• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Supraśl +20 km
  • Opacionka
  • Stara Kiszewa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 869)
  • Lokal Warszawa Rembertów ul. Młodnicka

    Warszawa » Rembertów » ul. Młodnicka

    • 16 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą obiektu magazynowego w bliskim Rembertowie, blisko drogi 631, co gwarantuje dobry dostęp logistyczny dla firm z dużym natężeniem ruc...

  • Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin
    Działka 2200m Warszawa Białołęka Tarchomin

    Warszawa

    • 1 850 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 841 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    tel [tel] Lokalizacja Warszawa Białołęka ok ul Modlińskiej , Światowida Działka z planem zagospodarowania na 7 lokali Powierzchnia: 2200m2 Wymiary szerokość 64m x34m droga doj...

  • Do wynajecia pokój 10,6 m2 w mieszkaniu 55 m2 Bródno
    1 / 14
    Do wynajecia pokój 10,6 m2 w mieszkaniu 55 m2 Bródno

    Warszawa

    • 850 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu jednego z trzech pokojów - średniego (10,6 m2) - dostępny od zaraz Oferowany pokój obrazuje pierwsze zdjęcie. Drugi Drugi mały pokój (8,3 m2) również jest...

  • Bezczynszowe 3-pok mieszkanie z fotowoltaiką, klimatyzacją i włas...

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie z fotowoltaiką, klimatyzacją i własną studnią – cisza, zieleń, blisko centrum! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, bezczynszowe mieszkani...

  • Dom Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 2 850 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przestronny dom wolnostojący z ogrodem - 390 m², Białołęka Zielona Funkcjonalny układ - idealny dla rodziny: Parter: salon z jadalnią i...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 500 000 zł cena
    • 4 049 m2 powierzchnia
    • 1 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Nadarzyńskiej 89 C , numer ewidencyjny działki 24/1 , o powierzchni 4049 m2. Media: wszystkie me...

  • BP • Sprzedaż Super Lokalizacja Wwa Ursynów Żołny Las. Bezpo
    1 / 16
    BP • Sprzedaż Super Lokalizacja Wwa Ursynów Żołny Las. Bezpo

    Warszawa

    • 2 850 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 8 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio! • Sprzedaż - Super Lokalizacja! Warszawa Ursynów, Pyry - ul. Żołny, Las, Cisza! • BP Spokojna, willowa okolica (to ta lepsza strona Pyr, strony Lasu / Ursynowa.) Pi...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Jutrzenki

    Warszawa » Włochy » ul. Jutrzenki

    • 4 500 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 72 m², położony w dzielnicy Warszawa Włochy, przy ul. Jutrzenki. Lokal świeżo po generalnym remoncie - gotowy do rozpoczęcia dział...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Do wynajęcia mieszkanie – Saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych 20

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – na Saskiej Kępie, przy al. Stanów Zjednoczonych 20....

  • Działka rekreacyjna 300m2 w Woli Mrokowskiej
    1 / 4
    Działka rekreacyjna 300m2 w Woli Mrokowskiej

    Wola Mrokowska

    • 80 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną – 300 m² – ROD Bankowiec, Wola Mrokowska Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 300 m², położona w ROD Bankowiec przy ul. Ogrodowej 7 w Woli Mr...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Jana Pawła II
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Jana Pawła II

    Warszawa

    • 798 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche z widokiem na zieleń, odnowione 2 pokojowe w Śródmieściu Budynek z 1966 r, Rama H Ekspozycja południe-północ z widokiem na podwórko Metro Ratusz Arsenał - 1...

  • 4 pok o pow.64,8 m2 ul.Daniłowskiego, Bielany
    1 / 9
    4 pok o pow.64,8 m2 ul.Daniłowskiego, Bielany

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania 4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 64,8 m2 na Bielanach przy ulicy Daniłowskiego. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, niedaleko do stacji metra...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Pańska

    Warszawa » Wola » ul. Pańska

    • 6 600 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Komfortowe mieszkanie (Apartamenty Pańska) z podziemnym miejscem parkingowym. Do wynajęcia 3 pokojowe przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84 m w nowoczesnym budy...

  • Bezpośrednio 57 m kw. 3- 4 pokoje Gocław
    1 / 12
    Bezpośrednio 57 m kw. 3- 4 pokoje Gocław

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Piękny widok , piękne mieszkanie. Ul. Umińskiego 16. Możliwa własna aranżacja -3 pokoje + kuchnia, lub 4 pokoje + aneks kuchenny + gabinet . Bezpośrednio od właściciela. Tel [t...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Pileckiego
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Pileckiego

    Warszawa

    • 815 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w nowym budownctwie na Ursynowie Budynek z 2008 r, cegła, Ekspozycja południowo-zachodnia, doświetlone Widok na ciche patio Mieszkanie wyremontowan...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska

    Warszawa

    • 1 199 911 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 18 461 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie Użytkowane Jako BIURO, 65 m2 - Taras - Praga Południe, Grochów - CH Promenada, Plac Szembeka - Pętla Tramwajowa Gocławek Idealne na kancelarię, sklep internetowy, gabin...

  • jasne, ciche 4 pokojowe na Mokotowie po remoncie
    1 / 11
    jasne, ciche 4 pokojowe na Mokotowie po remoncie

    Warszawa

    • 969 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 18 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Mokotowie Budynek z 1970 r Budownictwo z lat 70-tych to urok retro z możliwością zrównoważenia nowoczesnymi elem...

  • Dom Strzeniówka, ul. Komorowska

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 499 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka 5000 m2 zabudowana domem z potencjałem w miejscowości Strzeniówka oddalonej około 2 km od trasy ekspresowej S8. Prezentujemy przestronny dom w stylu dworkowym o powierz...

  • Działka Strzeniówka blisko S8.

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 499 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 5000 m2 zabudowana domem z potencjałem w miejscowości Strzeniówka oddalonej około 2 km od trasy ekspresowej S8.   Prezentujemy przestronny dom w stylu dworkowym o po...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Poleczki

    Warszawa » Ursynów » ul. Poleczki

    • 3 150 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m², znajdujący się na poziomie -1 budynku zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie, przy ul. Poleczki.Kluczowe atuty:Lo...