• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Lipińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Lipińskiego

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Ładne 2 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - ul. Lipińskiego (Ruczaj) Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z ciszą i doskonałą lokalizacją? To oferta d...

  • Dom Ochojno gm. Świątniki Górne, Słowiańska
    Dom Ochojno gm. Świątniki Górne, Słowiańska

    Ochojno

    • 2 250 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 9 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką | Ochojno | 197,24 m² | nowoczesne rozwiązania energetyczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować komfort...

  • Mieszkanie Kraków, Kazimierza Chałupnika
    Mieszkanie Kraków, Kazimierza Chałupnika

    Kraków

    • 1 700 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmiemy studio ok. 20 m2, na dowolną długość wynajmu od 2-12 miesięcy (z możliwością przedłużenia), darmowe miejsca parkingowe przed budynkiem. LOKALIZACJA: Dzielnica: Prądnik...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Pasternik
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Pasternik

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *zdjęcia należą do właściciela oferty PRZESTRONNE I CICHE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA BRONOWICACH Oferujemy na wynajem przestronne, jasne, 3- pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2,...

  • Kraków Ruczaj - sprzedam mieszkanie 66 m2. 3 pokoje...
    1 / 7
    Kraków Ruczaj - sprzedam mieszkanie 66 m2. 3 pokoje...

    Kraków

    • 858 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    13000 /m2 w stanie wymagającym odmalowania, wymiany drzwi wewnętrznych i zrobienia podłóg w pokojach. ---------------------------------------------------- Mam na razie sporo czas...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Nowa Huta,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Nowa Huta,

    Kraków

    • 5 320 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Magazyn, Hala - Nowa Huta - 190 m na piętrze z windą towarową, - do wynajęcia również 290 m, 160 m, 60 m i więcej - murowana, - ogrzewana  z przeznaczeniem na MAGAZ...

  • Wynajmę studio pet friendly - Św. Kingi 3
    1 / 7
    Wynajmę studio pet friendly - Św. Kingi 3

    Kraków

    • 1 590 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt funkcjonalne studio przy ul. Św. Kingi 3 w Krakowie. -Nieruchomość- Powierzchnia 17 m². W pełni wyposażone. Położone na parterze d...

  • Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie
    1 / 7
    Działka budowlana, media Kłaj - Łysokanie

    Łysokanie

    • 332 500 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka 10,75 ar - budowlana w MPZP jako MN, położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela

    Kraków

    • 945 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. N...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kliny ul. os. Kliny Borkowskie

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Kraków

    Kraków

    • 619 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem Rydlówka 25, Kraków Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Rydlówka 25 w Krakow...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. św. Gertru...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Gertrudy

    • 698 560 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 31 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy Plantach Krakowskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocieniowa
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocieniowa

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem apartament w budynku przy ul. Złocieniowej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Josepha Conrada
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Josepha Conrada

    Kraków

    • 870 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. J. CONRADA - KROWODRZA Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja pd) o pow. 47,78 m2 zlokalizowane na 2 piętrze nowego bloku z...

  • Działka rolno-budowlana Lusina gm. Mogilany
    Działka rolno-budowlana Lusina gm. Mogilany

    Lusina

    • 568 000 zł cena
    • 1 943 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo fajna działka około kilkaset metrów od granic Krakowa. Działka budowlano - rolna o powierzchni około 19,40 arów. Część budowlana działki około 12,82 ara znajduje się w ter...

  • Dom z ogrodem, garaż, Kraków, ul. Rutkowskiego
    Dom z ogrodem, garaż, Kraków, ul. Rutkowskiego

    Kraków

    • 1 800 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom 300 m2, działka 566m2. Nieruchomość mieści się przy ul. Maksymiliana Rutkowskiego , która charakteryzuje się kameralną zabudową jednorodzinną. Dom w st...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Mitkowskiego
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Mitkowskiego

    Kraków

    • 930 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty: Bartosz Hein tel. [tel] Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Mitkowskiego 4 w dzielnicy Dębniki - Kraków. Otoczenie nieruchomości: Otoczenie nieruchomoś...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocieniowa
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocieniowa

    Kraków

    • 2 850 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Sprzedam mieszkanie 33
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie 33

    Kraków

    • 465 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Krakowie Podgórze Ul.Włoska. Mieszkanie posiada osobną kuchnię pokoj,loggię oraz piwnicę,znajduje się na 10 p. blok z lat 80,parking dla mieszkańców. Dobr...

  • Gabinet psychologiczny/psychoterapeutyczny
    1 / 8
    Gabinet psychologiczny/psychoterapeutyczny

    Kraków

    • 250 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę gabinety psychoterapeutyczne na Ruczaju w Krakowie (ul. Zalesie), ok. 4 min. piechotą od Kobierzyńskiej i Grota-Roweckiego). Gabinety znajdują się na parterze w budynku z 2...