• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 870)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 8 639 € cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    lokal biurowy o pow.411,40 m2 do wynajęcia na 3 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy biurowej w okolicach ulic Wilczej i Mokotowskiej w Śródmieściu, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 66 500 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 574 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 116 m2 dla 33 osób, w Śródmieściu (Warszawa), poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Ofer...

  • Luksusowy apartament na Mokotowie
    1 / 16
    Luksusowy apartament na Mokotowie

    Warszawa

    • 9 600 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od już. super luksusowy apartament 115 m2 z dwa dużymi balkonami 10 m2, Usytułowany na Dolnym Mokotowie, w zacisznym zakątku Stegien przy ulicy Białego dębu. W super n...

  • Działka usługowa Milanówek
    1 / 2
    Działka usługowa Milanówek

    Milanówek

    • 760 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowo-budowlana w miejscowości Milanówek, pow.Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 1520m2 o wymiarach ok 30 x 50 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrz...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Jerozolimskie Al.

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 19 260 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu biuro w kamienicy Śródmieście W-wy. Kamienica z parterem lokali usługowych po renowacji. W sąsiedztwie instytucje administracyjno-publiczne, Trakt Królewski i inne...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sonaty
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sonaty

    Warszawa

    • 845 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie 3 min pieszo do Metra Służew Budynek z 1977, rama H Ekspozycja wschód i północ Widok na zieleń Balkon 6 m Piwnica 3 m Ciche sąsiedztwo...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Zwiażku Walki Młodych
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Zwiażku Walki Młodych

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecamy jasne, ciche, z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Ursynowie Niski kameralny budynek z 1981 r 10 min na pieszo Metro Stokłosy Balkon 3,5 m 2 piwnice Grunt w końcowej fazie r...

  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 6 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: plac na warszawskiej Białołęce, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia plac na warszawski...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bemowo, Chrzanów ul. Połczyńska

    Warszawa » Bemowo » ul. Połczyńska

    • 39 975 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od 01.02.2026!!! Do wynajmu magazyn W-wa/Bemowo/Chrzanów. Kompleks logistyczny (biurowo-magazynowy) w bardzo dobrej lokalizacji przy wylocie z W-wy na Pozna...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 14 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 11 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 402 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy/mieszkanie o pow.44,02 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Dom Koczargi Stare rynek pierwotny ul. Jagodowa

    Koczargi Stare » ul. Jagodowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 6 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuje na sprzedaż lokal A zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego w podwarszawskiej miejscowości Koczargi Stare, przy ul. Jagodowej. Najw...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 74 545 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 488 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 153m2 dla 45 osób na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy d...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 75 947 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 543 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 140 m2 dla 43 osób na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Oferujemy...

  • Biuro na Mokotowie do wynajęcia! Od 15 m2!
    1 / 5
    Biuro na Mokotowie do wynajęcia! Od 15 m2!

    Warszawa

    • 1 500 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ATRAKCYJNA LOKALIZACJA: bezpośrednie sąsiedztwo Galerii Mokotów, niecałe 10 minut do Lotniska Chopina, stacja metra w promieniu 1 km – 5 minut jazdy samochodem Biurowiec PARK PROJ...

  • Dom Pruszków
    1 / 15
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 499 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom dwurodzinny w Pruszkowie przy ul. Narutowicza 7. Parter: trzy pokoje o powierzchni 19 m2, 16 m2, 15 m2, kuchnia 11 m2, łazienka 3,5 m2 oraz korytarz 5,5 m2....

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 12 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 303 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 9 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Gotowe nowe Różne Domy w Łomianki-Dąbrowa 0d 1100.000tys.zł
    1 / 15
    Gotowe nowe Różne Domy w Łomianki-Dąbrowa 0d 1100.000tys.zł

    Łomianki

    • 1 325 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Witam ! Posiadamy do sprzedaży nowe gotowe już po odbiorze domy w Łomiankach -Dąbrowie, Dziekanów Leśny. W naszej ofercie również został ostatni w sprzedaży dom wolnostojący-zapyta...

  • Nowy Ostatni-segment Łomianki-Bez podatku i prowizji Zobacz
    1 / 11
    Nowy Ostatni-segment Łomianki-Bez podatku i prowizji Zobacz

    Łomianki

    • 1 100 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzień dobry ! Sprzedam bezpośrednio (AGENCJI NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJEMY ) Posiadam do sprzedania nowe domy segmenty -segmenty skrajne nowoczesny w prestiżowej miejscowości Łomianki-...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Równoległa

    Warszawa » Włochy » ul. Równoległa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej w dzielnicy Włochy. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego bud...