• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Inflancka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Inflancka

    • 5 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajmu komfortowe, funkcjonalne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie na Muranowie w Warszawie. Dobra komunikacja miejska (metro, tramwaj, autobus, PKP), pełna infrast...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 5 000 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CENTRUM 32 Michał Skrodzki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stary Mokotów ul. Łowicka

    Warszawa » Mokotów » ul. Łowicka

    • 4 990 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta będzie aktualna do najmu od 01.06.2024 roku!!! Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Mokotowie. Osiedle zamknięte z ochroną, z wewnętrznym patio,...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 27 500 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom wolnostojący z pięknym ogrodem. Na wynajem dostępny jest wyjątkowy dom o imponującej powierzchni 500m2, położony na działce o powierzchni 800m2, w spokojnej, zielonej okolic...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota ul. Joteyki Tadeusza

    Warszawa » Ochota » ul. Joteyki

    • 7 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna od 01.04.2024 roku!!! Do wynajmu mieszkanie na Starej Ochocie w rejonie Placu Narutowicza. Oferta w przedwojennej, zrewitalizowanej kamienicy. Dobre połą...

  • Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 12 500 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Luksusowy nowoczesny dom z przeznaczeniem na cele biurowe. Dom składa się z 2 pięter i przyziemia: Parter: - Duży przestronny open space z salą konferencyjną oddzieloną szkla...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Prażmów

    • 899 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lesznowola

    • 2 380 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 8 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Pełen bliźniak gotowy do wykończenia, założona KW
    1 / 20
    Pełen bliźniak gotowy do wykończenia, założona KW

    Falenty Nowe

    • 2 190 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 7 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FINDSQUARE sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 13 500 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Elegancki Dom na Wynajem w Sadybie i Wilanowie - Doskonała Lokalizacja Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu uroczego domu na pograniczu Sadyby i Wilanow...

  • Pl. Hallera Oddzielna kuchnia, 3 pokoje, 2 piętro

    Warszawa

    • 988 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rzadko spotykane: szczytowe (3 kierunki), ciche i przestronne 3-pokojowe z oddzielną kuchnią . Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji: plac Hallera - tężnia,...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 809 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania 2 domy oraz garaż wolnostojący - 500 m2 w Raszynie
    1 / 14
    Do sprzedania 2 domy oraz garaż wolnostojący - 500 m2 w Raszynie

    Raszyn

    • 2 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 15 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [PL/EN] Przedstawiamy wyjątkowy i wyrafinowany dom usytuowany w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, luksus oraz wyjątkową atmosferę...

  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 12 000 zł cena
    • 349 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Elegancki dom położony na prestiżowym, kameralnym osiedlu Patio w Powsinie Usytuowanie w bezpośrednim sąsiedztwie parku Powsin, oraz Lasu Kabackiego z dobrym dojazdem dwupasmówk...

  • Styl loftowy , zabytkowa fabryka z XIX wieku .
    1 / 9
    Styl loftowy , zabytkowa fabryka z XIX wieku .

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 45 m 2 w pełni odrestaurowanym obiekcie pofabrycznym . Świetne miejsce pod wzgledem dojazdu , blisko dworca , stac...

  • Styl loftowy , zabytkowa fabryka z XIX wieku .
    1 / 9
    Styl loftowy , zabytkowa fabryka z XIX wieku .

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 35 m 2 w pełni odrestaurowanym obiekcie pofabrycznym . Świetne miejsce pod względem dojazdu , blisko dworca , stac...

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Góra Kalwaria

    • 1 250 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 7 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Góra Kalwaria

    • 1 170 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 7 359 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 7
    Dom szeregowiec

    Góra Kalwaria

    • 1 070 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości