• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 849)
  • Apartament na Krochmalnej 54 m2
    1 / 8
    Apartament na Krochmalnej 54 m2

    Warszawa

    • 7 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowy apartament, w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie sprzęty AGD. Wykończony w wysokim standardzie, z klimatyzacją. 4 piętro w 7-piętorwym nowoczesnym apartamentowcu z 20...

  • Działka budowlano-inwestycyjna
    1 / 9
    Działka budowlano-inwestycyjna

    Bieniewice

    • 349 870 zł cena
    • 1 994 m2 powierzchnia
    • 176 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    INFORMACJE PODSTAWOWE Powierzchnia: 1994m2 Wymiary: 68 x 30 m Działka objęta MPZP Działka z podłączonym prądem Dojazd drogą wewnętrzną Numery działek: 3/24, 3/17 Dojazd drogą pryw...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Groty, Kocjana Antoniego
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Groty, Kocjana Antoniego

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe, przestronne i jasne, mieszkanie na zielonym Bemowie (osiedle Budimex), gotowe...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozo...

    Warszawa

    • 11 733 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przenieś swoją firmę na wyższy poziom - dosłownie i w przenośni. Oferujemy prestiżową powierzchnię biurową 125 m² netto  zlokalizowaną na 18 piętrze jednego z najbardziej rozpoznaw...

  • Sprzedam Budynek Na Warsztat Samochodowy, Magazyn, Usługi,
    1 / 10
    Sprzedam Budynek Na Warsztat Samochodowy, Magazyn, Usługi,

    Warszawa

    • 2 300 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 9 746 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek usługowy o pow 236 m² znajdujący się w pobliżu ul. Łodygowej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na ogrodzonej działce, której powierzchn...

  • Na sprzedaż – działająca restauracja | Mokotów/Śródmieście
    1 / 3
    Na sprzedaż – działająca restauracja | Mokotów/Śródmieście

    Warszawa

    • 300 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż działającej restauracji – Warszawa Górny Mokotów / pogranicze Śródmieścia | Lokal premium w biurowcu Na sprzedaż oferowany jest działający biznes gastronomiczny – restaur...

  • Lokal użytkowy Michałowice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Michałowice

    Michałowice

    • 9 840 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biurowy lokal o pow. 120 m2 zlokalizowany w Michałowicach w sąsiedztwie Alei Jerozolimskich. Dobry dojazd do Warszawy. Lokal usytuowany na 1 piętrze. Pomieszcze...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wilanów
    1 / 20
    Lokal użytkowy Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 10 271 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 65 m2 zlokalizowany na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie. Spokojne i prestiżowe otoczenie, dużo zieleni wokół budynku. W od...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 252 172 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,68m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy u...

  • Dom Warszawa Ursus
    1 / 7
    Dom Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 2 000 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 5-pokojowy, środkowy segment z tarasem i garażem, zlokalizowany w dzielnicy Ursus - Gołąbki. W pobliżu: przedszkole, przystanek autobusowy. Budynek wzniesiony w 201...

  • Lokal użytkowy Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 5
    Lokal użytkowy Płochocin gm. Ożarów Mazowiecki

    Płochocin

    • 22 140 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni około 600 m2, zlokalizowany w Płochocinie. Dobry dojazd do trasy S8 i A2. W pobliżu stacja PKP. Biura zlokalizowane na 2 piętrze (bez wi...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Techników
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Techników

    Warszawa

    • 17 000 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o powierzchni 1892,03 m2,(powierzchnia mieszkań 1 313,44 m2) usytuowany na działce o pow. 2005...

  • Działka Warszawa Wilanów
    1 / 2
    Działka Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 5 750 000 zł cena
    • 3 829 m2 powierzchnia
    • 1 502 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3829m2 zlokalizowana na Wilanowie w pobliżu ul. Drewny. Działka leży w terenie, dla którego nie obowiązuje miejscowy plan...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursus
    1 / 11
    Lokal użytkowy Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 4 797 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 55 m2 zlokalizowany w 1-piętrowym budynku z 2008 roku, w dzielnicy Ursus/Skorosze. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy (180m), stacja...

  • Dom Warszawa Mokotów
    1 / 20
    Dom Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 4 250 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 10 366 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom-bliźniak o pow. użytkowej 320 m2 (pow. całkowitej 410 m2 ) znajdujący się na działce o pow. 357 m2 . Świetna lokalizacja - ciche osiedle domów jednorodzinnych n...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 88,7 m2, zlokalizowane przy ul. Słomińskiego w Śródmieściu. W mieszkaniu została zdemontowana zabudowa kuchni. Kuchnia jest w trakc...

  • Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska
    1 / 3
    Działka Izabelin-Dziekanówek gm. Czosnów, Modlińska

    Izabelin-Dziekanówek

    • 3 111 040 zł cena
    • 9 722 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 9722 m2 zlokalizowana przy ulicy Modlińskiej , w Izabelinie Dziekanówku (gm. Czosnów). Płaska działka o kształcie prostokąta. Przybliżon...

  • Działka 5270 m² w Ładach, blisko Warszawy
    1 / 12
    Działka 5270 m² w Ładach, blisko Warszawy

    Łady

    • 3 689 000 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlana 5270 m² w Ładach! Opis oferty: Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka budowlana nr 157/9 o powierzchni 5270 m², szerokość ok. 25 m, długość 208,40 m...

  • Dom Górny Mokotów na działce 1017m2 ul. Wita Stwosza
    1 / 14
    Dom Górny Mokotów na działce 1017m2 ul. Wita Stwosza

    Warszawa

    • 4 550 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 10 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Górny Mokotów na działce 1017m2 ul. Wita Stwosza Budynek i działka nadaje się świetnie jako inwestycja. Na rezydencję, bliźniak, dom jednorodzinny, dom z lokalami mieszkalnym...

  • Mieszkanie Piaseczno ul.

    Piaseczno

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 1 piętrze w kameralnym budynku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej prze...