• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza

    Kraków

    • 3 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    | Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Dobrego Pasterza, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m² z dużym balkonem , położone na 7. piętrze w budynku...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze

    Kraków

    • 728 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    | Kraków, Podgórze Duchackie - 3‑pokojowe mieszkanie, 55,7 m² Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m², położone na siódmym piętrze dziesięciopiętr...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska

    Kraków

    • 930 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | BLISKO SKLEPÓW, USŁUG I KOMUNIKACJI. MIESZKANIE NA ULIC WROCŁAWSKIEJ. Ulica Wrocławska i jej okolica tętnią życiem i mają wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom....

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Stachiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Stachiewicza

    Kraków

    • 2 499 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza /Azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu przy ul. Stachiewicza (ok...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela

    Kraków

    • 845 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 413 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. N...

  • Klimatyzowane, Oddzielna kuchnia, Prądnik Czerwony
    1 / 10
    Klimatyzowane, Oddzielna kuchnia, Prądnik Czerwony

    Kraków

    • 2 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do wynajęcia piękna nieumeblowana kawalerka znajdująca się przy ul. Bosaków. MIESZKANIE: Mieszkanie częściowo umeblowane, usytuowane na 5 piętrze budynku z 2009. - aneks kuchenny...

  • Powierzchnia biurowa Kraków Śródmieście, Idzikowskiego
    1 / 15
    Powierzchnia biurowa Kraków Śródmieście, Idzikowskiego

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 9 882 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Ogromna przestrzeń, miejsca parkingowe. ULICA IDZIKOWSKIEGO. Dom, który mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajduje się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikows...

  • Dom Kłaj rynek pierwotny

    Kłaj

    • 850 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Definito Nieruchomości i Geodezja prezentuje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w miejscowości Kłaj, pow. wielicki. Kameralne osie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 13 246 zł cena
    • 358 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni ok. 358 m 2 zlokalizowany przy ul. Pilotów. Prezentowana oferta dotyczy lokalu położonego na parterze jedne...

  • Jasne mieszkanie | 36 m² | 2020

    Kraków » Podgórze » ul. Szwed-Śniadowskiej

    • 499 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Z przyjemnością prezentuję pełne światła mieszkanie o charakterze studio o powierzchni 36,11 m², zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Złocień
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Zło...

    Kraków

    • 713 280 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkani...

    1 / 8

    Kraków

    • 458 676 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

1 / 8

    Kraków

    • 457 306 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Krowodrza, Żabiniec, Pielęgniarek
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Żabiniec, Pielęgniarek

    Kraków

    • 1 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    | Kraków, ul. Pielęgniarek 5 - kompaktowa kawalerka | 18,5 m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 18,5 m² ,...

    1 / 8

    Kraków

    • 713 400 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 092 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Daszyńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Daszyńskiego

    Kraków

    • 939 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 22 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA CENA Fantastyczny apartament 2 pok., z balkonem, w nowoczesnym budownictwie, na Grzegórzkach, w okolicy Galerii Kazimierz. 5 min. spacerem do Rynku Główny Zapra...

    1 / 8

    Kraków

    • 620 424 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 585 048 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 585 270 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

1 / 8

    Kraków

    • 622 188 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro