• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 870)
  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50%Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn.W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal centru...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 39m2 - Bródno

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bezpośrednia, osoby prywatnej. Agencjom i pośrednikom dziękuję za współpracę. Do wynajęcia bezpośrednio : Umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 39m2 usytuowane...

  • Dom Łomianki ul.

    Łomianki

    • 1 680 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż połowę bliźniaka na zamkniętym osiedlu (powierzchnia użytkowa 148,60 m² + garaż 15,5m²).CENA: 1 680 000 złDom:Nieruchomość wybudowana w 2013 roku, wykończona w...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 023 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 341 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 18 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w 3 piętrowego bloku z 2025 roku- przy ul....

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 141 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 18 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Komisji Edukacji Narodowe...

    Warszawa » Ursynów » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajmu apartament 2 pokojowy na Kabatach, umeblowany i wyposażony. Lokalizacja: Warszawa Kabaty, ul. Komisji Edukacji Narodowej, 50 metrów od metra Kabaty, pod blokiem siłow...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 10 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal usługowy 154,9 m² - Warszawa, Grochów.Adres: ul. Grochowska 326, Warszawa.Powierzchnia: 154,9 m².Piętro: 1 z 4.Czynsz najmu: 10 000 zł/mies.Dostępny od zaraz.OPIS...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielecka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielecka

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 14 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Sielcach, Mokotów Do własnej aranżacji Niski kameralny budynek z 1972r, Rama H Ekspozycja wschodnia, południowo-zachodnia Loggia 7 m Ogródek 1...

  • Mieszkanie Warszawa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na Powiślu - ul. Dobra, Warszawa Śródmieście Cichy i słoneczny apartament o powierzchni 42 m², położony na 2. piętrze budynku z windą w prest...

  • Pokó 8,3 m2 do wynajęcia w M4 na Bródnie
    1 / 16
    Pokó 8,3 m2 do wynajęcia w M4 na Bródnie

    Warszawa

    • 850 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu jednego z trzech pokojów - małego (8,3 m2) - dostępny od zaraz Oferowany pokój obrazuje pierwsze zdjęcie. Drugi średni pokój (10,6 m2) również jest obecnie d...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 114 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 18 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Lokal Warszawa Śródmieście, ul. Boczna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Boczna

    • 1 250 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 32 052 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 39 m², położony w wyjątkowej lokalizacji, w samym sercu historycznej Warszawy, tuż przy Starym Mieście i w bliskim sąsiedztwie Pow...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 433 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament o pow.44,33 m2 na 1 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Ulrychów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 335 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    REZERWACJANa sprzedaż kawalerka 26 m2 zlokalizowana przy ul. Górczewskiej 116 usytuowana na 1 piętrze. W skład mieszkania wchodzi:- Pokój dzienny z aneksem kuchennym wyjściem na ba...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Annopol ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 6 516 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce w kompleksie biurowo - usługowo - produkcyjnym. Teren zamknięty, wjazd bezpośrednio z ulicy, teren ogrodzony, monitoring, kamery....

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 20 550 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 478 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 10 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 30 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 442 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 17 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ...

  • Nowoczesne osiedle| 2 pokoje | duży balkon

    Warszawa » Ursus » ul. Dyrekcyjna

    • 635 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,47 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku, w wyjątkowej inwestycji powstającej na terenie dawnej fabryki cią...

  • Działka Warszawa Wawer ul. Liścienia

    Warszawa » Wawer » ul. Liścienia

    • 1 800 000 zł cena
    • 1 818 m2 powierzchnia
    • 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1818 m², położona przy ul. Liścienia (róg ulic Liścienia i Koprowej) w Radości, w warszawskiej dzielnicy Wawer. Idealne miejsce na budow...