• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 868)
  • Nowoczesna kawalerka – komfort i prywatność BEZ PROWIZJI
    1 / 11
    Nowoczesna kawalerka – komfort i prywatność BEZ PROWIZJI

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona przy ul. Domaniewskiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, dopiero co oddanym do użytku – wszystko jest nowe, nieużywan...

  • Nowa, niższa cena | 48 m² | 2 pokoje | Metro 3 min | Bródno
    1 / 7
    Nowa, niższa cena | 48 m² | 2 pokoje | Metro 3 min | Bródno

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m², zlokalizowane przy ul. Krasiczyńskiej 2 na warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym...

  • Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Krasińskiego
    1 / 11
    Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Krasińskiego

    Warszawa

    • 52 099 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 676,60 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Krasińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Krasińskiego
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Krasińskiego

    Warszawa

    • 67 835 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 880,90 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Krasińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, E. Plater
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, E. Plater

    Warszawa

    • 68 001 zł cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 935 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. E. Plater poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, E. Plater
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, E. Plater

    Warszawa

    • 13 784 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 179 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. E. Plater poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Kawalerka Bliska Wola
    1 / 16
    Kawalerka Bliska Wola

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    PODSTAWOWE INFORMACJE Zapraszam do wynajmu kawalerki (25m2) z dużym balkonem przy ul. Kasprzaka w Warszawie. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Za dodatkową op...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 13
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 18 212 zł cena
    • 425 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    BEZPOŚREDNIO OD REPREZENTANTA WYNAJMUJĄCEGO Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 374,83 m² netto (425,68 m² brutto), usytuowaną na 1. piętrze prestiżo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stanisława Żaryna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stanisława Żaryna

    Warszawa

    • 8 394 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz prestiżowego biura w sercu Mokotowa? W ofercie wyjątkowy moduł dla zespołu 6-osobowego przy Polach Mokotowskich. Całkowite koszty 8 394 PLN netto przy umowie na 12 miesię...

  • 40m2 - NOWE /NAJTAŃSZE z OGRÓDKIEM !! - bezpośrednio
    40m2 - NOWE /NAJTAŃSZE z OGRÓDKIEM !! - bezpośrednio

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuje przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na parterze 3-piętrowego budynku w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie w stanie deweloperskim, z oknami wychodzą...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 11 760 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na zakład fryzjerski ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 152,77 m2 , w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okol...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 26 293 zł cena
    • 614 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    BEZPOŚREDNIO OD REPREZENTANTA WYNAJMUJĄCEGO Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 531,86 m² netto (614,63 m² brutto), usytuowaną na 1. piętrze prestiżo...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego
    1 / 11
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Plac Marsz....

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam przyjemność zaoferować Państwu biuro premium w pięknej lokalizacji Warszawy w okolicy Krakowskiego Przedmieścia. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych propozycji, elastyczny...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów, Aleja Polski Walczącej
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów, Aleja Polski Walczącej

    Warszawa

    • 7 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na warszawskim Mokotowie na nowopowstałym osiedlu  pod każdą działalność. Jako nieliczny pod gastronomię z dużymi możliwościami i dobrą wentylacją. Na życzenie możliwość w...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wawer, Wał Miedzeszyński
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa Wawer, Wał Miedzeszyński

    Warszawa

    • 54 286 zł cena
    • 679 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia dwupoziomowy (parter 222 m2 + 1 piętro 457 m2), usługowo-biurowy lokal o pow. 679 m2 , zlokalizowany przy ul. Wał Miedzeszyński w dzielnicy Wawer. Opcja wy...

  • Lokal użytkowy Łomianki, Warszawska
    1 / 16
    Lokal użytkowy Łomianki, Warszawska

    Łomianki

    • 13 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 6/7 -pokojowy dom o pow. ok. 150 m2 zlokalizowany przy ul. Warszawskiej w Łomiankach. Dom trzykondygnacyjny, z przeznaczeniem na działalność biurową lub usłu...

  • Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice
    1 / 9
    Lokal użytkowy Babice Nowe gm. Stare Babice

    Babice Nowe

    • 18 450 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala dostępna od stycznia Do wynajęcia h ala magazynowo - składowo - biurowa o pow. 3 00 m2 . Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Babice Nowe, w gminie Stare Babice....

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 3 690 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 70 m2 zlokalizowany na 2 piętrze budynku (bez windy) w dzielnicy Mokotów - Sadyba. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe...

  • Lokal użytkowy Stare Babice
    1 / 10
    Lokal użytkowy Stare Babice

    Stare Babice

    • 14 760 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 187 m2 zlokalizowany w gminie Stare Babice . Dobry dojazd do trasy A2, S8. Budynek z 2023 roku. Teren zamknięty i monitorowany. Lokal wykończ...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 14
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 100 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny - segment środkowy o powierzchni użytkowej 115 m2 (pow. całkowitej, z garażem: 143,3 m2), usytuowany na działce o pow. ok. 216 m2, w Gro...