• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 4 875 € cena
    • 375 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 375 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 8 892 € cena
    • 684 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 684 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 13 676 € cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1052 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 4 095 € cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 315m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 4 836 € cena
    • 372 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 372 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 8 905 € cena
    • 685 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.685 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 67 609 € cena
    • 2 877 m2 powierzchnia
    • 24 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 2877 m2,na 4 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 13 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 528 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nierucho...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 17 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 534 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 125 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 50 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 59 400 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 27 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w OKOLICACH ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruch...

  • Dom Janki rynek pierwotny ul. Falencka

    Janki » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Rzeczna

    Falenty Nowe » ul. Rzeczna

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 958 € cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 66,08 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Nie...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 1 656 € cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 114,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 1 607 € cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Do wynajęcia: magazyn o pow. 160,72 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. D...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 139 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 253 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 22,78 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 2 975 € cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.175 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Pęcice dobra lokalizacja, media
    Pęcice dobra lokalizacja, media

    Suchy Las

    • 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 584 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w dobrej okolicy, mnóstwo terenów rekreacyjnych i nowej ładnej zabudowy. Blisko do lasu i Zalewu Komorowskiego. W pobliżu sklep (ok 500m) oraz dobry dojazd do mniejszego (...