• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wieliczka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska

    Kraków

    • 3 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem | 2 pokoje | wysoki standard | blisko centrum Krakowa Do wynajęcia wyjątkowy, przytulny i jasny ap...

  • Przytulne mieszkanie Rżąka | 3 pokoje | 60,4 m²
    1 / 10
    Przytulne mieszkanie Rżąka | 3 pokoje | 60,4 m²

    Kraków

    • 779 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jasne, zadbane i bardzo przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,4 m², położone na wysokim parterze w spokojnej i zielonej części Krakowa – Rżąka, w sąsiedztwie...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Mogilska
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Mogilska

    Kraków

    • 465 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 22 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Kawalerka po generalnym remoncie | 21 m² | balkon | ul. Mogilska | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszka...

  • Na sprzedaż – Kraków – Os. Kazimierzowskie– 2 pokoje – 36,36
    1 / 6
    Na sprzedaż – Kraków – Os. Kazimierzowskie– 2 pokoje – 36,36

    Kraków

    • 430 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokal znajduje się w spokojnej okolicy z dobrą komunikacją oraz dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej – w pobliżu sklepy, szkoły, tereny zielone oraz przystanki komunikacji m...

  • Lokal Kraków Nowa Huta

    Kraków » Nowa Huta

    • 24 700 zł cena
    • 494 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowa przestrzeń biurowa w niezależnym budynku na Nowej Hucie. Lokal dostępny od maja 2026r Lokal o powierzchni 494m 2 usytuowany jest na I- piętrze...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 11 700 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 260m 2 zlokalizowany przy ul. Rusznikarskiej. Oferta na wyłączność biura ! Niniejsza oferta dotyczy wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowe...

  • Dom Dąbrowa rynek pierwotny

    Dąbrowa

    • 990 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do poznania wyjątkowej inwestycji obejmującej 4 komfortowe domy wolnostojące o powierzchni 129 m, położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej Dąbrowie - zaledwie kil...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Ruczaj ul. prof. Michała Bobrzyńskiego

    Kraków » ul. Bobrzyńskiego

    • 629 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż mies...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Stare Miasto,

    Kraków

    • 2 850 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia w dzielnice Stare miasto Opis: - pow. 32,5 m2 - 1 piętro - 1 pomieszczenie + toaleta - bardzo dobra lokalizacja - dobrze skomunikowane - dobry stan biura - ogrz...

  • Atrakcyjna kamienica w centrum z lokalem usługowym
    1 / 16
    Atrakcyjna kamienica w centrum z lokalem usługowym

    Skawina

    • 1 249 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    |R| Property przedstawia Państwu na sprzedaż urokliwą kamienicę o powierzchni 120 m² z lokalem usługowym o powierzchni 30 m², położoną w samym centrum Skawiny. Idealna propozycja d...

  • Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny
    1 / 5
    Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny

    Kraków

    • 2 459 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 7 363 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny 334m2 | ul. Zakopiańska | Podgórze | Pierwsza linia zabudowy Opis nieruchomości: Na sprzedaż (lub wynajem) wyjątkowy wolnostojąc...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Przewóz, Koszykarska
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Przewóz, Koszykarska

    Kraków

    • 1 075 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 17 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    | Nowoczesne, słoneczne 3-pok. mieszkanie z dużym balkonem i ładnym widokiem / miejsce garażowe Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować jasne, komfortowe mie...

  • Sprzedam Nowy Dom Kocmyrzów-Luborzyca
    1 / 9
    Sprzedam Nowy Dom Kocmyrzów-Luborzyca

    Kocmyrzów

    • 539 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nowoczesny dom w Pietrzejowicach, gm. Kocmyrzów-Luborzyca Stan surowy otwarty | działka 6 ar...

  • Prądnik Czerwony-2 pokoje, balkon, winda
    1 / 16
    Prądnik Czerwony-2 pokoje, balkon, winda

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Kraków ,ul. Jakuba Majora 5b (Prądnik Czerwony) Mieszkanie 2-pokojowe ( sypialnia, salon z aneksem kuchennym ), Łazienka z wanną , przedpokój z dużą szafą ,balkon z zabudową jako s...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 3 990 000 zł cena
    • 63 172 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Unikalna nieruchomość gruntowa o dużej powierzchni i spektakularnym położeniu widokowy m - idealna zarówno pod inwestycję, jak i prywatną rezydencję. Na sprzedaż d...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 1 189 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 18 016 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Urzędnicza

    Kraków » Krowodrza » ul. Urzędnicza

    • 880 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 16 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Krowodrza ul. Litewska

    Kraków » Krowodrza » ul. Litewska

    • 480 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 21 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Litewskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie

    Kraków » Podgórze Duchackie

    • 535 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 20 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,63 m 2 z rewelacyjnym widokiem, położona na 9 piętrze! Nieruchomość zlokalizowana jest na Woli Duchackiej (Podgórze Duchackie)...

  • Dom wolnostojący| 4 pokoje| działka 7 ar
    1 / 16
    Dom wolnostojący| 4 pokoje| działka 7 ar

    Krzywaczka

    • 1 050 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 6 105 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA |R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Krzywaczce w gminie Sułkowice nieopodal Krakowa. Lokalizacja: Dom zlokalizowany jest ok 14km do granicy...