• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Dom szeregowiec
    1 / 5
    Dom szeregowiec

    Józefów

    • 799 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Otwock

    • 2 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Piotrowice - działka 20 arów w doskonałej cenie!

    Piotrowice

    • 95 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piotrowice - działka budowlana 20 arów w doskonałej cenie! Właściwości:Wymiary: 25 m x 75 mDziała płaska, przy drodze asfaltowejLokalizacja:- Piotrowice, gmina Nałęczów- Odległość...

  • OKAZJA-DUŻY APARTAMENT PRZY PLAŻY

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament z trzema sypialniami, po generalnym remoncie położony nad morzem śródziemnym na Costa Blanca 40 km od lotniska w Alicante w miejscowości Torrevieja. Nieruchomość oddalon...

  • DOM W POBLIŻU ULICY POLNEJ
    1 / 6
    DOM W POBLIŻU ULICY POLNEJ

    Pruszków

    • 999 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RS Real Estate Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Michałowice-Wieś

    • 4 300 000 zł cena
    • 445 m2 powierzchnia
    • 9 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Szaserów

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Szaserów

    • 519 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 19 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Do sprzedania ATRAKCYJNA KAWALERKA zlokalizowana na PRADZE POŁUDNIE (GROCHÓW) przy ul. Szaserów. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w budynku z cegły żeranskiej, z 1967 r...

  • Dom drewniany Ecocube Smart F5 110m2
    1 / 2
    Dom drewniany Ecocube Smart F5 110m2

    Warszawa

    • 528 400 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 804 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy sprzedaż domu modułowego parterowego Ecocube Smart F5+ o powierzchni 110 m2. Główne założenia projektowe: 1. Ergonomiczny dom modułowy, prefabrykowany, składany z gotow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Drewniany Modułowy Ecocube Smart B3 80m2
    1 / 6
    Dom Drewniany Modułowy Ecocube Smart B3 80m2

    Warszawa

    • 334 920 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy sprzedaż domu modułowego Ecocube Smart B3 o powierzchni 80 m2. Główne założenia projektowe: 1. Ergonomiczny dom modułowy, prefabrykowany, składany z gotowych elementów...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 1 899 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 10 435 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka, Tarchomin ul. Myśliborska

    Warszawa » Białołęka » ul. Myśliborska

    • 1 300 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Eleganckie, pełne światła mieszkanie wykończone wysokogatunkowymi materiałami . [i]Funkcjonalny układ architektoniczny[/i] dzieli wyraźnie powierzchnię lokalu na dwie strefy: [i]...

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Karczew

    • 1 159 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 9 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Portman Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Mysiadło

    • 1 777 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 9 711 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DJ Consulting
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Chylice

    • 650 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Prace Duże

    • 1 190 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 7 301 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Rusiec

    • 1 150 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łoś

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    4 Ściany
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Rusiec

    • 1 650 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 6 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę ROD Dom Słowa Polskiego, pow.300m2

    Warszawa

    • 59 999 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry, na sprzedaż wystawiam ogródek działkowy, znajdujący się w ROD Dom Słowa Polskiego. Działka znajduje się w Warszawie przy ulicy Chełmżyńskiej 269. Dane techniczne:...

  • Dom Warszawa Wilanów ul. Bruzdowa

    Warszawa » Wilanów » ul. Bruzdowa

    • 12 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Luksusowo wykończony dom położony w prestiżowej części Wilanowa. Wszystko zostało urządzone i wyposażone w wysokim standardzie. Garaż na 1 samochód oraz dodatkowo jedno miejsce...