• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Otok
  • Opole +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Piastów

    • 1 640 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Józefów

    • 6 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Racibory

    • 2 190 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 13 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 5
    Dom szeregowiec

    Józefosław

    • 1 649 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Góra Kalwaria

    • 1 057 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 10 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom dla pracowników i hostel(20-25 osób), WKD
    1 / 20
    Dom dla pracowników i hostel(20-25 osób), WKD

    Pruszków

    • 9 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Bytnara

    Warszawa » Mokotów » ul. Bytnara

    • 897 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Archiwalne Zapraszam na Górny Mokotów - Woronicza - Odyńca, świetne mieszkanie inwestycyjne, w niskim budynku, aktualnie wynajmowane z opcją przejęcia najmu - to świadczy o ty...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady ul. Ruczaj

    Warszawa » Wilanów » ul. Ruczaj

    • 22 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom doskonale zaprojektowany i perfekcyjnie wybudowany z użyciem materiałów najwyżej jakości. Niezwykle funkcjonalny i przestrzenny. Duży ogród, garaż na 2 samochody...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Osiedla rodzinne
    1 / 5
    Osiedla rodzinne

    Falenty Nowe

    • 882 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 243 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAND PROPERTIES SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Ustanów

    • 1 340 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 505 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sołtan Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 582 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SYLMAR Nieruchomości-Ubezpieczenia
    Biuro nieruchomości

  • Nowe Osiedle
    1 / 5
    Nowe Osiedle

    Falenty Nowe

    • 914 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 8 386 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAND PROPERTIES SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Ujazdów ul. Górnośląska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Górnośląska

    • 16 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu piękne i ciche mieszkanie w wyjątkowej kamienicy z klimatem w centrum Warszawy na Powiślu z unikalnym widokiem. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy, dopus...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Ujazdów ul. Górnośląska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Górnośląska

    • 16 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Ekskluzywny segment narożny w Woli Mrokowskiej
    1 / 20
    Ekskluzywny segment narożny w Woli Mrokowskiej

    Wola Mrokowska

    • 899 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    iHomes sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Konstancin-Jeziorna Konstancin ul. Warszawska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Warszawska

    • 15 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [PL] Elegancki dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 195m wraz 726m ogrodem na terenie prestiżowego osiedla Konstancja, które bezpośrednio sąsiaduje ze Szkołą...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 570 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nadarzyn

    • 1 450 000 zł cena
    • 378 m2 powierzchnia
    • 3 836 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 3
    Dom bliźniak

    Reguły

    • 2 290 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAND PROPERTIES SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 3
    Dom bliźniak

    Reguły

    • 2 190 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRAND PROPERTIES SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości