• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Dom inwestycyjny 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | gm. Skawina
    1 / 13
    Dom inwestycyjny 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | gm. Skawina

    Skawina

    • 449 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom - OKAZJA - W CENIE MIESZKANIA 40m2, KUPUJESZ DOM Z 2 MIESZKANIAMI, GARAŻE, WARSZTATY I DZIAŁKĘ 14AR !!! IDEALNY DOM DLA RODZINY 2-POKOLENIOWEJ, Z OSOBNYMI WEJŚCIAM...

  • Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza
    1 / 8
    Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza

    Siercza

    • 1 699 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza, Wieliczka Opis nieruchomości: Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym opcjonalnie wraz z drugim budynkiem do zamies...

  • 44m2 w pełni wyposażone z garażem
    44m2 w pełni wyposażone z garażem

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowo wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 , z miejscem w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na 1. piętrz...

  • mieszkanie 1 pokój, Os. Piastów, Kraków, Mistrzejowice
    mieszkanie 1 pokój, Os. Piastów, Kraków, Mistrzejowice

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m na Os. Piastów 69 - Mistrzejowice. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku z 2017r. Na m...

  • Mieszkanie w Krakowie, ul. Conrada
    Mieszkanie w Krakowie, ul. Conrada

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zostań pierwszym Najemcą ! Standard top Kawalerka 27 m² • piętro 1/5 Kraków, ul. Conrada DO WYNAJĘCIA zupełnie nowe mieszkanie Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuc...

  • Na sprzedaż – Kraków – Os. Albertyńskie– 2 pokoje – 45,29 m²
    Na sprzedaż – Kraków – Os. Albertyńskie– 2 pokoje – 45,29 m²

    Kraków

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż – Kraków – Os. Albertyńskie– 2 pokoje – 45,29 m² Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,29 m², mieszczące się na Osiedlu Albertyńskim. Lokal znaj...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Kobierzyńska

    Kraków

    • 420 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 18 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Studio inwestycyjne przy Zakrzówku | gotowe do wynajmu | wysoki standard *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio o pow...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 686 203 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.41m2 położone na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kraków Bronowice mieszkanie na sprzedaż /zamiana
    Kraków Bronowice mieszkanie na sprzedaż /zamiana

    Kraków

    • 693 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    **Sprzedam przytulne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i łazienką – ul. Krzywy Zaułek, Bronowice, Kraków** Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum, a jednoc...

  • Dom Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Rozrywkowa
    1 / 15
    Dom Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Rozrywkowa

    Krzysztoforzyce

    • 930 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Jasny, energooszczędny dom z południowym ogrodem | 3 miejsca parkingowe | 15 min do Placu Centralnego Krzysztoforzyce | 102 m² | | 930 000 zł Dom - 102 m² funkcjonaln...

  • Dom Siercza gm. Wieliczka,
    Dom Siercza gm. Wieliczka,

    Siercza

    • 2 699 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 11 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY DOM PREMIUM 273,13 m² | SIERCZA k. WIELICZKI | LAS | SMART HOME Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący o nowoczesnej bryle, położony w zielonej i spokojne...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 644 568 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Bieżanów, Złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 2...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | Grabówki k. Wieliczki Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku PCC Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniac...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 705 166 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Skorzystaj z wysokich rabatów na wybrane mieszkanie oraz miejsce postojowe Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o p...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Kijowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Kijowska

    Kraków

    • 1 749 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 25 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny, nigdy niezamieszkany apartament przy parku | 4 pokoje | wysoki standard | Krowodrza Na sprzedaż wyjątkowy, w peł...

  • Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Piaskowa
    1 / 15
    Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Piaskowa

    Węgrzce Wielkie

    • 1 590 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny dom parterowy w Węgrzcach Wielkich - komfort, przestrzeń i spokój Biuro Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu poło...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Białoruska
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Białoruska

    Kraków

    • 570 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie 2-pok. | 37,85 m² | 4. piętro z windą | balkon | widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m², położone na 4. piętrze w 10...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 632 667 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 1 120 434 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 15 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkania w cenach Dewelopera, bez prowizji oraz 2% PCC Bieżanów, Złocień okolice ul. Agatowej Spytaj o rabat na mieszkanie i miejsce postojowe Komfortowe 4...

  • Proszowicka 15, Prądnik Biały, słoneczna kawalerka
    Proszowicka 15, Prądnik Biały, słoneczna kawalerka

    Kraków

    • 1 600 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Proszowickiej 15 w Krakowie, z miejskim ogrzewaniem i Internetem w cenie najmu. Nieruchomość: Mieszkanie o powierzchni 20 m...