• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Brwinów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 457)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 492 € cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35,20 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wawer ul. Włókiennicza

    Warszawa » Wawer » ul. Włókiennicza

    • 1 365 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Chmielna
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Chmielna

    Warszawa

    • 1 576 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 19 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Opiekun oferty Michał Cenecki tel. [tel] Trzypokojowe mieszkanie o pow. 82,28 m do własnej aranżacji Podstawowe informacje: Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze przedwojennej k...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Zabielska
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Zabielska

    Warszawa

    • 1 053 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 12 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Zabielska Rodzaj zabudowy: segmenty w zabudowie bliźniaczej Metraż: ok. 85,49 m² powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 5...

  • Mieszkanie na Solcu, ul. Fabryczna
    1 / 14
    Mieszkanie na Solcu, ul. Fabryczna

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    ul. Fabryczna | Solec | Warszawa Do wynajęcia umeblowane i częściowo wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, przeszkloną loggią. Preferowany wynajem długoterminowy przyna...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 11 500 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowa przestrzeń dla rodziny | 66 m² salon + taras 20 m² | WilanówWyjątkowo przestronne, jasne mieszkanie rodzinne w prestiżowej części Miasteczka Wilanów - z widokiem na Oś Kr...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 3 230 € cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 190 m2 na 10 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 8 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Żoliborz ul. Słomińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Słomińskiego

    • 1 550 € cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.pow.62 m2 na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Słomińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 3 320 € cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 150,90 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruch...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 1 680 € cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 30 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.56 m2 na parterze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 2 324 € cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 105,64 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruch...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 430 € cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.25,30m2 w centrum Warszawy, w kameralnym budynku biurowym w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 4 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 2 736 € cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.144 m2 na 11 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Stalowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Stalowa

    • 6 494 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.81,18 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Stalowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Mineralna

    Warszawa » Włochy » ul. Mineralna

    • 2 977 € cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 238,22 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Krasińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Krasińskiego

    • 7 067 € cena
    • 392 m2 powierzchnia