• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ostaszewo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 915)
  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska

    Warszawa

    • 14 754 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.204m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 46 560 zł cena
    • 576 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.576 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska

    Warszawa

    • 41 467 zł cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.513 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nier...

  • Eleganckie 2 pokoje, gotowe do zamieszkania.
    Eleganckie 2 pokoje, gotowe do zamieszkania.

    Warszawa

    • 829 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 15 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Jeśli szukasz miejsca, w którym „standard premium” to coś więcej niż pusty slogan z broszury dewelope...

  • Wynajem mieszkania  Ursynów, Lake Park
    1 / 14
    Wynajem mieszkania Ursynów, Lake Park

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,54 m², położone w Warszawie przy ul. Pieskowa Skała, w prestiżowej dzielnicy Ursynów, na nowoczesnym osiedlu Lake Pa...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Płocka
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Płocka

    Warszawa

    • 8 100 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY zlokalizowany na BLISKIEJ WOLI przy ul. Płockiej z m iejscem postojowym w garażu wielostanowiskowym Nowa linia metra 20 metrów od budynku Ł...

  • M2 przy Metro Kondratowicza z 2007 roku
    1 / 16
    M2 przy Metro Kondratowicza z 2007 roku

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane przy ul. Zielone Zacisze 1 na warszawskim Targówku. Lokal położony jest na parterze, pięciopiętrowego budynku z 2007 roku. Powierzchn...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 46 041 zł cena
    • 585 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.585 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 112 703 zł cena
    • 1 827 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 1827 m2 na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Prestigious Location&Neighberhood&Modern House
    1 / 16
    Prestigious Location&Neighberhood&Modern House

    Warszawa

    • 19 000 zł cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej na Wilanowie. Powierzchnia każdej części domu wynosi 360m. Jest to budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klient...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, al. Wilanowska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, al. Wilanowska

    Warszawa

    • 32 346 zł cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.411 m2 na Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach stacji metra Al. Wilanowska , poleca Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 28 649 zł cena
    • 364 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.364m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola,
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola,

    Warszawa

    • 1 469 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 21 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    MDP PARTNERS PREZENTUJE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania położonego na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej na warszawskiej Woli....

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 19 076 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.236 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Dworzec Centralny Złote Tarasy biuro dostep 24h
    1 / 14
    Dworzec Centralny Złote Tarasy biuro dostep 24h

    Warszawa

    • 11 199 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 99 m 2 w prestiżowym obiekcie na terenie kompleksu biurowo -usługowego , w ścisł...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Lizbońska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Lizbońska

    • 994 080 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej, oddane do użytkowania, 2 pokoje na parterze z ogródkiem 26m2.Lokalizacja: komunikacja miejska 12 linii autobusowych du...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 918 734 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 25 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_167, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 939 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 58,1 m² | klimatyzacja | nowa instalacja | Mokotów - CzerniakówNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,1 m², położone na 3. piętrze w budynku z windą...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Olgierda

    Warszawa » Targówek » ul. Olgierda

    • 899 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pok. mieszkanie po generalnym remoncie - blisko metraNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po gruntownym remoncie, położone na Targówku Mieszkaniowym, w spokojne...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 389 419 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 19 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_129, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...