• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Działka budowlana Urzut gm. Nadarzyn
    1 / 5
    Działka budowlana Urzut gm. Nadarzyn

    Urzut

    • 408 400 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Urzut cztery działki budowlane o podobnych powierzchniach - na sprzedaż. Cztery działki budowlane o powierzchniach ponad 1000m2, w kształcie regularnych prostokątów. Położon...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Piastów

    • 1 450 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 4 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lewińscy Nieruchomości Hanna Lewińska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 530 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Wawer ul. Ogórkowa domy do własnej aranżacji.

    Warszawa » Wawer » ul. Ogórkowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 791 m2 powierzchnia
    • 726 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1791 m2 - Warszawa Wawer. Nieruchomość zabudowana budynkami mieszkalnymi przy ul. Ogórkowej. Dojazd na ostatnim odcinku polny. W sąsiedztwie zabudowa mieszkan...

  • Wawer ul. Ogórkowa domy do własnej aranżacji.

    Warszawa » Wawer » ul. Ogórkowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 1 791 m2 powierzchnia
    • 726 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka o powierzchni 1791 m2 - Warszawa Wawer. Nieruchomość zabudowana budyniami mieszkalnymi przy ul. Ogórkowej. Dojazd na ostatnim odcinku polny. W sąsiedztwie zabudowa mieszkan...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Henryków-Urocze

    • 1 250 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 1 490 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 19 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów ul. al. Rzeczypos...

    Warszawa » Wilanów » al. Rzeczypospolitej

    • 3 600 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 34 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Luksusowy Penthouse w stylu Loft, wykończony w bezkompromisowej jakości. Ok. 104 m2, 3-pokoje + wydzielona strefa gabinetu, 2 łazienki. Taras, Loggia, 2 bardzo wygodne miejsca...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Otwock

    • 1 560 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Pruszków

    • 2 450 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 3 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 15
    Dom szeregowiec

    Falenty Nowe

    • 938 422 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 532 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 15
    Dom szeregowiec

    Falenty Nowe

    • 925 789 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 653 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia piękne mieszkanie, Pruszków blisko stacji WKD

    Pruszków

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,34 m2 z ogródkiem o powierzchni 22,78 m2, na parterze w 3-piętrowym bloku z windą na ul. Marii w Pruszkowie, w otoczeni...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nadarzyn

    • 1 850 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Chrzanów ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 6 500 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie na Bemowie. Osiedle kameralne, zamknięte w pobliżu ul. Połczyńskiej z dogodnym dojazdem do centrum Warszawy. Dobre połącz...

  • Lokal Warszawa Włochy, Stare Włochy ul. Popularna

    Warszawa » Włochy » ul. Popularna

    • 4 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od maja 2024!!! Do wynajmu dwustronne (płn-płd), trzy pokojowe mieszkanie na Starych Włochach. Mieszkanie na trzecim piętrze kameralnego budynku. Teren ogro...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy ul. Popularna

    Warszawa » Włochy » ul. Popularna

    • 4 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 770 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Szczęśliwice ul. Figiel

    Warszawa » Ochota » ul. Figiel

    • 3 500 € cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest kompletnie umeblowany (lub nie - w zależności o życzenia klienta) penthouse, usytuowany na trzecim piętrze w budynku na kameralnym osiedlu (wjazd bezpośredn...