• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Działka budowlana Radziejowice Kuklówka Zarzeczna
    1 / 6
    Działka budowlana Radziejowice Kuklówka Zarzeczna

    Radziejowice

    • 1 850 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 5500m2 w miejscowości Kuklówka Zarzeczna, gm. Radziejowice. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 40x140metrów, z wjazdem o szerokości 25metrów, bezpośrednio...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Chlebnia
    1 / 20
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Chlebnia

    Grodzisk Mazowiecki

    • 13 500 000 zł cena
    • 90 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 9 ha, o wymiarach 150x600 m, usytuowana w miejscowości Chlebnia, na granicy Grodziska Mazowieckiego. Plan zagospodarowania w trakcie tworzenia, a w Studium Uw...

  • Sprzedam działkę kopytów gmina Błonie
    1 / 3
    Sprzedam działkę kopytów gmina Błonie

    Kopytów

    • 5 500 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę o pow. 3.45 hektara w Kopytowie gm. Błonie przy trasie Warszawa -Poznań , z warunkami zabudowy. -zabudowana, -brak planu zagospodarowania. Uchwała rady miejskiej...

  • działka budowlana 2512 w Zlotoklosie stówe taniej chwilowo
    działka budowlana 2512 w Zlotoklosie stówe taniej chwilowo

    Złotokłos

    • 629 000 zł cena
    • 2 512 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    to są nie dwie a jedna z wydzieloną częścią budowlaną działka w strefie nie otwartej wg, OPZ , cena za całość 2500 m z czego 1250 jest budowlane a zabudowac mozna 20 %. jak wyni...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Żabia Wola

    • 250 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w bezpośrednim sąsiedztwie lasu o szerokości około 45 m, 7 km od kąpieliska w Radziejowicach.

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Henryków-Urocze

    • 490 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną 1000m w Henrykowie Urocze ul.Wodnika.W wszystkie media (kanalizacja w budowie) Bardz dobra lokalizacja.

  • Siedlisko w otoczeniu natury Borowiec gm Ciepielów

    Borowiec

    • 215 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża działka rolno-budowlana o pow. 5747 m2 z domem oraz druga mniejsza o pow. 374 m2 z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej okolicy w cichej i spokojnej miejscowości Borowiec...

  • Syndyk sprzeda udziały - Osowiec
    Syndyk sprzeda udziały - Osowiec

    Osowiec

    • 33 154 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga! Całość regulaminu sprzedaży do uzyskania po kontakcie z kancelarią syndyka. WARUNKI SPRZEDAŻY W TRYBIE Z WOLNEJ RĘKI 1. udziału w wysokości 1/4 w prawie własności nierucho...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w lokalu w Wolskich

    Wolskie

    • 5 507 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału 1/8 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 7 o pow. 25,9...

  • Syndyk sprzeda
    Syndyk sprzeda

    Adamowizna

    • 1 835 650 zł cena
    • 2 506 m2 powierzchnia
    • 733 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Syndyk sprzeda 1/2 udziału w nieruchomości komercyjnej w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki, w której prowadzone jest niepubliczne przedszkole i szkoła. Stały dochó...

  • Działka budowlana Błonie
    Działka budowlana Błonie

    Błonie

    • 2 190 500 zł cena
    • 1 666 m2 powierzchnia
    • 1 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Błoniu działka budowlana którą MPZP przeznacza pod budownictwo wielorodzinne. Wszystkie media miejskie. Niedaleko do dworca PKP. Dojazd drogą asfaltową. Zapraszam...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki Centrum
    Działka Grodzisk Mazowiecki Centrum

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 100 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 1 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni ok. 860m położona przy jednej z głównych ulic w Grodzisku Maz. Zgodnie z MPZP na terenie działki można wybudować budynki mieszkalne z usługami w formie wolno...

  • Sprzedam działkę Brwinów
    Sprzedam działkę Brwinów

    Brwinów

    • 1 100 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 900 metrów kwadratowych w Brwinowie. Działka znajduje się w prestiżowej okolicy (okolica ul. Słonecznej/Leśnej). Kontakt pod numerem [tel]

  • Działka Milanówek
    Działka Milanówek

    Milanówek

    • 900 000 zł cena
    • 2 323 m2 powierzchnia
    • 388 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka budowlana w Milanówku, na lekkim wzniesieniu, o powierzchni 2323m2, porośnięta sosnami i brzozami. Dojazd drogą gminną, asfaltową. Posiada media (prąd, gaz i woda m...

  • Działka Sokołów gm. Michałowice
    Działka Sokołów gm. Michałowice

    Sokołów

    • 11 253 000 zł cena
    • 34 100 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do sprzedania nieruchomość rolna, zlokalizowana w okolicy gdzie powstają obecnie hale przemysłowe. Dojazd do działki zapewnia utwa...

  • Działka Słubica Dobra gm. Żabia Wola
    Działka Słubica Dobra gm. Żabia Wola

    Słubica Dobra

    • 150 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jest w trakcie odrolnienia. Wodociąg i światło przy sąsiedniej posesji, gaz na ul. Słonecznej. Przez działkę przechodzi rów melioracyjny, co umożliwia zrobienie np. małego...

  • Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 390 000 zł cena
    • 2 307 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Łąkowa działka budowlana o powierzchni 2307m2 i wymiarach 26x80m2 z dwoma dojazdami drogami nieutwardzonymi. Siła w drodze przy działce. Polecam! Numer oferty: 450/DZ/2010

  • Działka Nadarzyn
    Działka Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 11 884 500 zł cena
    • 41 700 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka usługowo-przemysłowa o pow. 36700m2 + 5000m2 (działka pod budowę domu mieszkalnego). Położone przy trasie krajowej nr. 8 w gminie Nadarzyn. Numer oferty: 492/DZ/2010

  • Działka Jaktorów
    Działka Jaktorów

    Jaktorów

    • 370 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka rolna z warunkami zabudowy o pow 3700 m2. Położona w niedalekiej odległości od Grodziska Mazowieckiego przy drodze utwardzonej. Wszystkie media: energia, woda...

  • Lokal użytkowy Żabia Wola
    Lokal użytkowy Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 1 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Działka o pow. 8000 m2. Zabudowania, Teren usługowo - mieszkaniowy. Media : gaz, woda miejska szambo. Dobra Lokalizacja. Numer oferty: I/4/OP/2004