• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
  • Wieliczka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 605 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 204 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy atrakcyjną ofertę mieszkania położonego na wysokim parterze w kamienicy w samym centrum Nowej Huty. Nieruchomość składa się z dwóch przestronnych pokoi, osobnej kuchni...

  • Mieszkanie Niepołomice, Wrzosowa
    1 / 15
    Mieszkanie Niepołomice, Wrzosowa

    Niepołomice

    • 599 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mam przyjemność zaoferować Państwu wspaniałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,92m 2 z ogródkiem, zlokalizowane w Niepołomicach. To wyjątkowe mieszkanie zachwyca od pie...

  • PRYWATATNIE ARAKCYJNE BEZ PROWIZJI mieszkanie Grzegórzki
    1 / 4
    PRYWATATNIE ARAKCYJNE BEZ PROWIZJI mieszkanie Grzegórzki

    Kraków

    • 2 450 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 22 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PRYWATNIE Sprzedaż bez prowizji. Prywatnie sprzedam atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską w kameralnej kamienicy po generalnym remoncie (10 lat...

  • Dwa oddzielne pokoje - aleja Jana Pawła II

    Kraków » Czyżyny » ul. Aleja Jana Pawła II

    • 720 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie położone w północno – wschodniej części Krakowa, przy al. Jana Pawła II. Mieszkanie o powierzchni 47m2 obejmuje: - salo...

  • Sprzedam mieszkanie:RACŁAWICKA, 2 pokoje, w pełni wyposażone
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie:RACŁAWICKA, 2 pokoje, w pełni wyposażone

    Kraków

    • 745 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję komfortowe, w pełni wyposażone, przestronne mieszkanie w dobrze skomunikowanej dzielnicy, 41,2 m² | 2 pokoje | łazienka | oddzielna kuchnia | balkon | komórka lokatorska...

  • Ul. Lea: wynajmę przestronny lokal na biuro (70m2)
    1 / 4
    Ul. Lea: wynajmę przestronny lokal na biuro (70m2)

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Właściciel wynajmie przestronny lokal o powierzchni 70 m² wyłącznie na działalność biurową. Czynsz brutto: 2300 zl (osobno płatny prąd i woda) Kaucja: 2300 zł Odliczam od czyns...

  • Luksusowy apartament z siłownią i kinem w centrum
    1 / 7
    Luksusowy apartament z siłownią i kinem w centrum

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem 38m2 | ul. Mogilska | Młyny Mogilska Opis nieruchomości: Do wynajęcia nowoczesne, świeżo oddane mieszkanie o powierzchni 38 m2 na 4. piętrze 4-pię...

  • Sprzedam mieszkanie z balkonem
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie z balkonem

    Kraków

    • 769 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 2pokojowe z balkonem. Mieszkanie do tej pory zamieszkałe przez właścicieli. Stan bardzo dobry bez uszkodzeń. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2022r. Obecn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Skawina, Kopernika
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Kopernika

    Skawina

    • 699 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | SKAWINA -BLISKO CENTRUM DWU POKOJOWE MIESZKANIE OK. 64,5 m2 (obecnie 4 pokoje) NOWE KAMERALNE BUDOWNICTWO 201...

  • Nowoczesny lokal biurowy Al. Jana Pawła II 51m2
    1 / 11
    Nowoczesny lokal biurowy Al. Jana Pawła II 51m2

    Kraków

    • 4 945 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny lokal biurowy – ok. 51 m² | al. Jana Pawła II, Kraków Opis nieruchomości: Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni ok. 51 m², położony na 2. piętrze budynku...

  • 2 pokoje + balkon 8,3 m2 (południowa ekspozycja)
    1 / 15
    2 pokoje + balkon 8,3 m2 (południowa ekspozycja)

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień pokazowy 2026-05-06, godz. 14:00 - 16:00 Umów się już dziś i zarezerwuj miejsce Są mieszkania, w których po prostu się mieszka, i są takie, w których naprawdę odpoczywasz. T...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Czyżyny ul. Centralna

    Kraków » Nowa Huta » ul. Centralna

    • 495 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 12 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Centralnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 8 500 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 154 m2 w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji LOKAL DOSTĘPNY OD CZERWCA (DO UZGODNIENIA) -MOZIWOŚĆ REZERWACJI. Pomieszczenie us...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Praska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Praska

    Kraków

    • 638 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni ok. 35,4 m²,...

  • Mieszkanie Niepołomice
    Mieszkanie Niepołomice

    Niepołomice

    • 595 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa niższa cena ... Niepołomice ul. Płaszowska Tutaj wszędzie jest blisko, Lidl, Biedronka i strefa przemysłowa Niepołomic. Wygodne mieszkanie na pierwszym piętrze do sprzedaż...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Agatowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Agatowa

    Kraków

    • 2 050 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM Polecamy do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe położone na II piętrze w nowym budynku przy ulicy Agatowej (Bieżanów-Prokocim, os....

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki,
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki,

    Kraków

    • 7 416 150 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 34 818 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie marzeń nad Wisłą mieszkanie : - przestronny apartament 5 pokojowy położony nad bulwarami Wiślanymi  - 2 łazienki, - WC, - pralnia, - 2 garderoby, - kuchnia, - przedpokó...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Madalińskiego
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Madalińskiego

    Kraków

    • 6 250 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świetna lokalizacja- blisko do centrum, sklepów, szkół, przedszkoli. DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT Z TARASEM Z WIDOKIEM NA WAWEL, KOPIEC KOŚCIUSZKI ORAZ WISŁĘ. Nieruchomoś...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Szymona Szymonowica
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Szymona Szymonowica

    Kraków

    • 5 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ekskluzywny apartament z ogródkiem , garażem oraz miejscem postojowym *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na wynajem oferujemy przestronny, komfortowy apartament o pow...

  • Lokal biurowy 187 m2 | dużo miejsc parkingowych
    1 / 10
    Lokal biurowy 187 m2 | dużo miejsc parkingowych

    Kraków

    • 9 200 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy 187 m2 | dużo miejsc parkingowych Prezentowany lokal o powierzchni 187 m2 mieści się na pierwszy piętrze budynku magazynowo biurowego bez windy. Na całą powierzchnię...