• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Profesjonalny biurowiec , recepcja , usługi Ochota
    1 / 9
    Profesjonalny biurowiec , recepcja , usługi Ochota

    Warszawa

    • 13 879 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    .Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia atrakcyjna nieduża pow. biurowa ok 200 m 2 , w prestiżowym obiekcie biurowo - usługowym . O...

  • Nowoczesne biuro, prestiżowy obiekt
    1 / 8
    Nowoczesne biuro, prestiżowy obiekt

    Warszawa

    • 34 200 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji ! Do wynajęcia atrakcyjna pow. biurowa ok 500 m 2 , w prestiżowym biurowcu . Bardzo dobra lokalizacja do d...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Karczew

    • 1 150 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Otwock

    • 1 589 999 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Józefosław

    Józefosław

    • 11 500 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Z przyjemnością przedstawiamy do wynajęcia elegancki, przestronny dom o powierzchni 230 m2, usytuowany na działce o powierzchni 350 m2, z dużym, zadbanym ogrodem. Nieruchomość z...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pruszków

    • 1 160 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 13 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Reguły

    • 449 046 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Otwock

    • 800 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom szeregowiec
    1 / 5
    Dom szeregowiec

    Otwock

    • 1 800 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ejos Sławomir Galbarski
    Biuro nieruchomości

  • Mam do wynajęcia mieszkanie 52m2 2 pok. Warszawa Bemowo ul. Kocja...

    Warszawa

    • 2 818 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie 2-pok. o pow. 52 m2 na I piętrze w budynku 5 kondygnacyjnym, na ul. Kocjana 1A. W skład mieszkania wchodzą: duży pokój 20 m2, mały pokój 11 m2, kuchnia...

  • Dom Warszawa Wilanów ul. Zygmunta Vogla

    Warszawa » Wilanów » ul. Vogla

    • 17 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [PL/EN] Przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej okolicy, idealny dla rodziny szukającej komfortu i przestrzeni. PARTER Salon (ok. 40...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Kąty

    • 599 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Prace Duże

    • 1 690 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 11 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Emów

    • 2 250 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ejos Sławomir Galbarski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 299 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 21
    Dom dwór, zamek, pałac

    Konstancin-Jeziorna

    • 5 499 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 7 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sołtan Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości. Klienci kupujący pierwsza nieruchomość zapłacą 0% podatku PCC. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zloka...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Chylice

    • 830 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Otwock

    • 670 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Józefowie
    1 / 9
    4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Józefowie

    Józefów

    • 7 500 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    The Capital Real Estate
    Biuro nieruchomości