• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Zabudowany teren usługowy 1,09 ha Łęg ul. Siwka
    1 / 4
    Zabudowany teren usługowy 1,09 ha Łęg ul. Siwka

    Kraków

    • 9 500 000 zł cena
    • 10 900 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1,09 ha, zabudowana 3 budynkami magazynowymi z zapleczem biurowo-socjalnym oraz małym budynkiem mieszkalnym, położona w rejonie Łęgu (Czyży...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchów
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Krowodrza Górka, Krowoderskich Zuchó...

    Kraków

    • 815 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | 3-pokojowe mieszkanie 56,7 m² | ul. Krowoderskich Zuchów | + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,7 m² , położone przy ul. Krowoderskich Zuchów...

  • Dwupoziomowe 85m² | 3 pokoje | Parking w cenie
    1 / 13
    Dwupoziomowe 85m² | 3 pokoje | Parking w cenie

    Kraków

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    [ENG DESCRIPTION BELLOW] Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! 0% - biuro nieruchomości LIVADO nie pobiera prowizji! LIVADO zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, d...

  • Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna
    Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna

    Dobczyce

    • 532 525 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. PODSTAWOWE INFORMACJE: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hal...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 1 990 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25m² , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każdym detalu....

  • Mieszkanie Skawina, Bukowska
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Bukowska

    Skawina

    • 599 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 60 m² - Skawina, ul. Bukowska Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 4. piętrze w 4-...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Kraków-Krowodrza, Wrocławska
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Kraków-Krowodrza, Wrocławska

    Kraków

    • 2 650 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, urokliwe mieszkanie, położone przy ulicy Wrocławskiej w inwestycji Nowa 5 Dzielnica. Nieruchomość znajduje się na szóstym p...

  • 2 pok. | Prądnik Biały | do wejścia | Tramwaj
    1 / 16
    2 pok. | Prądnik Biały | do wejścia | Tramwaj

    Kraków

    • 675 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. VETULANIEGO W KRAKOWIE W DZIELNICY PRĄDNIK BIAŁY | JASNE | DO WEJŚCIA | BALKON I WIDOK Z 5 PIĘTRA MIESZKANIE GOTOWE POD WEJŚCIA - IDEALNE DLA PARY,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokoje, zieleń za oknem, osobne WC
    1 / 16
    3 pokoje, zieleń za oknem, osobne WC

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Są mieszkania, w których po dniu pracy naprawdę schodzi powietrze. Tu wystarczy usiąść przy stole w salonie, spojrzeć przez okna na zieleń i poczuć, że miasto może być jednocześnie...

  • 2pokoje, oddzielna kuchnia,os.Albertyńskie,Czyżyny
    1 / 15
    2pokoje, oddzielna kuchnia,os.Albertyńskie,Czyżyny

    Kraków

    • 649 999 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,56 m2 z oddzielną, jasną kuchnią, balkonem i piwnicą w Osiedlu Albertyńskim 21 w dzielnicy Nowa Huta, C...

  • Widokowa działka 18 arów pod nowoczesny dom – Mogilany, medi
    1 / 6
    Widokowa działka 18 arów pod nowoczesny dom – Mogilany, medi

    Mogilany

    • 760 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA WIDOKOWA 18 arów – Mogilany | MEDIA | 760 000 zł Szukasz działki pod dom z widokiem i bez problemów z mediami? Ta oferta w Mogilany spełnia wszystko. 18 arów (1800 m²) p...

  • Mieszkanie Kraków Swoszowice, Opatkowice, Władysława Taklińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Swoszowice, Opatkowice, Władysława Taklińskiego

    Kraków

    • 1 240 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 10 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    | BEZCZYNSZOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE IDEALNE DLA RODZINY Na sprzedaż ATRAKCYJNE i BEZCZYNSZOWE mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 114 m² zlokalizowane...

  • Apartament 82 m2, 3 miejsca postojowe, taras 77 m2
    1 / 16
    Apartament 82 m2, 3 miejsca postojowe, taras 77 m2

    Kraków

    • 1 599 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 19 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 81,85 m2 wykończony w standardzie premium z widokowym tarasem o powierzchni 77,35 m2 oraz 3 miejscami postojowymi i komórka lokators...

  • Dom Kraków, Kobierzyńska
    1 / 15
    Dom Kraków, Kobierzyńska

    Kraków

    • 1 865 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom | Bliźniak | 156 m² | ogródek | garaż | ul. Kobierzyńska Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 156 m², położony na...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce
    Mieszkanie Kraków Bieńczyce

    Kraków

    • 325 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,9 m² na parterze w 4-piętrowym bloku z lat 60. Ta funkcjonalna kawalerka, wymagająca remontu, daje szerokie możliwości aranżacji według w...

  • Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska
    1 / 15
    Działka rolna Rzeszotary gm. Świątniki Górne, Szewska

    Rzeszotary

    • 189 000 zł cena
    • 1 143 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Rzeszotary - Świątniki Górne Szukasz miejsca na wypoczynek z dala od zgiełku miasta zarówno z szybkim dojazdem do Krakowa ? Ta działka może być dla Ciebie ! Dojazd 45 m...

  • Nowy dom wolnostojący Kłaj, pow. 80m2, rekuperacja
    Nowy dom wolnostojący Kłaj, pow. 80m2, rekuperacja

    Kłaj

    • 780 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży nowy dom, jednorodzinny, wolnostojący - miejscowość Kłaj. Stan deweloperski, dom położony na małym osiedlu domów jednorodzinnych, przy drodze wewnętrznej, cicha spokoj...

  • 3 pokojowe mieszkanie 48m| Kraków - Osiedle Szkolne | balkon
    1 / 15
    3 pokojowe mieszkanie 48m| Kraków - Osiedle Szkolne | balkon

    Kraków

    • 679 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m², położone na 3. piętrze (4 kondygnacje) w zielonej części Krakowa – Osiedle Szkolne (Nowa Huta). Układ: salon z aneksem kuche...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Kozłówek, Spółdzielców
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Kozłówek, Spółdzielców

    Kraków

    • 450 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu ? A może myślisz o inwestycji pod wynajem ? Ta doskonała propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego pomysł...

  • Mieszkanie Myślenice, os. Osiedle Tysiąclecia
    1 / 15
    Mieszkanie Myślenice, os. Osiedle Tysiąclecia

    Myślenice

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o pow. 64,92m2 z osobną kuchnią i dwoma balkonami, zlokalizowane w atrakcyjnej i spokojnej części Myślenic na Osiedlu Tysiąclecia. To idealn...