• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 437)
  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Góra Kalwaria

    • 1 120 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 7 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Chylice gm. Jaktorów
    1 / 15
    Dom Chylice gm. Jaktorów

    Chylice

    • 1 750 000 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 5 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania piękny dom w Chylicach, w powiecie grodziskim Dom o powierzchni całkowitej 297m2 ( mieszkalna 182m2), posadowiony na działce 1720m2 Budynek został zaprojektowa...

  • Biuro  33 m 2 ,2 pokoje  w byłej fabryce Włochy
    1 / 8
    Biuro 33 m 2 ,2 pokoje w byłej fabryce Włochy

    Warszawa

    • 2 543 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biuro o pow. 32,60 m 2 , w pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach . ( możliwość wynaj...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 26 000 zł cena
    • 571 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Unikatowa rezydencja na zamkniętym osiedlu na Wilanowie [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] Prestige Real Estate prezentuje unikatową nowoczesną i energooszczędną rezydencję, położon...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Bagatela ul. Unii Lubelskiej Pl.

    Warszawa » Śródmieście » ul. Unii Lubelskiej

    • 7 100 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Piękne dwustronne mieszkanie z klimatem w ścisłym centrum Warszawy. Stan mieszkanie bardzo dobry. Prestiżowa lokalizacja - w pobliżu instytucje państwowe; 200 metrów od "Łazie...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Bagatela ul. Unii Lubelskiej Pl.

    Warszawa » Śródmieście » ul. Unii Lubelskiej

    • 7 100 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa Ochota, Szczęśliwice

    Warszawa » Ochota

    • 17 900 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Urokliwy dom z bajkowym ogrodem tuż przy Parku Szczęśliwickim Przestronne, słoneczne pokoje z widokiem na ogród, Fort i Park Szczęśliwicki Dom położony w bajkowym ogrodzie na...

  • Dom Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Zdrojowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Zdrojowa

    • 14 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [PL/EN] Dom wolnostojący zlokalizowany na Sadybie, o powierzchni 335 m2. Rozkład: Parter: sypialnia, łazienka, otwarta przestrzeń, pralnia z wyjściem do ogrodu i WC. Półpięt...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Konstancin-Jeziorna Konstancin ul. Warszawska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Warszawska

    • 21 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [ENGLISH BELOW] Agencja Prestige Nieruchomości prezentuje dom w Konstancinie (Bielawie) na prestiżowym osiedlu Konstancja. Powierzchnia domu wynosi 253 m2. Parter składa się...

  • Lokal Konstancin Konstancin, Jeziorna Fabryczna ul. Mirkowska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Mirkowska

    • 29 330 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LUKSUSOWY DOM-REZYDENCJA położony w najlepszej części Konstancina. Projektowany przez wybitnego architekta, wykończony w wysokim standardzie, z najlepszej jakości materiałów....

  • Dom Konstancin Konstancin, Jeziorna Fabryczna ul. Mirkowska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Mirkowska

    • 29 330 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Działka budowlana . 2768m2, , Miedzeszyn Wawer, ul Prasowa
    1 / 8
    Działka budowlana . 2768m2, , Miedzeszyn Wawer, ul Prasowa

    Warszawa

    • 1 699 000 zł cena
    • 2 768 m2 powierzchnia
    • 614 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 2768 m2 w warszawskiej dzielnicy Wawer Miedzeszyn. Działka położona jest przy cichej, mało uczęszczanej ulicy, w sąsiedztwie domów...

  • Zabytkowa kamienica komercyjna , recepcja .
    1 / 8
    Zabytkowa kamienica komercyjna , recepcja .

    Warszawa

    • 3 319 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 30 m 2 w odrestaurowanej , zabytkowej kamienicy w Centrum . Świetny...

  • Zadbany, kameralny obiekt biurowy na Sadybie .
    1 / 8
    Zadbany, kameralny obiekt biurowy na Sadybie .

    Warszawa

    • 6 525 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia samodzielne biuro z własnym zapleczem socjalnym , o pow. 92 m 2 na Sadybie Kameralny budyne...

  • Biuro do wynajęcia 17,5 m2
    1 / 2
    Biuro do wynajęcia 17,5 m2

    Warszawa

    • 45 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal nr 36 znajduje się na parterze w budynku biurowym przy ul. Bukowieckiej 92 w Warszawie. Stan lokalu bardzo dobry. W pokojach okna PCV, podłoga pokryta wykładziną dywanową,...

  • Biuro do wynajęcia 18,5 m2
    1 / 2
    Biuro do wynajęcia 18,5 m2

    Warszawa

    • 45 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal nr 36 A znajduje się na parterze w budynku biurowym przy ul. Bukowieckiej 92 w Warszawie. Stan lokalu bardzo dobry. W pokoju okna PCV, podłoga pokryta wykładziną dywanową,...

  • 1 / 4
    Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Wał Miedzeszyński

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Wał Miedzeszyński

    • 42 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Willa w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Praga Południe, na Saskiej Kępie, zaledwie 6,5 km od centrum miasta. Trzy miejsca parkingowe naziemne, garaż. W dzielnicy przeważa zabudo...

  • 1 / 2
    Dom Warszawa Ochota, Szczęśliwice ul. Włodarzewska

    Warszawa » Ochota » ul. Włodarzewska

    • 32 500 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Willa na Ochocie tuż obok parku Szczęśliwickiego zaadaptowana na cele biurowe. Willa z garażem w bryle budynku oraz ogrodem. Znakomita lokalizacja blisko pięknego zielonego...

  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 13 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [PL] Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu dwupiętrowego bliźniaka w prestiżowym Starym Wilanowie. Lokalizacja: Dom położony w otoczeniu zieleni, zapewniaj...

  • Dom Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa

    Warszawa » Praga-Południe

    • 41 000 zł cena
    • 687 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża nieruchomość zlokalizowana na warszawskiej Saskiej Kępie w prestiżowym otoczeniu rezydencji i ambasad. To wyjątkowy obiekt, który doskonale nadaje się zarówno na rezydencję...