• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Dobrego Pas...

    Kraków

    • 2 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 51m2 na ulicy Dobrego Pasterza w nowych blokach koło Parku Wodnego. Dużym atutem jest doskonała komunikacja i infrastruktura :...

  • Lokal pod fryzjera | kosmetykę | biurowy | usługi
    1 / 15
    Lokal pod fryzjera | kosmetykę | biurowy | usługi

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tylko u nas |R| Property prezentuję lokal użytkowy na wynajem zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Ojcowskiej w dzielnicy Bronowice. Lokalizacja: Lokal użytkowy o powierzchni...

  • Tanio wynajmę kawalerkę
    1 / 4
    Tanio wynajmę kawalerkę

    Kraków

    • 1 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Tanio wynajmę kawalerkę od zaraz. Umiejscowiona przy ul. Młyńskiej.Umeblowana w pełni wyposażona. Okolica spokojna, blisko do komunikacji miejskiej oraz sklepów. Opłaty :czynsz 600...

  • Mieszkanie w Angel City, ul. Szlak / 1-bedroom apartment in Angel City
    Mieszkanie w Angel City, ul. Szlak / 1-bedroom apartment in Angel...

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie znajduje się w kompleksie Angel City zaledwie kilka minut pieszo Rynku Głównego, w sąsiedztwie Dworca Głównego oraz centrum handlowo-usługowego Galeria Krakowska....

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 12 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo- usługowy o powierzchni 248 m 2 położony w sąsiedztwie estakady w Bronowicach Wielkich. Lokal usytuowany jest na piętrze budynku (brak dos...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 19 263 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal w reprezentacyjnym budynku na Bronowicach. Lokal o powierzchni łącznej 273 m 2 usytuowany na II-piętrze budynku biurowo- usługowego. Na powierzchnię lokal...

  • Mieszkanie Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 5 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 108 m², położony w zielonej i prestiżowej części Krakowa - Swoszowice. Nieruchomość znajduje się w kameraln...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 23 940 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Komfortowe biuro 420 m² - całe piętro dla Twojej firmy | Kraków, Bronowice, ul. Sosnowiecka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnej powierzc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 14 201 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal w reprezentacyjnym budynku na Bronowicach. Lokal o powierzchni łącznej 215 m 2 usytuowany na II-piętrze budynku biurowo- usługowego. Na powierzchnię lo...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 560 000 zł cena
    • 3 395 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 33 ary, położona w Grajowie - atrakcyjnej lokalizacji pod zabudowę jednorodzinną, z szybkim dojazdem do Wieliczki i Krakowa. PA...

  • Sławkowska, studio z osobną kuchnią, 34m2, Stare Miasto, tuż przy Rynku Głównym
    Sławkowska, studio z osobną kuchnią, 34m2, Stare Miasto, tuż przy...

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie położone przy ul. Sławkowskiej – jednej z bardzo klimatycznych ulic krakowskiego Starego Miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo Rynku Głównego, Plant oraz Starego...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w świetnej lokalizacji, al.Pokoju 23, ciepłe,słoneczne, okna od strony południowej. Do tramwaju 100m, a do ronda Grzegorzeckiego 5 minut pieszo,skąd rozjazdy w każdy zau...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Bronowice, Sosnowiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Bronowice, Sosnowiecka

    Kraków

    • 3 600 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    | 3 pokoje, 68m², ogród, garaż, Bronowice, spokojna okolica Komfort, przestrzeń i prywatny ogród - idealne miejsce do życia Na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kremerowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kremerowska

    Kraków

    • 1 990 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 16 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 122m2, ul. Kremerowska, Stare Miasto. >> Oferta na wyłączność > Nasze biuro współpracuje z renomowanym doradcą kredytowym z mFinanse, który p...

  • Dom Dąbrowa gm. Kłaj
    1 / 15
    Dom Dąbrowa gm. Kłaj

    Dąbrowa

    • 1 198 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,44 m2, w...

  • Dom do wynajęcia
    Dom do wynajęcia

    Gaj

    • 7 900 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Ładny funkcjonalny dom do wynajęcia.Lokalizacja Mogilany/Gaj 6km od Krakowa.152mkw na 8 arowej działce + przylegająca działka 10ar zagospodarowana jako ogród.5 pokoi, kuchnia w peł...

  • Działka budowlana Kraków, Rakuś
    Działka budowlana Kraków, Rakuś

    Kraków

    • 230 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Bieżanowie w rejonie ulicy Rakuś o pow. 11.5 Ar oznaczenie : opis użytku tereny mieszkaniowe ,sady . Oznaczenie klasy użytku B,S,RIVb .Rozkład : Nieregularny prostokąt o...

  • Apartament VIVA PIAST
    Apartament VIVA PIAST

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Dostępny od zaraz, nowoczesny 2 pokojowy apartament z 14 metrowym tarasem przy ul. Powstańców 80 w Krakowie. Znajduje się na 7 piętrze budynku oddanego w 2023 roku. Urządzony w wy...

  • Nowoczesna hala 1 666 m²| Panattoni, Kraków
    1 / 6
    Nowoczesna hala 1 666 m²| Panattoni, Kraków

    Kraków

    • 50 000 zł cena
    • 1 666 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    |R| Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesną halę magazynowo-biurową o łącznej powierzchni 1 666 m², zlokalizowaną w kompleksie Panattoni przy ul. Cementowej w Krakowie. ...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 5 999 999 zł cena
    • 608 m2 powierzchnia
    • 9 869 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni ok. 608,20 m 2 zlokalizowany przy ul. Pilotów. Prezentowana oferta dotyczy lokalu poło...