• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Działka budowlana Baranów Kopiska
    Działka budowlana Baranów Kopiska

    Baranów

    • 155 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 3100 m 2 , składająca się z 2 działek : działki budowlanej o pow. 900 m2 z aktualnymi warunkami zabudowy , oraz przyległej...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 749 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom w lesie, Stefanowo, Lesznowola
    1 / 13
    Dom w lesie, Stefanowo, Lesznowola

    Stefanowo

    • 1 230 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 11 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RS Real Estate Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 600 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Grodzisk Mazowiecki budynek usługowy z częścią mieszkalną - na wynajem lub sprzedaż. Budynek produkcyjny z częścią usługową, o powierzchni 380 m2 na parterze i częścią mieszkal...

  • Dom Osowiec gm. Żabia Wola
    1 / 15
    Dom Osowiec gm. Żabia Wola

    Osowiec

    • 2 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osowiec budynek usługowo-mieszkalny na sprzedaż. Budynek o powierzchni 330 m2 posadowiony na działce 1100 m2. Położony w doskonałej lokalizacji, bo zaledwie 4,5 km od centru...

  • Bliźniak dla rodziny pod Piasecznem
    1 / 18
    Bliźniak dla rodziny pod Piasecznem

    Jazgarzewszczyzna

    • 1 140 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pogorzelski Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Michałowice

    • 656 040 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Milanówek

    • 490 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom szeregowiec
    1 / 15
    Dom szeregowiec

    Mysiadło

    • 1 500 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 451 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lewińscy Nieruchomości Hanna Lewińska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Michałowice

    • 313 599 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 13 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Michałowice

    • 449 046 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Nowa Iwiczna

    • 1 980 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 4 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 3
    Dom bliźniak

    Osowiec

    • 720 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Grodzisk Mazowiecki

    • 779 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Raszyn

    • 1 240 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 5 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 420 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stare Babice

    • 2 450 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 14 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 065 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Milanówek

    • 2 200 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 6 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Zalesie

    • 1 400 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 6 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości