• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piotrówka
  • Byczyna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 869)
  • Osiedle leśną Dolina NOWY ETAP
    1 / 11
    Osiedle leśną Dolina NOWY ETAP

    Warszawa

    • 519 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWY ETAP 9 BUDYNKÓW Segment mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 93,96 mkw w standardzie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 67,54 mkw. Powierzchnia ogrodu:...

  • NOWY MAGAZYN+BIURO
    1 / 16
    NOWY MAGAZYN+BIURO

    Warszawa

    • 11 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Buynek Usługowy - Magazynowo - biurowy o pow 125m2.Parter budynku magazyn o pow 50m2+pomieszczenie socjalne 15m2+WC.Piętro 2 pomieszczenia biurowe + WCo pow 60m2 . Budynek nowy 20...

  • Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 6 950 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w Opaczy Małej bezpośrednio przy ul. Targowej - dostęp do wszystkich mediów. Nr działek 20/1, 21/1, 112/1, obręb 0009 Opacz.....

  • Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem
    1 / 16
    Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem

    Warszawa

    • 2 800 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur – Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją – i są takie, które się pamięta. Ten dom...

  • Sprzedam Działkę-Ogródek ROD
    1 / 15
    Sprzedam Działkę-Ogródek ROD

    Warszawa

    • 52 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek ROD na ul. Lewinowskiej, Warszawa-Zacisze. Dojazd komunikacją miejską . Działka ma 300 m. z domkiem murowanym z wyposażeniem . Domek z tarasem. Jest też duża komór...

  • Działka na Górnym Mokotowie, częściowo zabudowana.
    1 / 7
    Działka na Górnym Mokotowie, częściowo zabudowana.

    Warszawa

    • 4 200 000 zł cena
    • 811 m2 powierzchnia
    • 5 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    *** PEREŁKA WŚRÓD WARSZAWSKICH NIERUCHOMOŚCI *** Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 811 m², położona na Górnym Mokotowie, pomiędzy ulicami św. Andrzeja Boboli a...

  • Mieszkanie do wynajęcia Mokotów Galeria Mokotów 2 pokoje 40m2 gar...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament na ekskluzywnym osiedlu Galeria Park, położonym w cichej i spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów....

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 13 200 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na I piętrze w ciągu handlowo-usługowym (sklepy, banki, motoryzacja itp.), W-wa/Wola/Koło. W ofercie przykładowe zdjęcia oferty najmu. Doskonała lokalizacja, ko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Wesoła ul. Sportowa

    Warszawa » Wesoła » ul. Sportowa

    • 4 570 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 7 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezydencja w Warszawie - Wesołej Zielona- Grzybowa. Na sprzedaż wyjątkowa, elegancka i bardzo przestronna rezydencja, Posiadłość położona jest w otulinie Mazowieckiego Parku Kr...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Barcelońska

    Warszawa » Mokotów » ul. Barcelońska

    • 489 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Oferta znów aktualna ! Oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni (31 m2) przy ulicy Barcelońskiej na Stegnach w dzielnicy Mokotów. Budynek z 1975 r. wyremontowany, ociepl...

  • Działka budowlana Żółwin gm. Brwinów
    1 / 2
    Działka budowlana Żółwin gm. Brwinów

    Żółwin

    • 31 800 000 zł cena
    • 126 700 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CIEKAWA OFERTA DLA DEWELOPERA - CENA DO NEGOCJACJI. Atrakcyjna nieruchomość w Żółwinie, działka budowlana o powierzchni 126 700 m2 (12,67ha) . Nieruchomość położona na wzniesie...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Wasilkowskiego
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Wasilkowskiego

    Warszawa

    • 949 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 165 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Budynek z 1987r płyta, winda Ekspozycja wschodnio-zachodnia Widok na patio, na zieleń Ciche Garderoba 8 m Balkon 6 m Świetna lokalizacja centrum Ursynowa 3 minuty do metra stacja I...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Zadumana
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Ochota, Zadumana

    Warszawa

    • 618 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy jasną, cichą kawalerkę na Ochocie w z widokiem na Park Szczęśliwicki Wykończona w oparciu o detale Budynek z 2002 r , cegła, Osiedle Zadumana, ochrona, ogrodzone Mieszkani...

  • Działka 7815m2 MN Wyględy
    Działka 7815m2 MN Wyględy

    Wyględy

    • 2 660 000 zł cena
    • 7 815 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 7815 m², położone w jednej z najdynamiczniej rozwijających się lokalizacji w regionie - Wyględy, gm. Leszno...

  • 2 pokoje o pow. 44,8m2, ul.Aluzyjna Białołęka
    1 / 16
    2 pokoje o pow. 44,8m2, ul.Aluzyjna Białołęka

    Warszawa

    • 560 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow.44,8m2 na ulicy Aluzyjnej.2 piętro w budynku 7 piętrowym z 2002 roku..Cicha, spokojna okolica.W pobliżu liczne tereny rekreacyjne.Mieszkan...

  • Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 11 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy na parterze z witryną od ulicy w ciągu handlowo-usługowym (sklepy, banki, motoryzacja itp.). Doskonała lokalizacja, komunikacja w 4 kierunkach (Poznań, Kraków, Gd...

  • Sprzedam działkę rolną
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolną

    Falęcin

    • 400 000 zł cena
    • 24 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 2,45 ha położoną w spokojnej okolicy na terenie gminy Grójec, powiat grójecki 8 km od miasta przy drodze asfaltowej (droga powiatowa nr 1655W)....

  • Dom Warszawa Wawer, Falenica

    Warszawa » Wawer

    • 1 300 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    A teraz gratka dla wszystkich którzy marzą o domu w zielonej części Falenicy. To właśnie tu na sprzedaż mamy trzy piękne, nowoczesne segmenty. Do wyboru są dwa narożne i jeden środ...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 7
    Wynajem mieszkania

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WARSZAWA-CENTRUM, (ul.Chotomowska), MIESZKANIE -LUX DO WYNAJĘCIA 55M2, 1p, 2 pokoje x19m2, kuchnia 10m2, cegła, b. ciepłe, cisza, zieleń, parking, 7 min. do Dw. Centr. STUDENCI : b...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Ptasia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ptasia

    • 6 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna od 01.05.2026 (może)??? Do wynajmu lokal mieszkalny w centrum W-wy. Oferta w rejonie Hali Mirowskiej i Placu Bankowego. W sąsiedztwie placu Żelaznej Bramy...