• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Piotrówka
  • Byczyna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 869)
  • Przestronne 70 m² – 3 pokoje | balkon | garaż

    Pruszków » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 820 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie (70m2) znajdujące się na pograniczu Pruszkowa z Piastowem, w bloku na spokojnym, monitorowanym osiedlu zamkniętym. Mieszkanie na 1 piętrze w 3 pi...

  • Dom w cichej zielonej okolicy
    Dom w cichej zielonej okolicy

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 072 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zgorzała

    • 1 590 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Białołęka ul. Modlińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Modlińska

    • 5 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na wynajem - 110 m², zamknięte osiedle, ul. Modlińska, BiałołękaOferuję komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu...

  • Biura do wynajęcia
    1 / 4
    Biura do wynajęcia

    Warszawa

    • 60 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Teren ogrodzony z klimatyczną, dogodną lokalizacją na biuro wśród zieleni w pobliżu trasy Siekierkowskiej przy ul. Bartyckiej o średnim standardzie i atrakcyjnej cenie. W budynku ś...

  • Atrakcyjny apartament na sprzedaż w Sarandzie!

    Warszawa

    • 100 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 1 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjny apartament na sprzedaż w Sarandzie! Twoja wymarzona inwestycja nad albańskim morzem! Saranda, Albania – idealna lokalizacja, blisko plaży i bulwaru! Powierzchni...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 86 400 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 155 m2 dla 46 osób, w Śródmieściu (Warszawa), poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia lok...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 15 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 518 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 7 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ P...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Wawer, Radość ul. Drwali

    Warszawa » Wawer » ul. Drwali

    • 3 900 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego o powierzchni 220 m², położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Warszawy -...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Narbutta Ludwika

    Warszawa » Mokotów » ul. Narbutta

    • 5 900 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu piękne, eleganckie, ciepłe i przytulne mieszkanie wychodzące na park przy kinie "Iluzjon" z dużym 5-skrzydlowym oknem w wykuszu. Okolica: -spokojna okolica -niska zab...

  • NAJTAŃSZE / NOWE mieszkanie 49m2 - bezpośrednio
    NAJTAŃSZE / NOWE mieszkanie 49m2 - bezpośrednio

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Kartograficzna 84 (48,41 m2) blisko ul. GŁĘBOCKIEJ. Mieszkanie oddane z księgą wieczystą. Opis nieruchomości: Mieszkanie w stanie developerskim....

  • Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice
    1 / 14
    Lokal użytkowy Opacz-Kolonia gm. Michałowice

    Opacz-Kolonia

    • 12 000 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży atrakcyjny obiekt, w doskonałej lokalizacji, na terenie którego znajduje się: Budynek biurowy jednopiętrowy o pow.365,4 m2 parter- 4 pokoje plus recepcja , kuchn...

  • Działka Warszawa Targówek ul. Promienna

    Warszawa » Targówek » ul. Promienna

    • 1 190 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 500 m², zlokalizowanej w sercu warszawskiego Targówka. Nieruchomość ma...

  • Sprzedam piękną działkę wielkości 3070m2 w Milanówku okazyjn
    1 / 2
    Sprzedam piękną działkę wielkości 3070m2 w Milanówku okazyjn

    Milanówek

    • 920 000 zł cena
    • 3 070 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 3070 m w milanówku super lokalizacji przy głównej głównej drodze, działka plan przestrzenny zagospodarowania można na niej dom wybudować wolnostojący- rezydencje e...

  • Wyspowa, II poziomowe wynajem
    1 / 14
    Wyspowa, II poziomowe wynajem

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    W Y S P O W A 1 / ZACISZE / TARGÓWEK. Przestronne, czyste, świeżo po malowaniu , II pozimowe w budynku z 2010r, częściowo umeblowane i wyposażone na warszawskim Targówku/...

  • Duży lokal biurowo-usługowy w topowej lokalizacji
    1 / 15
    Duży lokal biurowo-usługowy w topowej lokalizacji

    Warszawa

    • 32 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Prestiżowy lokal przy Jana Kazimierza – Wola! Idealny na biuro, gastronomię, showroom, usługi. Szukasz miejsca, które będzie wizytówką T...

  • Pokój biurowy ,1 piętro ,recepcja, dostęp24h .
    1 / 8
    Pokój biurowy ,1 piętro ,recepcja, dostęp24h .

    Warszawa

    • 1 512 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    W przypadku tej oferty Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] . Do wynajęcia biuro o pow. ok 21 m 2 w komercyjnym obiekcie biurowym . Lokalizacja Mokotów Sielce...

  • Bud.z P.Z.P-Władysławów g. Mszczonów -15min.Grodzisk M 30min
    1 / 9
    Bud.z P.Z.P-Władysławów g. Mszczonów -15min.Grodzisk M 30min

    Grodzisk Mazowiecki

    • 190 000 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis DZIAŁKI BUDOWLANE z P.Z.P we Władysławie gmina Mszczonów - ok.15minut do Grodzisk M i ok.30 minut do W-wy. Sprzedaż bezpośrednia!!! UWAGA!!! - W PROMOCJI DOKŁADAM KOMPLETNY P...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mamy przyjemność zaprezentować teren o charakterze inwestycyjnym wraz z projektem koncepcyjnym hotelu zlokalizowanego w znakomitym punkcie, na przecięciu wschodniej obwodnicy Warsz...

  • Studio 5m wysokości ,recepcja ,monitoring, ochrona
    1 / 6
    Studio 5m wysokości ,recepcja ,monitoring, ochrona

    Warszawa

    • 4 084 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biuro o powierzchni ok 67 m 2 na bliskiej Woli , w sąsiedztwie Śródmieścia Lokal o wysokości ok 5 m , kształt prostokąta , dobre na studio...