• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 868)
  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Solidarności
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Solidarności

    Warszawa

    • 3 842 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 35,5 m2 usytuowany na 7 piętrze w ośmiopiętrowym biurowcu przy Al. Solidarności. Korzystna lokalizacja. Wokół liczne sklepy i restauracje, prz...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 9
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 7 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 160 m2 zlokalizowany w Brwinowie . W promieniu 1 km stacja kolejowa i galeria Podkowa. Dobry dojazd do trasy S8 Budynek z 1989 roku. Ter...

  • Lokal użytkowy Warszawa Białołęka
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 4 320 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 360 m2, z przeznaczeniem na działalność produkcyjną lub magazynową. Dobra lokalizacja: wjazd na trasę S8 w odległości 10 km, dojazd do centrum Wa...

  • Lokal użytkowy Warszawa Bielany
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa Bielany

    Warszawa

    • 14 000 zł cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 2 moduły biurowe o łącznej pow. 263,51 m2, zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu na Bielanach. Budynek oddany w 2023 roku, wykończony w standardzie klasy A Rozkł...

  • Lokal użytkowy Rozalin gm. Nadarzyn, Młochowska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Rozalin gm. Nadarzyn, Młochowska

    Rozalin

    • 4 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia magazyn o powierzchni 200 m2, zlokalizowany przy ul. Młochowskiej w Rozalinie, gm. Nadarzyn. Dobry dojazd do trasy S8. Doskonała propozycja na prowadzenie działa...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Żurawia
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Żurawia

    Warszawa

    • 3 173 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 27,59 m2 usytuowany na 5 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Żurawiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół licz...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Solidarności
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Solidarności

    Warszawa

    • 2 783 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 23,70 m2 usytuowany na 2 piętrze w ośmiopiętrowym biurowcu przy Al. Solidarności. Korzystna lokalizacja. Wokół liczne sklepy i restauracje, p...

  • Jasna kawalerka pet friendly, Jaworzniaków 8A
    1 / 8
    Jasna kawalerka pet friendly, Jaworzniaków 8A

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2025-08-01! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka w odnowionej kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 w Rembertowie. Nieruchomość: Powierzchnia 23m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 95 168 zł cena
    • 1 483 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 1483 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Postępu. Biuro zostało zaprojekto...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa

    • 161 003 zł cena
    • 1 523 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.1523 m2 na 30 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 7 056 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 114,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w...

  • ✅Dwupoziomowe mieszkanie 114m2 na Targówku ✅
    1 / 16
    ✅Dwupoziomowe mieszkanie 114m2 na Targówku ✅

    Warszawa

    • 1 560 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 13 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Szukasz miejsca, gdzie każde dziecko będzie miało własny pokój, a Ty zyskasz bezpieczną przystań? To dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Korzona łączy metraż domu z wygodą miejskiej i...

  • Nowe, granica Woli i Ochoty
    1 / 12
    Nowe, granica Woli i Ochoty

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament 2 pokojowy 42 m2, 5p/6p, jednopoziomowy, z dużym balkonem, ekspozycja okien południowy wschód , komfortowo umeblowany, cichy. Wszystkie okna wychodzą na patio. Rozkład...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 44 634 zł cena
    • 812 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 812 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 15 721 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 286 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 20 448 zł cena
    • 372 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 372 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska

    Warszawa

    • 795 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Sadybie do wprowadzania, albo do własnej aranżacji Budynek po termoizolacji, z 1977 Rama H Klasyczny funkcjonalny rozklad mieszkania Ekspozycj...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jana Pawła II
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jana Pawła II

    Warszawa

    • 79 350 zł cena
    • 853 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 853 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchom...

  • Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt
    1 / 9
    Działka budowlana Warszawa gm. Wawer Wawer, Leśnych Zwierząt

    Warszawa

    • 879 000 zł cena
    • 1 476 m2 powierzchnia
    • 596 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą niezabudowanej działki gruntowej w regularnym (zbliżonym do prostokąta) kształcie o powierzchni 1476 m2 wraz z udziałem...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Gumińska

    Warszawa

    • 2 612 353 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 24 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Warszawie, łącząca elegancką architekturę, liczne udogodnienia oraz komfortową lokalizację z szybkim dostępem do centrum miasta. Zakup bezpośre...