osiedle Wróblowice. (działka do wydzielenia geodezyjnego możliwość wydzielenia większej pow...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 18 015 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. netto ok. 270m 2 i pow. brutto 312m 2 usytuowany na II piętrze w jednym z reprezentacyjnych budynków biurowych klasy A w okolicy Ronda Ofiar Katynia....

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 7 160 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. netto ok. 118m 2 i pow. brutto 124m 2 usytuowany na parterze w jednym z reprezentacyjnych budynków biurowych klasy A w okolicy Ronda Ofiar Katynia....

  • Działka Jankówka

    Jankówka

    • 690 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jankówka, działka budowlana 30a, możliwość wydzielenia większej lub mniejszej powierzchni, tylko 8 km od Wieliczki. 30 arów | media na działce | asfalt | południo...

  • Komfortowe, jasne z 34m ² tarasem i biokominkiem

    Kraków » Bronowice

    • 1 289 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 20 461 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m² (72 po podłodze), położone na kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej cenionych części Krak...

  • Niepołomice- Kameralne osiedle, cisza i spokój

    Niepołomice » ul. Lawendowa

    • 900 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu dom w zabudowie szeregowej, znajdujący się w Niepołomicach, przy ulicy Lawendowej. Dom wchodzi w kompleks osiedla 120 domów o nazwie ParkEko. N...

  • Dwupokojowe mieszkanie, świetna lokalizacja!

    Kraków » Grzegórzki » ul. Aleja Pokoju

    • 748 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które ze względu na lokalizację, może być zarówno doskonałą inwestycją jak również mieszkaniem na własny użytek. NIERUCHOMOŚĆ:Nier...

  • Apartament inwestycyjny w centrum miasta

    Kraków » ul. Grzegórzecka

    • 715 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego apartamentu w centrum miasta. To mieszkanie, które bezustannie na siebie pracuje! Gotowy produkt inwestycyjny - zapraszam!...

  • 3 pokoje | Wysoki Standard | os.Teatralne

    Kraków » Nowa Huta » ul. Osiedle

    • 990 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 14 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,8 m², położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły z 1954 roku na ceni...