• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 919)
  • Wygodne 3 pokoje, duży ogródek, taras, wysoki
    Wygodne 3 pokoje, duży ogródek, taras, wysoki

    Warszawa

    • 729 188 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kameralna inwestycja mieszkaniowa na pograniczu Ursus i Piastów Nowoczesna, kameralna inwest...

  • Mokotów, ul. Kaukaska | 42,2 m² | 2 pokoje
    1 / 15
    Mokotów, ul. Kaukaska | 42,2 m² | 2 pokoje

    Warszawa

    • 640 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m², zlokalizowane przy ul. Kaukaskiej 6 na warszawskim Mokotowie (Stegny). Lokal gotowy do wprowadzenia Parametry...

  • Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 450 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Książenicach w wyjątkowo kameralnej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących prywatność oraz bliskość natury. Nieruchom...

  • Sprzedam dom w stanie surowym z działką 1500m
    1 / 2
    Sprzedam dom w stanie surowym z działką 1500m

    Dawidy Bankowe

    • 1 800 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dawidy Bankowe ul. Boryny Duża działka 1500m Pow. użytkowa 139,16 m² Liczba pokoi 5 Rodzaj dachu dwuspadowy Pow. zabudowy 188,57 m² Garaż 2-stanowiskowy Poddasze użytkowe W...

  • Działka budowlana 1.5ha ogrodzona
    1 / 4
    Działka budowlana 1.5ha ogrodzona

    Sękocin Nowy

    • 12 000 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż ziemię w bardzo dobrym punkcie 1km od centrum handlowego Janki przy starej s7 Wszystkie media gaz prąd i woda Bez pośredników

  • Ciche 34m2 w kamienicy przy Saskiej Kępie
    1 / 4
    Ciche 34m2 w kamienicy przy Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 23 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W kamienicy z windą na 2. piętrze. Wygodne 2- pokojowe mieszkanie 34m2 z aneksem kuchennym i balkonem,. Okna zwrócone są na południe na cichą uliczkę Kirasjerów. Mieszkanie jest...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 12 214 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 198 m2, na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka

    Warszawa

    • 2 999 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis nieruchomości Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska

    Warszawa

    • 14 754 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.204m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 46 560 zł cena
    • 576 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.576 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska

    Warszawa

    • 41 467 zł cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.513 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nier...

  • Eleganckie 2 pokoje, gotowe do zamieszkania.
    Eleganckie 2 pokoje, gotowe do zamieszkania.

    Warszawa

    • 829 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Jeśli szukasz miejsca, w którym „standard premium” to coś więcej niż pusty slogan z broszury dewelope...

  • Wynajem mieszkania  Ursynów, Lake Park
    1 / 14
    Wynajem mieszkania Ursynów, Lake Park

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,54 m², położone w Warszawie przy ul. Pieskowa Skała, w prestiżowej dzielnicy Ursynów, na nowoczesnym osiedlu Lake Pa...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Płocka
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Płocka

    Warszawa

    • 8 100 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY zlokalizowany na BLISKIEJ WOLI przy ul. Płockiej z m iejscem postojowym w garażu wielostanowiskowym Nowa linia metra 20 metrów od budynku Ł...

  • M2 przy Metro Kondratowicza z 2007 roku
    1 / 16
    M2 przy Metro Kondratowicza z 2007 roku

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane przy ul. Zielone Zacisze 1 na warszawskim Targówku. Lokal położony jest na parterze, pięciopiętrowego budynku z 2007 roku. Powierzchn...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 46 041 zł cena
    • 585 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.585 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 112 703 zł cena
    • 1 827 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 1827 m2 na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Prestigious Location&Neighberhood&Modern House
    1 / 16
    Prestigious Location&Neighberhood&Modern House

    Warszawa

    • 19 000 zł cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej na Wilanowie. Powierzchnia każdej części domu wynosi 360m. Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klient...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, al. Wilanowska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, al. Wilanowska

    Warszawa

    • 32 346 zł cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.411 m2 na Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach stacji metra Al. Wilanowska , poleca Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 28 649 zł cena
    • 364 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.364m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Propert...