• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Lokal użytkowy Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Bociana
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Bociana

    Kraków

    • 1 500 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 9 147 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja cenowa - Prądnik Biały - 9000 zł/m2 lokalu usługowego - oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal usługowy o wielorakim przeznaczeniu o powierzchni 164 m² i cenie 1 500 0...

  • Dom Trąbki gm. Biskupice
    1 / 6
    Dom Trąbki gm. Biskupice

    Trąbki

    • 779 034 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej , Lokalizacja: Trąbki, gm. Biskupice - tylko 8 km od Wieliczka i ok. 20 minut od Kraków BEZ PROWIZJI prowizji oraz P...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 28 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia HALA - MAGAZYN  Magazyny do wynajęcia: - magazyn na I piętrze  o powierzchni 800 m  - miejsca postojowe na terenie całej nieruchomości ogólnodostępne - 2 windy towaro...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Złocień
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Zło...

    Kraków

    • 650 916 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkani...

    1 / 8

    Kraków

    • 709 440 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 488 106 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kazimierz, Kupa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kazimierz, Kupa

    Kraków

    • 860 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Centrum Kazimierza | 50 m² | po remoncie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Kazimierza. Nieruchomość znajduje się na wysokim, jasnym poddaszu (adaptac...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Osiedle Zielone
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Osiedle Zielone

    Kraków

    • 920 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z klimatem | Nowa Huta | 2 piętro | po remoncie Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, niskiego bo zaledwie 2-piętroweg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Mogilany, Jaśminowa
    Dom Mogilany, Jaśminowa

    Mogilany

    • 779 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM Z OGRODEM W CENIE MIESZKANIA ! ATRAKCYJNA CENA - MOGILANY, TYLKO 15 MINUT OD KRAKOWA Świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów ! Na sprzedaż dom woln...

  • Dom Kraków, Wieliczka, Śledziejowice...  Sprawdź!
    Dom Kraków, Wieliczka, Śledziejowice... Sprawdź!

    Śledziejowice

    • 1 199 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 6 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kraków, Wieliczka, Śledziejowice, Czarnochowice? Jeśli poszukujesz domu w tych okolicach to sprawdź koniecznie tą ofertę. Dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m2,  z doskonałym d...

  • Świetny lokal użytkowy - Bronowicka 42 Kraków.
    Świetny lokal użytkowy - Bronowicka 42 Kraków.

    Kraków

    • 810 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obo...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto, Szlak
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto, Szlak

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prosper Nieruchomości tel. 7 2 0 8 8 8 9 8 9. Kraków, Stare Miasto, ul. Szlak; w okolicy: ul. Warszawska, Pawia, Pędzichów, Długa, dostępne od zaraz, do wynajęcia mieszkanie, k...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki,

    Kraków

    • 862 316 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 10 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 82,58 m², zlokalizowane na 2 i 3 piętrach w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Położone w południowej części Krakowa. Mieszkanie: 1 piętro: - salo...

  • Mieszkanie
    1 / 7
    Mieszkanie

    Kraków

    • 890 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 20 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie bezpośrednio. Mieszkanie znajduje sie na osiedlu Bagry Park w Krakowie. Apartametowiec pochodzi z 2017 roku. Mieszkanie ma powierzchnie 44 m². Składa się z kuch...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 14 850 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowa przestrzeń o powierzchni 330m 2 usytuowana na III- piętrze reprezentacyjnego budynku zlokalizowanego tuż przy zjeździe z ul. Opolskiej. Na po...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 16 800 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia biurowo- usługowa ok. 480m 2 na II- piętrze budynku zlokalizowanego w okolicy ul. Opolskiej. Na powierzchnię lokalu składają się: - 160 m...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Bronowicka
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Bronowicka

    Kraków

    • 3 600 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 23 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENT PREMIUM - BRONOWICE - 152.5 m2 - TARAS 70 m2 NA DACHU - MIEJSCE POSTOJOWE - KOMÓRKA LOKATORSKA!!! Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zl...

  • Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka
    Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka

    Węgrzce Wielkie

    • 1 098 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom 120 m w Węgrzcach Wielkich gotowy do wykończenia z pełnymi mediami Na sprzedaż dwa nowe domy jednorodzinne wolnostojące położone w Węgrzcach Wielkich (gmina Wieliczk...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze
    Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Szuwarowej na krakowskim Ruczaju. Układ mieszkania: pokój dzi...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Mogilska
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Mogilska

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowicie nowe mieszkanie na wynajem - NOHO. Mieszkanie znaj...