• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • 2-pokoje, 36m, ul. Wielicka (Podgórze)

    Kraków » Podgórze » ul. Wielicka

    • 550 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,27 m², położone przy ul. Wielickiej w Krakowie, w dobrze skomunikowanej, zielonej części Podgórza.Mieszkanie znajd...

  • Jasne mieszkanie 3-pokojowe, duży balkon, bez pcc

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 816 813 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup mieszkania bez podatku PCC oraz bez prowizjiZapraszam na prezentację mieszkań 3-pokojowych.Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim* w kameralnym bud...

  • Kawalerka z osobną kuchnią | balkon | piwnica |

    Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Telimeny

    • 420 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,05 m², położone w Krakowie przy ul. Telimeny , w budynku z 1984 roku. Lokal znajduje się na parterze i stanowi świetną propozycję zarówno dl...

  • Taras 9 m2 | Salon od południa | 0 prowizji

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 982 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ustawne 4 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 73 m2 z tarasem o powierzchni 8,9 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej z...

  • Słoneczne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 996 300 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup mieszkania bez podatku PCC oraz bez prowizjiZapraszam na prezentację!Oferuję do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe w stanie deweloperskim* w kameralnym budynku 3-piętrowym zloka...

  • Stare Podgórze | 49 m² | Balkon | Wysoki standard

    Kraków » Podgórze » ul. Piwna

    • 999 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 20 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o powierzchni 49 m², z wyjściem na balkon, zlokalizowany w sercu Krakowa przy klimatycznej ulicy Piwnej (Stare Podgórze). To unikatowa pro...

  • 2 POKOJE PREMIUM | KRÓTKI TERMIN 6,4% ROI | LUBICZ

    Kraków » ul. Rakowicka

    • 720 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 25 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 28,11 m², przygotowane pod wynajem krótkoterminowy.Mieszkanie jest położone przy ul. Rakowickiej w ścisłym centrum Krak...

  • OKAZJA! | 3 pokoje | remont | ul. Fatimska

    Kraków » Bieńczyce » ul. Fatimska

    • 725 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,3 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 80. przy ul. Fatimskiej w Krakowie, dzielnica Bie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kameralne osiedle - cisza i spokój

    Kraków » ul. Wrobela

    • 1 024 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 10 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku PCC 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa: 94,56...

  • Od południa | Ogródek 51,5 m2 | 0 prowizji

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Glogera

    • 712 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 48,4 m2 z ogródkiem o powierzchni 51,5 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromski...

  • Sławka 11, Podgórze Duchackie, 2 pokoje
    1 / 8
    Sławka 11, Podgórze Duchackie, 2 pokoje

    Kraków

    • 2 630 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-27 Do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem przy ul. Sławka 11 w Krakowie (Podgórze Duchackie), przyjazne dla zw...

  • Na sprzedaż – Kraków – Os. Piastów– 2 pokoje – 37,81 m²
    1 / 11
    Na sprzedaż – Kraków – Os. Piastów– 2 pokoje – 37,81 m²

    Kraków

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,81 m², mieszczące się na Osiedlu Piastów. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy. Dogodna lokali...

  • Angel City, 2 pokoje, Szlak / Warszawska / Pawia
    Angel City, 2 pokoje, Szlak / Warszawska / Pawia

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    ENGLISH BELOW Nowoczesny apartament położony w kompleksie Angel City,. Lokalizacja zapewnia wyjątkowy komfort życia – zaledwie kilka minut spacerem do Rynku Gł...

  • 2 pokoje, Stachiewicza 31, przyjazne dla zwierząt!
    1 / 8
    2 pokoje, Stachiewicza 31, przyjazne dla zwierząt!

    Kraków

    • 2 520 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie przy ul. Piotra Stachiewicza 31 w Krakowie, dwupokojowe z oddzielną sypialnią, przyjazne dla zwierząt. Nieruchomość: Mies...

  • Lokal 75 m² na wynajem przy Błoniach – prestiż, ruch i świetna lokalizacja.
    Lokal 75 m² na wynajem przy Błoniach – prestiż, ruch i świetna lo...

    Kraków

    • 10 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ENGLISH BELOW Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 75,38 m², zlokalizowany przy ul. Focha w Krakowie – jednej z bardziej prestiżowych i rozpoznawalnych ulic...

  • Lokal użytkowy przy Floriańskiej blisko Rynku Głównego do wynajęcia | For rent
    Lokal użytkowy przy Floriańskiej blisko Rynku Głównego do wynajęc...

    Kraków

    • 35 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ENGLISH BELOW Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy zlokalizowany w samym centrum Krakowa, przy ul. Floriańskiej, dzielnica Stare Miasto. Lokal ma powierzchnię o...

  • Pets | Wesele | Biurowce | AGH | UKEN | ENG
    1 / 4
    Pets | Wesele | Biurowce | AGH | UKEN | ENG

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane tuż obok przystanku tramwajowego Wesele Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się w zadbanej kamienicy. Rozkła...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie - Grabówki k. Wieliczki Wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu w jasnym salonie, dzieci biegające beztrosko po ogr...

  • 2 osobne pokoje | 46,22m2 | ul. Słoneckiego |
    1 / 13
    2 osobne pokoje | 46,22m2 | ul. Słoneckiego |

    Kraków

    • 2 400 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Tylko u nas! |R| Property przedstawia dwupokojowe mieszkanie na wynajem znajdującą się w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Słoneckiego 4 w Krakowie - dzielnica Prądnik Czerwo...

  • Pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na wynajem
    1 / 9
    Pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na wynajem

    Kraków

    • 800 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia pokój w 3-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Gabrieli Zapolskiej. BUDYNEK I OKOLICA: Pokój mieści się w mieszkaniu na drugim piętrze bloku w dzielnicy Bronowice, przy...