• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Biuro 199,72 m² | Wysoki standard | ul.Tischnera 8
    1 / 13
    Biuro 199,72 m² | Wysoki standard | ul.Tischnera 8

    Kraków

    • 10 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tylko u nas |R| Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesną powierzchnię biurową o powierzchni 199,72 m² w budynku przy ul. Tischnera 8 w Krakowie. Lokalizacja: Ulica T...

  • Dom Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Nowosądecka
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Nowosądecka

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z wydzielonymi 4 niezależnymi mieszkaniami. Lokalizacja: Podgórze Duchackie - Wola Duchacka -...

  • Pod inwestycję 3 pokoje, kuchnia Przy Politechnice
    1 / 5
    Pod inwestycję 3 pokoje, kuchnia Przy Politechnice

    Kraków

    • 675 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Ogłoszenie na wyłączność biura Nieruchomości Profesjonalnie 3 pokojowe mieszkanie z oddzieln...

  • Osiedle 29. Aleja | M Post | Kom Lok | ENG
    1 / 12
    Osiedle 29. Aleja | M Post | Kom Lok | ENG

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w inwestycji położonej zaledwie 2 km od Rynku Głównego - Osiedle 29. Aleja Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajduje...

  • Sprzedaż działającej restauracji „The Foodies"
    1 / 16
    Sprzedaż działającej restauracji „The Foodies"

    Kraków

    • 99 890 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 1 694 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Opis działalności: Na sprzedaż w pełni działająca restauracja The Foodies przy ul. Pilotów 61 w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. Lokal funkcjonuje na rynku od roku, posiada r...

  • Bezpośrednio od właściciela os. Złocień 78,65m2
    1 / 16
    Bezpośrednio od właściciela os. Złocień 78,65m2

    Kraków

    • 960 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 12 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 78,65 m², położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2021 roku na osiedlu Złocień. U...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, płk. Francesco Nullo
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, płk. Francesco Nullo

    Kraków

    • 1 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 26 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    | Nowoczesne, 3‑pokojowe mieszkanie | wysoki standard | garaż + komórka lok. | Grzegórzki - ul. F.Nullo Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie wykończone 2 la...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia całkowicie nowe (nigdy wcześniej nie zamieszkałe) mieszkanie, położone na parterze nowego budynku w rejonie pętli tramwajowej Nowy Bieżanów. Mieszkanie na parterz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Bogusławsk...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Bogusławskiego

    • 762 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 25 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bogusławskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkan...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kliny ul. os. Kliny Borkowskie

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Studencka

    Kraków » Stare Miasto » ul. Studencka

    • 1 550 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Studenckiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Dom Grodkowice gm. Kłaj
    Dom Grodkowice gm. Kłaj

    Grodkowice

    • 1 508 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ | 64 ARY | MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU I ZABUDOWY | DROGA DOJAZDOWA Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną - dom w...

  • Niepołomice działka budowlana przy Puszczy
    1 / 8
    Niepołomice działka budowlana przy Puszczy

    Niepołomice

    • 475 000 zł cena
    • 1 094 m2 powierzchnia
    • 435 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Niepołomicach - Sitowcu - położona w bliskiej odległości od Puszczy Niepołomickiej Powierzchnia działki ok. 10,9 a, kształt działki prostokątny z bezpośrednim...

  • 2 pokoje | centrum | ul. Włodkowica | balkon
    1 / 11
    2 pokoje | centrum | ul. Włodkowica | balkon

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – BEZ PROWIZJI! Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację. Oferta dostępna zarówno dla osób prywatnych, jak i agencji nieruchomości. Na sprzedaż 2-...

  • Lokal 60 m² z poddaszem i piwnicą, ul. Bieżanowska
    1 / 16
    Lokal 60 m² z poddaszem i piwnicą, ul. Bieżanowska

    Kraków

    • 359 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal 60 m² z poddaszem i piwnicą – ul. Bieżanowska, Kraków Opis nieruchomości: Na sprzedaż lub wynajem oferowany jest lokal o powierzchni 60 m², położony przy ul. Bieżanowskiej w...

  • Mieszkanie Niepołomice, Przyjazna
    1 / 15
    Mieszkanie Niepołomice, Przyjazna

    Niepołomice

    • 1 100 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Ekskluzywne, w pełni wykończone mieszkanie dwupoziomowe | Przyjazna Park, Niepołomice Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mie...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Osiedle Kolorowe
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Osiedle Kolorowe

    Kraków

    • 2 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferuję przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 przy ul. Osiedle Kolorowe (Nowa Huta). Idealne najemców ceniących wysoką jakość i spokój. Najważniejsze atuty: S...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, os. Osiedle Centrum A
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, os. Osiedle Centrum A

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania, które łączy klimat starej architektury z nowoczesną wygodą? DomNest Nieruchomości prezentuje przytulne, w pełnym rozkładzie mieszkanie (25,5 m2), na 2 piętrze,...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Cieszyńska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów, Cieszyńska

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 23 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | KRAKÓW-KRO WODRZA (ŁOBZÓW) REJON UL. CIESZYŃSKIEJ CENTRUM MIASTA! DOSKONAŁA LOKALIZACJA OK.20 MIN SPACERKIEM DO RYNKU GŁÓWNEGO!! 2 P...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Gertrudy
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Śródmieście, Gertrudy

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa kawalerka z antresolą w sercu Krakowa - przy Plantach Do wynajęcia niezwykle stylowa i elegancka kawalerka z antresolą...