• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Brwinów

    • 1 899 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Henryków-Urocze

    • 1 930 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 790 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 6km Centrum Grodziska Maz // Zielona Okolica //
    1 / 10
    6km Centrum Grodziska Maz // Zielona Okolica //

    Grodzisk Mazowiecki » os. Centrum

    • 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Podwarszawskie Centrum Nieruchomości Łukasz Kalota
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Rozalin

    • 1 899 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 9 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarczyn

    • 1 760 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 6 592 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bobrowiec

    • 1 800 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 9 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 2
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 920 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 9 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 820 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Rozalin

    • 959 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 5 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Radonie

    • 2 650 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 13 055 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 800 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 9 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 438 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    SpecHouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Parterowy dom 12 minut od Galerii Mokotów
    1 / 20
    Parterowy dom 12 minut od Galerii Mokotów

    Nowa Wola

    • 1 499 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 10 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RS Real Estate Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 990 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Hornówek dom wolnostojący na działce 2350 m2 ze stawem
    1 / 17
    Hornówek dom wolnostojący na działce 2350 m2 ze stawem

    Hornówek » os. Osiedle Izabelin

    • 3 100 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 9 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AJW-Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 985 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 15 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowa Wola

    • 1 399 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 13 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Żabia Wola

    • 1 190 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pruszków

    • 415 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości