• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Mieszkanie Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, Do Wilgi
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, Do Wilgi

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie 39,7m2, Łagiewniki - Borek Fałęcki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjem...

  • Biuro, lokal, powierzchnie magazynowe. Do końca miesiąca be
    1 / 5
    Biuro, lokal, powierzchnie magazynowe. Do końca miesiąca be

    Kraków

    • 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokale, biura różnej powierzchni. Kuchnia, WC, klimatyzacja, parking, sala konferencyjna. Pokoje z meblami lub bez. Powierzchnie magazynowe. Teren monitorowany, ogrodzony w cichej...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony ul. Domini...

    Kraków » ul. Dominikanów

    • 590 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Rezedowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Olsza ul. Wileńska

    Kraków » ul. Wileńska

    • 850 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wileńskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta ul. al. Przyjaźni

    Kraków » Nowa Huta » al. Przyjaźni

    • 455 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 16 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Centralnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki ul. Grzegórzecka

    Kraków » ul. Grzegórzecka

    • 615 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Grzegórzeckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Mieszkanie Skawina, Tadeusza Kościuszki
    Mieszkanie Skawina, Tadeusza Kościuszki

    Skawina

    • 2 050 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczne, przestronne 1 pokojowe mieszkanie dużą z oddzielną kuchnią Świetna komunikacja *ENGLISH BELOW Mieszkanie składa się z: -Dużego pokoju: *oddzielona sypialnia  *mie...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Podskale
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Podskale

    Kraków

    • 645 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie  2 pokoje w sercu Starego Podgórza - ul. Podskale Mieszkanie położone  w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa - Podgórzu. Mieszkanie znajduje się...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal biurowy z pięknym widokiem 126,43 m2
    1 / 12
    Lokal biurowy z pięknym widokiem 126,43 m2

    Kraków

    • 9 102 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy z pięknym widokiem 126,43 m2 | Krowodrza Lokalizacja Lokal znajduje się w budynku biurowo-usługowym wzniesionym w drugiej połowie XX wieku, ulokowanym w dzielnicy...

  • 2 niezależne pokoje - zostań pierwszym najemcą!
    2 niezależne pokoje - zostań pierwszym najemcą!

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia mieszkanie – Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza Mieszkanie o powierzchni 34 m² położone na 11. (ostatnim) piętrze 11-piętrowego bloku. Składa się z przedp...

  • BEZCZYNSZOWA garsoniera w Śródmieściu (30m2) WYNAJEM od 4.05
    BEZCZYNSZOWA garsoniera w Śródmieściu (30m2) WYNAJEM od 4.05

    Kraków

    • 1 949 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    WYNAJEM od JUŻ!!! WYNAJEM od WŁAŚCICIELA!!! W pobliżu: Biurowiec Capgemini, Park Wodny, Multikino, Centrum Handlowe Serenada, Centrum Handlowe "Krokus", OBI, Restauracja McDonald&...

  • Kraków, Podgórze, Łagiewniki, dom, działka 0,432ha
    Kraków, Podgórze, Łagiewniki, dom, działka 0,432ha

    Kraków

    • 2 750 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko w naszym biurze znajdziecie Państwo tę ofertę. Sprzedamy duży dom w Łagiewnikach, ul. Sucha. Spokojna okolica w rejonie Borku Fałęc...

  • KUP SOBIE KAWAŁEK KRAKOWA
    1 / 15
    KUP SOBIE KAWAŁEK KRAKOWA

    Kraków

    • 2 300 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 9 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W UNIKALNEJ CZĘŚCI KRAKOWA - ŚRÓDMIEŚCIE – OLSZA | PRĄDNIK CZERWONY Dom w Krakowie w cenie 2 mieszkań. Na sprzedaż DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM, zlokalizowany w jednej z najbar...

  • Mieszkanie 3pokojowe - odebrane, gotowe

    Kraków » Nowa Huta » ul. Osiedle

    • 897 531 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 12 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BRAK PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2%Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie w bardzo atrakcyjnym rejonie Nowej Huty w Krakowie. Świetna lokalizacja, komunikacja z centrum oraz zie...

  • Mieszkanie jak dom! Nowa Huta

    Kraków » ul. Michała

    • 1 270 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    BRAK PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2%Mam przyjemność Państwu zaprezentować atrakcyjne mieszkanie na nowopowstałym, kameralnym osiedlu w Nowej Hucie. Mieszkanie 6 pokojowe, stanowiące p...

  • Atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem

    Kraków » ul. Michała

    • 799 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    BRAK PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2%Chciałabym Państwu zaprezentować mieszkanie na nowopowstałym kameralnym osiedlu w okolicy Przylasku Rusieckiego w Krakowie. W ofercie mamy mieszkan...

  • Mieszkanie do remontu w Skawinie| 3 pokoje

    Skawina

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Umowa na wyłączność - nie szukaj dalej :)Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na 3 piętrze z 3 w budynku z lat 60., zlokalizowanym w Skawinie przy ul. Kraszewskiego...

  • 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Ugorek

    Kraków » ul. Fiołkowa

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m², położone przy ul. Fiołkowej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 7, ostatnim piętrze zadbanego budynku z...

  • 1 / 4
    Działka Biskupice

    Biskupice

    • 240 000 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: Teren: Płaski - idealne miejsce na dom z tarasem lub ogr...

  • Śniadowskiej 42, Dębniki, przytulna kawalerka
    1 / 9
    Śniadowskiej 42, Dębniki, przytulna kawalerka

    Kraków

    • 1 590 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna i atrakcyjna kawalerka o powierzchni 23 m², położona na 2. piętrze budynku z miejskim ogrzewaniem, w zielonej i spokojnej części Dębnik – idea...