• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Lokal do adaptacji, wysokość pomieszczeń 3.2m

    Kraków » ul. Klimeckiego

    • 850 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 347 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie położone przy ul. Klimeckiego, w sercu dynamicznie rozwijającego się Zabłocia.NIERUCHOMOŚĆJest to lokal mieszkalny ale z możliwością...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Kujawska

    Kraków » Krowodrza » ul. Kujawska

    • 559 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kujawskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Na Zakolu Wisły
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Płaszów, Na Zakolu Wisły

    Kraków

    • 1 090 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    | Deweloperski dwupak inwestycyjny nad Wisłą. Podwójny dochód, osobne liczniki i jedna Księga Wieczysta! Szukasz odpornej na inflację lokaty kapitału, która nie wymaga...

  • Do sprzedania willa w Krakowskiej Olszanicy
    1 / 5
    Do sprzedania willa w Krakowskiej Olszanicy

    Kraków

    • 3 950 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 12 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania willa w Krakowskiej Olszanicy. Dom ok. 320 m2, 5 pokoi na 16 ar działce, zbudowany w 2008 roku. W budynku znajdują się (na parterze) salon z jadalnią z wyjściem na...

  • Działka pod zabudowę jednorodzinną - bliźniaczą
    Działka pod zabudowę jednorodzinną - bliźniaczą

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w Krakowie pod małą inwestycję mieszkaniową. Obowiązujący MPZP - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w układzie wolnostojącym lub bl...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 1 202 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku - Kraków Południe - powierzchnia 26.70 m2 na parterze - powierzchnia 42 m, 44,60 m, 114,80 m, 73, m, 388 m  - wysokiej klasy budynek biu...

  • Duży grunt budowlany 3306 m²  – Czyżyny Kraków
    1 / 11
    Duży grunt budowlany 3306 m² – Czyżyny Kraków

    Kraków

    • 3 228 970 zł cena
    • 3 306 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA KRAKÓW – CZYŻYNY / ŁĘG GRUNT POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ – 3 306 m² KAMERALNY TEREN DEWELOPERSKI POD OSIEDLE DOMÓW – WYSOKI POTENCJAŁ INWESTYCYJNY Na sprzedaż gr...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stańczyka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stańczyka

    Kraków

    • 1 190 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    | Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | Bronowice, ul. Stańczyka 22 | Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m² , zloka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Szafrana
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Szafrana

    Kraków

    • 1 179 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Nowoczesne mieszkanie 66 m² na prestiżowym osiedlu Fi przy ul. Szafrana - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie...

  • Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem, 66m2

    Kraków » Bronowice » ul. Podkowińskiego

    • 999 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Z przyjemnością prezentuję przestronne 3-pokojowe, jasne i bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m², zlokalizowane w krakowskich Bronowicach przy ul. Podkowińskiego. Loka...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Salwatorska

    Kraków » Krowodrza » ul. Salwatorska

    • 1 342 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 22 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na Salwatorze , w pobliżu ul. Salwatorskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Żabiniec ul. Żabiniec

    Kraków » Krowodrza » ul. Żabiniec

    • 530 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 20 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Żabiniec. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 12 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia klimatyczny, czteropokojowy apartament o pow. 171,20m 2 usytuowany na III piętrze w reprezentacyjnej kamienicy z windą przy ul. Basztowej. Apartament skł...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kurdwanów ul. Nowosądecka

    Kraków » Podgórze » ul. Nowosądecka

    • 699 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Nowosądeckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Kościuszki

    Kraków » Krowodrza » ul. Kościuszki

    • 949 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 26 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Kościuszki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow...

  • Działka budowlana Kraków Dębniki, Tyniec, Podgórki Tynieckie
    1 / 4
    Działka budowlana Kraków Dębniki, Tyniec, Podgórki Tynieckie

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 788 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1400 m² , położona w zielonej i spokojnej części Krakowa - okolice Tyńca To idealna propozycja dla osób marzących o dużym do...

  • Lokal użytkowy 110m2 | ul. Krowoderska | centrum
    1 / 15
    Lokal użytkowy 110m2 | ul. Krowoderska | centrum

    Kraków

    • 4 500 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy 104m2 | ul. Krowoderska | Ścisłe centrum Krakowa | Parter kamienicy Opis nieruchomości: Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 104 m2, usytuowany na...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,,

    Kraków

    • 843 480 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 798 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal na sprzedaż w nowym budynku ! Lokal: - powierzchnia użytkowa: 57,85 m² (całkowita: 62,48 m²) - wysokość to 2,54 m - parter - w nowoczesnym budynku - duża witryna, zapewn...

  • Mieszkanie na sprzedaż – 3 pokoje z balkonem
    1 / 13
    Mieszkanie na sprzedaż – 3 pokoje z balkonem

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – 3 pokoje z balkonem, Bieńczyce (os. Na Lotnisku) Opis nieruchomości: Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 7. piętrze w 11-piętrowym bud...

  • Kawalerka 34,6m2 + komórka lokatorska – Tyniecka
    1 / 9
    Kawalerka 34,6m2 + komórka lokatorska – Tyniecka

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 18 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka 34,6m2 + komórka lokatorska – ul. Tyniecka | Dębniki Opis nieruchomości: Na sprzedaż funkcjonalna i ustawna kawalerka o powierzchni 34,6 m2, zlokalizowana na kameralnym,...